andurill...simply brainless

DeletedUser

IN primul rand trebuie sa zic de la inceput ca nu am absolut nimic cu tribul SCITII .M-am inteles superb cu multi jucatori de acolo...Himler,blackjack,mortyy etc.

Acum cateva saptamani m-am hotarat sa renunt dar sa nu o fac pur si simplu cedand satele cuiva.Am vrut sa ajut tribul in continuare si avand multe sate defensive i-am lasat contul lui andurill ca sa ii sprijine pe cei ce aveau nevoie mai mare.Cand i`am dat contul ea a afirmat ca i`am facut seara fericita si ca nu o sa dea satele decat peste poate 2 luni.Am urmarit cu atentie ce se intampla de la statistica si am observat ca incepusem sa pierd satele.Nimic rau in asta dar am intrat sa ii las restul satelor prietenului meu aleexbg.Va las sa cititi mesajele noastre ca sa vedeti si voi cat de incuiata la minte este mareata conducatoare si sa va dati cu pararea daca a procedat corect.

Mouz în data de 30.01. la ora 16:18
Buna am vazut ca ai inceput sa imi imparti satele.Nici o problema.O singura chestie.Vreau sa ii las satele lui aleexbg asa ca daca le`ai rezervat pentru cineva te rog sa vb cu ei sa renunte.eu vreau sa i le las lui

andurill în data de 30.01. la ora 16:48
mda....

andurill în data de 30.01. la ora 16:49
Mouz...astept sitter.

Mouz în data de 30.01. la ora 19:07
Pentru ce sitter???Lasa ca golesc eu satele pentru alex

Mouz astãzi la ora 07:44
de ce nu ai vb cu ei...Mi se pare normal sa las satele cui vreau.IN schimb vad ca ei ataca in continuare...Nu vreau sa le omor nobilii dar daca nu ai sa vb cu ei asa am sa fac

andurill astãzi la ora 15:04
pentru ca asta a fost cea mai mare lacomie...si lipsa de bun simt.
alex nu este cu nimic mai sus in trib decat altii.

Mouz astãzi la ora 16:12
Lol aleex mi`a zis ca nu vrea ca se cearta cu voi dar eu asta vreau.SI nu cred ca e frumos ceea ce faci daca sunt satele mele mi se pare normal sa le las cui vreau eu....

22 de atacuri.nush ce sa zic...de unde si pana unde nu am voie sa las satele cui vreau :|.Gandeste`te si la asta.


Repet aleex nu a vrut sate de la mine.Chiar mi`a zis sa nu vb cu tine ca stia ca la asta o sa te gandesti

Mouz astãzi la ora 16:21
Acum vad ca m`ai si dat afara din trib :|.Nu credeam ca esti capabila de asa ceva...EU am vrut sa ajut tribul si acum nu mi`ai dat sansa sa fac nimic.NIci macar sa renunt cum vrea eu.Puteam sa ii dau direct satele lui alex din prima...Ce sa mai zic nu conteaza...Nu imi revin sincer...Nici nu stiu ce sa mai zic

andurill astãzi la ora 16:22
Mi se pare mai normal sa ajut jucatori activi care au nevoe de sate defensive si se bat in sud decat pe alex doar ca sa creasca in punctaj.
Daca avem pretentia ca suntem un trib ...atunci jucam si unit...nu fugim dupa puncte.
Si mi se pare asa...cam brusca decizia tinand cont ca alex s-a ofticat ca a primit doar un sat.
Tu ai luat o decizie ./..te-ai lasat....eu am pierdut ore sa ma gandesc cum sa fac cu satele...deoarece atat timp cat vreau sa dispara tot ce este inactiv in trivb nu mai necesita un cont de defence.....si nu mi se pare normal absolut deloc sa apari cu decizii din acestea...puteai sa cedezi ce vrei de la inceput...dar nici asta nu mi se parea normal...umflat jucatori doar pentru punctaj.

Mouz astãzi la ora 16:24
Si nu ti se pare normal nici sa fac ce vreau eu cu satele???Cred ca te`ai grabit.Ti`am zis nu imi revin



Sefa nu mi`a dat voie sa fac ce vreau cu satele mele.Nu am omorat nici un nobil nimanui pentru ca pe majoritatea ii cunosteam din priory.
Vreau sa inchei asa:andurill mai iesi si din casa ca daca nu faci miscare nu o sa slabesti si tot la 100 de kg o sa ramai.Vezi ca jocu` asta iti afecteaza creierul.NU imi pasa de sate deloc mi`a parut rau de modul in care aceas robot gandeste.

Daca aveti de gand sa ma criticati pentru ce am scris mai bine va abtineti.Daca aveti de gand sa o criticati pe andurill la fel va rog sa va abtineti.Doar spuneti`va parerea daca a avut dreptate sau nu si daca a procedat corect.
 

DeletedUser

Pai ca sa nu ramana topic ul asa..eu nu prea stiu ce fac sau cum arata oamenii in realitate si nici nu prea ma intereseaza sincer..deci nu comentez asa ceva si ma voi referi strict la joc..

Privit din afara fiecare are dreptate in felul lui...eu sa ma las de joc si cei ramasi sa nu procedeze cum am dorit eu as sterge contul probabil..sa ajunga sa se bata toti pe sate parasite...daca nu as face cel putin la fel de urat ca mouz..

Pe de alta parte cand te afli la conducerea unui trib si se retrage un membru, mai ales unul mare, vei primi o groaza de cereri care si ce sate vrea...si va fi greu sa i impaci pe toti..plus ca trebuie sa tii cont si de cei care s activi si carora chiar le ar folosi niste sate..

Stiu ca unii vor spune ca e vorbarie fara sens dar din punctul meu de vedere nu se poate da un verdict aici..depinde in ce situatie te afli..comunicarea e totul..:)
 

DeletedUser2786

fiecare jucator e liber sa faca ce vrea cu satele lui. fiecare are varianta lui si doar voi 2 stiti ce s-a intamplat. de exemplu pollon s-a lasat si mi-a cedat mie satele. eu le-am impartit cu altii. asa fac majoritatea,sa creasca si alti playeri nu numai unul sau 2. e doar un joc tampit,bazat pe razboi si satele conteaza,doar de aia facem armata nu? dar totusi parerea mea...in momentul cand dai contul,eu zic ca te rupi de tot de joc,pui punct
 

DeletedUser1924

Parerea mea e ca tu trebuia sa ii dai satele prietenului tau de la inceput si nu mai ajungeai pana aici :)
 

DeletedUser

In momentul in care te-ai lasat de joc si ai lasat contul lui andurill ai luat o decizie pe care trebuia sa ti-o asumi. Ai procedat gresit postand aici, cu atat mai mult cu cat ai ajuns sa ataci nu personajul, ci persoana din spatele acestuia. Un gest pueril si nedemn, pentru care probabil vei primi o micuta vacanta :)

Din moment ce n-ai lasat instructiuni, era dreptul ei sa imparta satele in interesul tribului. Interventia ta ulterioara a fost cat se poate de inoportuna si nu mi se pare exagerata reactia lui andurill.
 

DeletedUser

Ahhhhhh....

Nu pot sa iau partea nimanui... in acest, asa zis conflict... parerea mea, este ca poate amandoi au gresit... si ca de obicei, adevarul este undeva la mijloc, iar ca sfat... Make Love Not War (desi e un joc de razbel) :) parerea mea :)
 

DeletedUser

Vreau sa fie sters threadul...Nu inchis sters.IMI poate fi satisfacuta cerinta/???
:D
 

algernon

member
Scor reacție
0
cand am pus eu aceasta semnatura,tribul in cauza nu exista...
:)
nu le cer,bineinteles , drept de autor...
 

DeletedUser

~poate te trezesti cu atacuri de la dusmanii n00b :))

~vazand semnatura asta...unii te pot considera mare shaf n00b(cel din umbra :D)
 

DeletedUser

Mouz...frate n-am mai vb de mult cu tine...sti cat te-am apreciat pe cand conduceai Priory...din pacate asa cum scrie la profilul meu in joc : "La fel k si in viatza jokul ne-a demonstat k si aici oamenii sunt la fel de inselatori, egoisti, tristi,tradatori, falsi ca si in viatza reala...TOTI gresim, caracterele insa isi recunosc vinovatia!" ~ ai grija de tine mouz...sper sa ne intalnim in alte lumi!


______________________________________

A great mind becomes a great fortune!
_______________________________________
 

DeletedUser

Mouz...frate n-am mai vb de mult cu tine...sti cat te-am apreciat pe cand conduceai Priory...din pacate asa cum scrie la profilul meu in joc : "La fel k si in viatza jokul ne-a demonstat k si aici oamenii sunt la fel de inselatori, egoisti, tristi,tradatori, falsi ca si in viatza reala...TOTI gresim, caracterele insa isi recunosc vinovatia!" ~ ai grija de tine mouz...sper sa ne intalnim in alte lumi!


______________________________________

A great mind becomes a great fortune!
_______________________________________

Erai ultimul de la care ma asteptam sa primesc laude...Ms mult oricum si succes si tie
 

DeletedUser

eu?..tati nu le spun decat adevarul...nu trebuie sa se supere cei care isi naruiesc planurile ;)


______________________________________

A great mind becomes a great fortune!
_____________________________________
 
Sus