Analiza jucatorului.

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4863

La ce , la cat de multe triburi ai schimbat ?

Schimbări de trib: 11 , bun meriti un PREMIU :)

IUBESC TRADAREA!!!
DAR II URASC PE TRADATORI!!!!!!

Bun si citatul :)) la fix ti se potriveste.
 

DeletedUser

La ce , la cat de multe triburi ai schimbat ?

Schimbări de trib: 11 , bun meriti un PREMIU :)

IUBESC TRADAREA!!!
DAR II URASC PE TRADATORI!!!!!!





Bun si citatul :)) la fix ti se potriveste.


nu faceam fata la razboiul vostru cu marginea hartii... o lupta surda cu un trib de care nu a auzit nimeni....greu....
:cool::cool::cool:




[11.03.2013 18:55:50] loveisintheair: Eu vin cu o propunere sa discutam ca 2 oamenii maturi.
[11.03.2013 18:56:20] loveisintheair: Vino inapoi iti reiei atributile si iti alegeti un coleg
[11.03.2013 18:56:29] loveisintheair: Mergem pe aceeasi premiza 2cu2
[11.03.2013 18:56:44] loveisintheair: Cu George o sa am eu o discutie aprinsa asta seara
[11.03.2013 18:57:29] loveisintheair: Iti inteleg si ideea ta dar si pe a lu george.
[11.03.2013 18:57:55] loveisintheair: Noi dorim sa ajutam pe toata lumea si nu avem interese sa innobilam aiurea ca asa ni se scoala noua
[11.03.2013 18:58:16] loveisintheair: Nu cred ca cerem mult sa comunicam.



vulpea cand nu ajunge la struguri, zice ca sunt acri......jenant

ca sa nu mai spun de ce a dat stergere triplex , jucator care va ingrasat tribul cu barbare si prin care unii de la voi si-au dublat nr de puncte....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4863

Ma amuzi , sincer.
Imi cer scuze ca am fost un prost si am dorit sa fie bine.
Este treaba noastra ce politica avem , am jucat triburile cu multi ani in urma si cred ca varianta cu Marginea inca mai functioneaza.
Cu ce triburi avem razboi si chiar daca sunt No-Name asta este , vor veni si triburi puternice care ne vor declara razboi , in scurt timp sau in viitor.
Ideea este in felul urmator , ce ti-am cerut mai sus era mai simplu pentru ambele parti.
Tu te-ai fi ocupat strict de pretenii tai cu care ai venit din tribul SUPRIOR si noi de ceilalti.


In legatura cu triplu x ti-am scris pe privat ca noi nu avem legatura cu stergerea contului . Dar tu ai ramas blocat pe unele lucruri si e greu sa te scot. In legatura cu prieteni tai , observ ca ii inobilezi 1 cate 1 , ai fost suparat ca ii concediam pentru inactivitate si pentru ca nu doresc sa lase sitter. Sa nu mai spun ca noi am vrut sa ajutam nu sa ii innobilam .
 

DeletedUser4863

nu faceam fata la razboiul vostru cu marginea hartii... o lupta surda cu un trib de care nu a auzit nimeni....greu....
:cool::cool::cool:


Aici incerci sa te dai mare jucator sau cum ca nu inteleg?
La inamici invinisi ai crescut pe baza lu Smoothie care nu a mai intrat pe cont.
Nu zic ca pana atunci nu ai fi atacat , ai atacat triburi gen Equlli sau wolf tot no-name-uri ai innobilat.
Ai spus ca vrei ceva simplu la inceput ca sa va stabiliti zona si etc , dar na doar eu sunt vulpea cu struguri , tu esti URSUL.
Nu punctele sau locul in clasament te fac jucator de triburile , ci caracterul si impresia care o lasi in urma te DEFINESC ca PERSOANA.
 

DeletedUser

a pierdut 4 sate din scurt cand nu era online. Din pacate burebista e casatorit nu sta noaptea pe joc, mai si lucreaza iar varu a prins momentul ideal sa atace. Insa de ce am impresia ca varu va iesi mai repede decat burebista de pe harta?
 

DeletedUser43461

Expediat mar 22, 2013 10:16:43
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-10.0%


Moral: 100%Agresor: dumi57
Origine: :DDD (400|486) K44

Număr: 0 0 5470 0 3024 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 5470 0 3024 0 0 0 0 1


Apărător: VaruFashion
Ţel(direcţie): -/// (399|488) K43

Număr: xxxxx xxxxx 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 1658 1660 0 0 0 0 0 0 0 0 0


i`ti va trebui m`ai mult decat crezi sal scoti pe varu
deja o dai in viatza reala cand pierdeti sate,
ia vezi poate ai treaba si te retinem,

nu`mi spune florinele, ai sa pui barbarii pe el?:))

Agresor: burebista1979
Origine: 017 NEBULA (390|479) K43

Număr: 0 0 6464 1 3035 0 0 250 0 0
Pierderi: 0 0 6464 0 3035 0 0 250 0 0


Apărător: VaruFashion
Ţel(direcţie): -/// (399|488) K43

Număr: xxxxx xxxxx 1 0 6 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 1831 1832 0 0 0 0 0 0 0 0 0

nici macar zidu nu i la miscat lu varu , tinand cont ca este atacat din toate directiile,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18817

Lumea asta de pe afară de prostie.

Tu de exemplu, platinilor15, daca nu esti chiar marele "Varu", cel putin te-a invatat bine sa scrii. La inceput e amuzament sa te uiti pe forum aici, dar deja e prea de tot.
Daca nu ati vorbi incontinuu despre un trib/jucator/razboi, facand flame din orice, nu ati mai putea juca.

Jenant.
 

