Anonimii

  • Autor subiect DeletedUser10215
  • Data de început

DeletedUser10215

De curiozitate...duce pe cineva mintea ca mai sunt 15 zile in care baietii din anonymus rup stilul pe k55 si matura totul pentru ca triburile rama fara membri(unii innobilati,unii inactivi).
Eu zic sa ii atacam mai mult in grup.Trenuletul si pa-pa.M-au plictisit deja.Sau e macar vreun trib care se impotriveste?:confused:Dati PM pe acelasi nume in joc.
 

DeletedUser43960

tu ai facut aparare de frica noastra..ataci cu spade. ce trenulet iti trebuie?

vorbeste cu cei de la CFR, poate te ajuta ei :))
 

corli

member
Scor reacție
38
Chiar acum inainte de sarbatori ti-ai ales sa fi rau? Pai ce cadou iti mai aduce tie mosu cand in tine zace atata rautate ? :D

Dar daca vrei ii pun eu o pila, sa-ti aduca un trenulet daca asta iti doresti cu adevarat :))
 

DeletedUser29445

Mai multe trenulete, sa nu fie doar unul, ca se plictiseste singur.
Asa isi deschide si el, CFR Marfa.
 

DeletedUser43960

uita mosul de o mica rautate si imi aduce si mie vreun cadou :)

CFR Marfa merge mai prost decat calatorii ;))
 

DeletedUser10215

aveati 5 satele goale la ora 7 dimineata(noi cucerite) si inca vreo 5 la fel de praf....eu nu aveam resurse pentru nobil si jucam defensiv deoarece am avut parte de un trib foarte "activ".as fi jucat si eu la atac daca aveam si eu pe cineva care imi poate asigura spatele.daca aveam eu 2-3 colegi mai inspirati...20 de sate le recuperam intr-o dimineata....asa ca ciocu mic.si nu vreau cadouri de craciun...si nu sunt rau.cautam oameni cu care sa colaborez.si totusi 2 oameni sa va strice 4 fulluri daca nu ma insel...e ceva:) daca am fi avut si atac...altfel as fi discutat doar prin fapte cu voi.momentan ma multumesc sa ma apar si iau trofeu de aparatorul zilei:))
 

DeletedUser43960

acum chiar era sa pic :))

nu toti au bagat sprijin dupa nobili pentru ca nimeni din tribul ala nu avea cu ce sa atace. defapt scuze, erai tu cu niste spade si cativa grei..si sa nu uitam, nobilul :))

si totusi nu ai luat niciunul din satele alea goale
iar daca printr-o minune luai satul, crezi ca il pastrai?
 

DeletedUser45000

nu-ti mai bate capul maine dispare:))
 
Ultima editare de un moderator:

corli

member
Scor reacție
38
Ma, lasati omu sa traiasca cu visul ca poate sa bata niste amarati anonimi cu sate goale :D
 

DeletedUser29445

Lasa ca vine Mos Nicolaie acus.
Chiar daca il innobilati ii da Mosu sat la marginea harti sa poata face atac pe el.
 

DeletedUser523

xxl*
Puncte: 6.642
Loc: 220
Inamici învinşi: 75.666 (73.)
Trib: Ibidem

Text personal
Am boala pe anonymus!

Sate (2) Coordonate Puncte
-?- E cu radical:) 515|504 4.392
au au au 517|502 2.250

1x Apărătorul zilei

Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

Ultima obținută: în 27.11.2013(8.820 unități)

Ma cand ai luati satele ca baiatul inca e pe harta si face pcte la aparare pe carca noastra -?-!
 

DeletedUser

aveati 5 satele goale la ora 7 dimineata(noi cucerite) si inca vreo 5 la fel de praf....eu nu aveam resurse pentru nobil si jucam defensiv deoarece am avut parte de un trib foarte "activ".as fi jucat si eu la atac daca aveam si eu pe cineva care imi poate asigura spatele.daca aveam eu 2-3 colegi mai inspirati...20 de sate le recuperam intr-o dimineata....asa ca ciocu mic.si nu vreau cadouri de craciun...si nu sunt rau.cautam oameni cu care sa colaborez.si totusi 2 oameni sa va strice 4 fulluri daca nu ma insel...e ceva:) daca am fi avut si atac...altfel as fi discutat doar prin fapte cu voi.momentan ma multumesc sa ma apar si iau trofeu de aparatorul zilei:))

Am auzit de tine, esti mare jucator la tine in sat... la discoteca!?
 
Sus