Anonimi -?-

DeletedUser523

Nu stiu alte triburi cum sunt dar cand ma gandesc la tribul meu, ma apuca asa un sentiment de mandrie din calea afara. De ce? Simplu:
Inca dupa prima zi, dupa prima noapte mai exact, am fost locul I si inca am ramas acolo, marind cu fiecare zi diferenta fata de urmaritori.In acest moment, dupa 11 zile de joc stam asa:
Clasament - triburi pe acest continent 55
Loc Numele tribului Puncte Sate
1 -?- 160.970 43
2 ZION 58.570 37
3 FT 55.325 33
Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 15 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 -?- 150.706 164.705 22 7.487 44 3.743
2 Heu * 108.071 128.521 26 4.943 40 3.213
3 zZz 102.201 151.985 40 3.800 58 2.620
Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
Loc Numele tribului Cucerit
1 zzZzz 229.198
2 Anonymous 224.367
3 xxXxx 157.090
Locul unde am aparut pe lume este SE k55 iar membrii cu care am inceput sunt:
Nume Loc Puncte Loc global Sate
baubaubauu 1 23.578 1 6
bijulache 2 13.698 8 3
Giulia Brunetika 3 12.430 10 3
kelvyk 4 11.524 11 3
Jack Somailles 5 11.143 13 3
James Clerk Maxwell 6 11.073 14 3
Miss Erupe 7 10.862 15 3
Pablo Escobar 8 10.733 17 3
RupFicatu 9 9.798 21 2
Adenauer 10 7.397 35 2
unnubnumarafurnici 11 7.074 38 2
sorin1212 12 5.954 53 1
Enygma 13 5.759 57 1
Ready-for-Fight 14 5.455 66 1
Dados 15 4.271 88 1
Mama ce JUCATOR 16 3.603 113 1
gigi pedala 17 3.378 134 1
DeathLegend 18 2.941 200 1
W-a-R 19 1.580 744 1
snow white 20 1.241 1.006 1
Dau De Pica Netul 21 1.230 1.039 1
Veritas odium paret 22 26 3.811 1
Deja 11 dintre noi au sate luate iar primul din trib este si primul din lume.
baubaubauu este pe merit locul I avand in vedere numai cat ne dispera cu faramatul avand deja de
2x Jefuitorul zilei

Jefuieşte cele mai multe resurse pe această lume.

Ultima obținută: în 19.11.2013 (1.581.928 resurse)

Bine ca problema asta cu faramatul e generala la noi si toata lumea se plange si vaita de toata lumea ca nu avem ce farama unii din cauza celorlati insa baubaubauu ne intrece de departe si la acest capitol.
Insa tot el este cel care a fost insomniac si sitter la tot tribul in primele nopti si care de unul singur ne-a adus la inceput, asa de repede, pe locul I, si pentru asta Iti Multumim Frumos...
James Clerk Maxwell este cel mai norocos dintre noi si la faramari si la innobilari, are chiar si trofeu pentru asta, ca sa fie totul oficial:

Norocos

Cucerește un sat prin scăderea loialității la exact 0.

Bineanteles ca nu il putem uita pe El Lider Maximo, cel care a adunat aceasta echipa si o conduce cu o mana de fier spre victorie, Supremul nostru conducator, Pablo Escobar. Saracul este cel mai amarat si disperat dintre noi deoarece zilnic primeste, cat ai zis, zeci ? de cereri de intrare in trib, majoritatea de la jucatori care sunt in alte triburi si nu mai stie saracul cum sa faca sa scape de acest stres cotidian. Noi ne-am gandit sa-i anagajam o secretara asa ca facem anunt public pentru aspirantele la acest post: Asteptam **-urile voastre cu adresa de facebook. Persoana care se ocupa de interviuri va fi Enygma. Acesta va asteapta cu interes facebookul pentru a putea sa v-a i-a interviul.

Profitam de acest anunt pentru a ne anunta vecinii de pe k55 ca dorim sa avem minele cat mai mari in satele ce le vom innobila, si le vom innobila pe toate de acolo de asta sa fie siguri...Asa ca au doua optiuni, ori dau de pe acum inceput nou, ori raman in continuare sa ne creasca satele pana cand vor ajunge Nobilii nostrii si la ei, insa atunci sa nu uite ca noua ne plac satele cu mine mari si ai rugam frumos sa le construiasca in acest mod.
Tot acum profitam de moment si anuntam public, celelalte triburi de pe K-urile invecinate sa nu faca greseala sa innobileze sate de pe k55 pentru ca nu fac decat sa le creasca si ei, in continuare pentru noi si sa ne atraga atentia asupra lor...
Acestea fiind spuse, grupul luptatorilor Anonimi, va doreste o sedere cat mai placuta pe aceasta lume.
Va urma.....
 

DeletedUser29124

PFF...tzepese, aveam alta parere despre tine...cum sa-ti lauzi tribul dupa cateva zile de la startul lumii.?:)
1.Felicitari!...aveti minele mai mari ca ale celorlalti jucatori din celelalte triburi!
2.Speram sa fiti mai inventivi in alegerea numelui tribului nu sa copiati numele tribului infiintat de altii.
3.Scuzati ca am postat aici, probabil doar membrii si unii fani inflacarati au voie sa vina cu laude si ofrande...
 

DeletedUser40616

Felicitari pentru primul loc! Insa e o lume mica, nu au venit grupuri de jucatori cu vechime sa fie lupta mai interesanta...

Oricum, am incredere in zzz-xxx ca vor castiga!
 

DeletedUser29445

Au ales numele asta pentru ca toti au intrat cu nume nou :D.. adica sunt niste anonimi! :D
 

DeletedUser523

Tzepes, lasa bre pe altii sa-ti laude tribul, nu face asta singur. Mie unul, mi-ar fi rusine sa fac asa ceva.

Se vede ca doar gabyy89 mai face parte din generatia mea de jucatori care mai stiu ce inseamna o propaganda tribala curata, normala si sanatoasa. Voi ceilalti mai 'noi' pe acest joc nu stiti decat sa va certati personal unul contra altul, sa va luati de persoana din spatele jucatorului, de viata lui reala etc si considerati ca asa e normal. Pacat si trist in acelasi timp, pentru mine si cei mai 'vechi' Pana acum nu am comentat nimic contra curentului care este acum pe forum, desi sunt total dezamagit de el si impotriva lui, ma rog, fiecare posteaza ce doreste dar eu asa sunt obisnuit sa fac propaganda la tribul din care face parte. Cine nu o intelege sau nu e de acord cu ea sau nu e pe placul sau, nu trebuie sa o citeasca...

PFF...tzepese, aveam alta parere despre tine...cum sa-ti lauzi tribul dupa cateva zile de la startul lumii.?:)
1.Felicitari!...aveti minele mai mari ca ale celorlalti jucatori din celelalte triburi!
2.Speram sa fiti mai inventivi in alegerea numelui tribului nu sa copiati numele tribului infiintat de altii.
3.Scuzati ca am postat aici, probabil doar membrii si unii fani inflacarati au voie sa vina cu laude si ofrande...

Unde vedeti voi ca mi-am laudat tribul ? !
Am aratat doar clasamentul unde suntem pe primul loc. La mine mereu faptele, cifrele, statisticile vorbesc , ca deh, pareri despre orice avem fiecare si e greu de ajuns la un numitor comun dar, in cazul de fata, clasamentul vorbeste de la sine si eu doar asta am aratat in discursul despre tribul meu.
-evoluti0n:
1.Normal ca le avem daca ne ocupam de ele si suntem buni mineri...
2.Aici poate sa-ti raspunda doar intemeietorul...
3.Dimpotriva, aici poate posta oricine, mai ales adversarii, deoarece pentru acest lucru este forumul, sa avem si dueluri verbale sustinute de faptele de pe harta iar pana acum noi am aratat ceva pe harta, de acord sau nu?

Felicitari pentru primul loc! Insa e o lume mica, nu au venit grupuri de jucatori cu vechime sa fie lupta mai interesanta...

Oricum, am incredere in zzz-xxx ca vor castiga!
Multumim. Cat priveste lipsa unor triburi de valoare care sa opuna o reala rezistenta si sa ofere niste razboaie palpitante si pe harta, ei bine, asta nu e vina noastra,nu?

Acest topic este unul de propaganda tribala prin care doresc sa punctez pas cu pas istoria acestui trib si ma astept la discutii on topic, fara atacuri la persoana si alte asemenea 'copilarii', pentru asta aveti tema de discutii generale...
 

DeletedUser40616

Nu trebuie sa te superi, niciodata n-o sa multumesti pe toata lumea. Stiu cum e sa fii pe primul loc si sa-ti fie contestat, sa ti se dea "n" motive sa ti se demonstreze ca ai ajuns acolo intamplator sau tradand/pacalind pe cineva, asa suntem obisnuiti!:)

Esti pe primul loc, ai dreptul sa te lauzi si singur! :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
si asta e nimic ...
iti mai aduci aminte ce propaganda s-a facut tribului Gaura? :))
 

DeletedUser523

Lasa ca il practicam noi :)
Asa ca sa revenim la anonimii astia pe care ai stie de fapt toata lumea :D
Am auzit ca cica mai multe tribulete vorbesc pe la colturi sa puna de ceva opozitie mai serioasa :rolleyes:
 

DeletedUser29445

Greu ma Tzepes. Stai sa treaca cele 30 de zile sa ii vezi cum vor toti invitatie :D. Adica vor de pe acum.. dar greu :p

Sper sa ramana una si pentru mine.. :))
 

DeletedUser29445

As vrea eu :D.
E posibil sa ma scoata unu de pe harta. Mi-a pus gand rau :D, daca ma prinde in margine ma buleste :D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nu trebuie sa te superi, niciodata n-o sa multumesti pe toata lumea. Stiu cum e sa fii pe primul loc si sa-ti fie contestat, sa ti se dea "n" motive sa ti se demonstreze ca ai ajuns acolo intamplator sau tradand/pacalind pe cineva, asa suntem obisnuiti!:)

Esti pe primul loc, ai dreptul sa te lauzi si singur! :D

In primul rand vreau sa te felicit pentru apararea buna pe care ai facut-o pe joc.

In cel de-al doilea rand, tribul de pe primul loc va fi mereu contestat, si mereu se vor gasi alte triburi mai slabe care sa se alieze impotriva lor. Definitia aliantei este insasi aceasta, mai multe puteri se aliaza impotriva unei puteri mai mari pentru a echilibra balanta de puteri.

Orice trib are dreptul sa-si faca propaganda, doar pentru asta sunt temele de P&P -?-


1 -?- 186.363
2 FT 58.473


Diferenta este de 3 ori mai mare, oare suntem de 3 ori mai buni -?- in conditiile in care noi suntem 22 de jucatori iar ei 37 -?-

In rest, asa cum si teapa zice (de la el putere) Eu sunt mic si nu stiu nimic

Spor -?-
 
Sus