DeletedUser43570

a pierdut 4 sate din scurt cand nu era online. Din pacate burebista e casatorit nu sta noaptea pe joc, mai si lucreaza iar varu a prins momentul ideal sa atace. Insa de ce am impresia ca varu va iesi mai repede decat burebista de pe harta?

Ca trebuie sa se bata cu 14 milioane de ciobani de unul singur :))) fara sa planga dupa recrutari si sa trimita mesaje & invitatii fiecarui jucator de pe harta...dar ce stii tu flocinele, organizatele pe barbari sunt mai usoare...
ia iesi tu din eoel si razboieste-te cu varul sa vedem cine o scoate la capat curajosule :))))
 

DeletedUser43570

Lumea asta de pe afară de prostie.

Tu de exemplu, platinilor15, daca nu esti chiar marele "Varu", cel putin te-a invatat bine sa scrii. La inceput e amuzament sa te uiti pe forum aici, dar deja e prea de tot.
Daca nu ati vorbi incontinuu despre un trib/jucator/razboi, facand flame din orice, nu ati mai putea juca.

Jenant.

E jenant ceea ce se intampla pe la voi pe acolo si-i pacat pentru ca poate mai sunt si oameni cu perspectiva :p pe langa florinel gura de sarpe.
Tu esti constient ca fiecare jucator din TJ are invitatie in EoEl ?, esti constient ca "marele imperator" nu-i in stare sa se lege la sireturi fara sa recruteze pe cineva care sa o faca...imparte amenintari si alte rahatele din spatele cortinei de sate oferita de jucatori mai buni poate ca tine si altii de la voi din trib :)))....ca lasat de unul singur dispare precum new champ de pe harta...cu care s-ar putea lua de mana....
Pe masura ce v-om inainte vei observa prin fapte cu cine ai de-a face, deocamdata lasa-te dus de nas in continuare de maestrul eunuc..."florinel the lord of campi si barbare"
 

DeletedUser

Lumea asta de pe afară de prostie.

Tu de exemplu, platinilor15, daca nu esti chiar marele "Varu", cel putin te-a invatat bine sa scrii. La inceput e amuzament sa te uiti pe forum aici, dar deja e prea de tot.
Daca nu ati vorbi incontinuu despre un trib/jucator/razboi, facand flame din orice, nu ati mai putea juca.

Jenant.


ciuda ciuda ciuda
cum pierdeti sate cum apareti pe forum
flocinele,ar trebuii sa spui din fericire e casatorit
poate pentru tine e pacat ca are viata sociala dar nah...nu toti sunt ca unii dintre voi
nu dau nume
dar sper sa va simtiti
florinel,vorbeste cu alianta barbarelor sa il ajute pe burebista

si culmea pana sa nu aibe burebista nici mac nu ati scris pe forum
 

DeletedUser4863

Fiecare persoană are anumite tehnici prin care obţine ce-şi doreşte: unii folosesc seducţia, alţii rugăminţile, pe când alţii fac apel la intimidare.
Aşa că dacă o persoană are Puterea Convigeri ca resutul plutonului sa faca după cum doreste este o Calitate.
Degeaba urlaţi pe forumul extern ca Florinel a facut x,y,z.Daca omul se implică si face totul pentru tribul lui este de Respectat.
Este normal să existe persoane pro/contra , doar n-ar avea cum sa impace şi persoanele din tribul advers.

Intrun trib Conducerea are doar 40% procentaj de evoluţie (partea diplomatica si prieteniile legate cu ceilalti conducatori), restul de 60% sunt componenţii si interesul lor fata de trib.

Intrun final acesta este un joc , fie că pierzi sau castigi important este să ai prieteni. In cazul in care esti din Bucuresti si ajungi peste 1-2 ani prin Arad, Iaşi , Braşov ,Brăila etc.. iţi poti aduce aminte ca ai avut un prieten pe triburile si te poti inatalni cu el sa bei un suc , bere sau orice altceva.

Cam atat am avut de adaugat rauţii de pe forum.


Pe florinel , l-am ales doar ca exemplu , deoarece se vorbeşte foarte des despre el. Nu ca aş avea ceva persoanal cu el.
 

DeletedUser

salut,
Da il felicitam pe varu, un inceput bun mai ales ca e si blindat. Insa 10 sate pierdute la nivelul acesta nu ne afecteaza pe noi eoel, sa fim seriosi luam mult mai multe de la dusmani. A pierdut burebista 5 sate astazi, ramane de vazut ce ne rezerva viitorul. Insa eu zic ca doar 5 sate e cam putin...
 

DeletedUser

salut,
Da il felicitam pe varu, un inceput bun mai ales ca e si blindat. Insa 10 sate pierdute la nivelul acesta nu ne afecteaza pe noi eoel, sa fim seriosi luam mult mai multe de la dusmani. A pierdut burebista 5 sate astazi, ramane de vazut ce ne rezerva viitorul. Insa eu zic ca doar 5 sate e cam putin...

de la un sigur jucator mi se pare mult
tu puneai statistici pe o zi intreaga cu 9 cuceriri de la dusmani....si acum nu ti se pare mult?
 

DeletedUser18817

qwer21
Member
Data înscrierii:
March 14, 2013
Postări:
10

Tu iti faci cont de 1 saptamana si jumatate si imi spui mie ca am postat deoarece s-au pierdut azi 4 sate?

Ma repet, jenant.
 

DeletedUser

de la un sigur jucator mi se pare mult
tu puneai statistici pe o zi intreaga cu 9 cuceriri de la dusmani....si acum nu ti se pare mult?

5 sate sa decida soarta eoel.

Burebista un jucator izolat, atacat pe la spate si e atacat de tribul hapy three friends. Sa nu uitam ca varu este de asemenea blindat ca asa e el mare jucator...sa vedem consecintele acestor atacuri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus