Another natural born smecher..

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38023

S-a nascut, a invatat, a jucat, a castigat!

Este el:


http://ro32.triburile.ro/public_report/3c32aa0a529ded38118a3f8faed9cc35

Agresor: DividE ET ImperA
Origine: Cine este curajos?! (494|466) K44

Număr: 0 0 182 0 0 43 0 0 9 0 1 0
Pierderi: 0 0 182 0 0 43 0 0 9 0 1 0


Apărător: dunhill21
Ţel(direcţie): da chiar,cine o avea curaj?! (491|466) K44

Număr: 260 220 9 0 27 0 0 0 0 0 2 0 180
Pierderi: 68 57 2 0 7 0 0 0 0 0 1 0 47

Steag: +2% putere de apărare
Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 100%


Colegul nostru, Alexandru, cu doar 28% din apararea proprie in sat, a reusit sa respinga un atac teribil dovedind o vitejie demna de invidia lui William Wallace!

Multumim, Alexandru, ca ne-ai dat ceva in care sa credem!
 

DeletedUser42201

deja e grav... pe un server romanesc, romanii sa si-o fure de la unguri :|
da' macar... a ramas cu divide ;)
 

DeletedUser42201

asta transpirat e Cotabita :|
Cotabita_30933800.jpg
 

DeletedUser42487

DividE ET ImperA, cel putin asa se numea pe 30, intre timp a schimbat blana, naravul a ramas acelasi.
Cand nu poti sa te remarci pe joc, macar pe forum sa te stie lumea...
 

DeletedUser

Lasati-l mai pe Cotabita in pace, el numai pe forum e zmeu.



Pana la proba contrarie ramane de vazut.

Mangotaru, ma surprinde faptul ca dintr-o data ai devenit o foarte buna comentatoare. Ai uitat pe lumea 30 cand ti-am propus
o alianta pentru prietenul meu/colegul tau -suspans-, iar tu, ca o buna conducatoare si un bun diplomat, ai inceput sa ma ameninti
cu triburi de la care nici nu ai fi visat vreodata ai obti diplomatie. Te-ai simtit jignita ca ti-am cerut alianta, nu?
Mai sti care a fost raspunsul meu? Hai sa-ti dau un refres: "femeie la conducere = sfarsitul lumii".

Ma bucur foarte mult ca am devenit subiect de discutie pe forum extern:)
Facem comentarii despre altii dar uitam sa ne vedem intai propria persoana.


Inca ceva. Observ ca va laudati foarte mult colegul si-mi dau seama care va este adevarata valoare. Pentru cine nu stie, trupele colegului
vostru erau 30 lancieri si 30 spade. Intrebarea mea este, de ce vitejie a dat dovada acest jucator? Ca a avut curajul sa ceara sprijin in trib,
in loc sa ii fie rusine ca la punctajul lui, trupele erau in total de 60 luptatori? O fi si asta vitejie:)
 

DeletedUser37659

Inca ceva. Observ ca va laudati foarte mult colegul si-mi dau seama care va este adevarata valoare. Pentru cine nu stie, trupele colegului
vostru erau 30 lancieri si 30 spade. Intrebarea mea este, de ce vitejie a dat dovada acest jucator? Ca a avut curajul sa ceara sprijin in trib,
in loc sa ii fie rusine ca la punctajul lui, trupele erau in total de 60 luptatori? O fi si asta vitejie:)

da tu,maretule jucator,ai auzit vreodata in viata ta de dodge? daca ai vazut la spionaj ca ti-am lasat 30 de lanci si spade,ai pus repede botu si te-ai gandit ca ai gasit o ferma de lux,a? mare jucator mai esti daca atat de usor ai fost de pacalit...
 

DeletedUser

Ce sa aud? ...in viata mea de dorge? Cine-i dodge?:)))
Eu sunt DividE ET ImperA, nu dodge...imi pare bine:)


mare jucator mai esti daca atat de usor ai fost de pacalit...

Voi lua asta ca pe o provocare, imi plac provocarile:X
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
da tu,maretule jucator,ai auzit vreodata in viata ta de dodge? daca ai vazut la spionaj ca ti-am lasat 30 de lanci si spade,ai pus repede botu si te-ai gandit ca ai gasit o ferma de lux,a? mare jucator mai esti daca atat de usor ai fost de pacalit...

eu nu inteleg la ce dreaq iti bati capul, si asa peste 2 luni ii innobilezi pe toti intern :))
 

DeletedUser

"Cu doar 28% din apararea proprie in sat" aha , si cati paladini mai trebuie pana face 100% ?
 

DeletedUser32965

minim 6 :))) iti dai seama daca avea toata apararea ce iesea ? :))) si gardienii pana la 100% :))
 

DeletedUser

iatanku2@

Tu esti ma smecheru' continentului? :))))))))


In general vorbeste lumea...

Ai vreo problema cu mine? :)

Doar pentru faptul ca imi vorbiti in haita, nu inseamna ca sunteti mai buni ca mine, nici unul din voi.
Hai, curaj toata lumea! Astazi sunt doar al vostru:)
Pe harta sunteti ai mei;)
 

DeletedUser42770

arata-ne niste rapoarte daca tot suntem toti ai tai :))

fapte nu vorbe dom'le :))
 

DeletedUser

arata-ne niste rapoarte daca tot suntem toti ai tai :))

fapte nu vorbe dom'le :))


Cred ca inamicii mei invinsi si rangul 1, pe care il ocup, spun totul despre mine.

Iar daca voi credeti ca cea ce am pierdut pe colega voastra, au fost toate trupele mele, atunci, tin sa va anunt ca inamicii mei au tot crescut dupa acest eveniment.


Voi inafara de comentariile pe care le faceti in haita, la ce mai sunteti buni? :) ...ca pe joc nu vad decat puncte. puncte care vor ajunge pe conturile noastre :)
 

DeletedUser38225

Cred ca inamicii mei invinsi si rangul 1, pe care il ocup, spun totul despre mine.

Ma bag si eu in seama, dar daca tu te crezi razboinic ca in acest stagiu al jocului esti rangul 1 la inamici invinsi inseamna ca esti chiar bun si stii jocul acesta.. poate ei sunt rautaciosi, dar nu e ca si cum tu nu le-ai da motive :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus