Angajare mercenari

  • Autor subiect DeletedUser41075
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41075

Atentiune!

Ai probleme cu un vecin care nu te lasa in pace si te viziteaza mereu fara sa fie invitat?Vrei sa-l lasi fara trupe dar tu singur nu te poti masura cu el?

Am deschis acest topic pt toti care doresc sa scape de vecinii lor nesuferiti si nu stiu cum...Solutia este simpla:Angajeaza un MERCENAR

Scri aici ca ai nevoie de un Mercenar si apoi aici, in public, s-au in privat, discuti cu el detaliile problemei pe care o doresti rezolvate...


Acest topic NU este de SPAM!Este un topic SERIOS!
 

DeletedUser36071

de ce ai copiat textul de la tzepes? ( sau de unde l-o fi copiat el)
 

DeletedUser41075

daca ai nevoie pui aici o oferta si cine poate : te ajuta
 

DeletedUser

Frumos ar fi sa postati si pt ce aveti nevoie si pe care continent
 

DeletedUser

A, pai am nevoie pentru ca sa ma dau mare ca am suprematia pe un continent :)) continentul e la alegerea mercenarului :))
 

DeletedUser

dau 10 pp-uri pentru fiecare 100 de jucatori facuti ferme. De acord?
 

DeletedUser38231

eu ma gandeam sa cer cate o bere pentru fiecare topor care moare si cate 5 pentru fiecare calaret.....spionii si berbecii ii dau bonus :)...ca sa elimin concurenta
 

DeletedUser25903

Daca folosesc mercenari adminii o sa ma baneze pentru multicont?:))
 

DeletedUser36524

Serios vorbind chiar as avea nevoie eu de un mercenar. Am un vecin cu care nu ma pot nicicum intelege. Alaltaieri se dadea la prietena mea... Poi ce naiba, asa se face? E la etajul de sub mine, prima usa alba pe care o vedeti cand intrati in bloc. Faceti-i felul in liniste si eficient ca zau - sunt satul de el.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Eu personal cred asa, un asemenea topic ar putea fi benefic. Persoana pe capul careia s-ar pune recompensa ar putea avea mari probleme daca s-ar lua in serios ocupatia de mercenar. Si de ce nu? Intri la inceput de lume, bagi mare pe atac, cauti pe forum dupa recompense si incerci sa bubui o tinta, dupa care iti iei rasplata si poti da inceput nou, sau eventual sa continui munca de mercenar.
Cred ca se poate sa se contureze o noua functie aici insa depinde mult de seriozitatea jucatorilor. Din cate observ voi tratati mai mult ca o gluma, dar profund ea poate fi mai mult.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus