Announcing TW++ - Mapper & Attack Planner

DeletedUser

Hello everyone, I would like to introduce TW++, the maper and attack planner.


It has been used by players for over 2 years now. Mostly on tribalwars.net but also other server. Enjoy!!

This is a legal tool.
*I am posting this with explicit permission from InnoGames
GmbH Germany: "You can go on to all our game forums and post a english thread about your tool. And say that it is legal"


Any questions, please post here http://forum.twplus2.com/ as i will not be checking this post.

To Moderators: Please forgive me if I am posting this on the wrong forum. I cannot understand the forum names. I would appreciate it if you could move it to a proper spot.

What do others say about it:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Well,its nice to see you on the romanian server too:p
Its a very nice tool,i use it for some time now,the attack planer rocks:D
 

DeletedUser17342

nu stiti daca se actualizeaza sau nu? ca e doar pana la l9 :| le-am dat si mail pe forumul lor dar nimic.
 

DeletedUser

Da , am gasit tate lumile :D inafara de L13 .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

cel care l-a facut e mai lenes cu lumile ale noi,dar de updatat hartile si restul merge.:D
 

DeletedUser17342

eu nu vad decat pana la lumea 9 :| chiar nu stiu ce sa fac :(
 

DeletedUser18865

bine ca ultima lume pe care joc este 9 :)) ...cat despre tine nu stiu ce sa zic...vezi cum sunt create celalalte lumi (html) sii fale tu pe celalalte. Mai mult de o saptamana nu iti ia .
 

DeletedUser

bine ca ultima lume pe care joc este 9 :)) ...cat despre tine nu stiu ce sa zic...vezi cum sunt create celalalte lumi (html) sii fale tu pe celalalte. Mai mult de o saptamana nu iti ia .

:))) da uite acu ma apuc

ON: caruia ii merge L13 in program sa imi dea si mie un pm cu link de down
 

DeletedUser5809

nu te astepta sa raspunda,si pe .net apare si dispare cu saptamanile,chiar luni.
 

DeletedUser

Are cineva link la o versiune veche a programului, in care se poate descarca si folosi file-ul .txt, cu datele oricarei lumi?
 

DeletedUser5809

Pai si tu poti sa iei datele oricarei lumi.E pus la dispozitia tuturor.
Datele lumii.Trebuie doar sa selectezi lumea de pe care vrei sa downloadezi informatiile.
 

DeletedUser17342

deci e moarta treaba cu TW++ asta. de ce nu preia altcineva ideea, cineva cine poate sa se ocupe...
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
TW++ e un proiect independent, pus la dispozitie gratuit de catre oameni pasionati care probabil momentan au alte prioritati. Ai luat legatura pe mail cumva cu ei, nu iti raspund ?
 

DeletedUser17342

nici pe mail, nici pe forum nici PM. :(

pacat pt. ca e cel mai tare program pe care l-am gasit pana acuma. cand jucam pe l9 l-am testat putin si e chiar super.
 
Sus