Another natural born smecher..

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cred ca inamicii mei invinsi si rangul 1, pe care il ocup, spun totul despre mine.

Iar daca voi credeti ca cea ce am pierdut pe colega voastra, au fost toate trupele mele, atunci, tin sa va anunt ca inamicii mei au tot crescut dupa acest eveniment.


Voi inafara de comentariile pe care le faceti in haita, la ce mai sunteti buni? :) ...ca pe joc nu vad decat puncte. puncte care vor ajunge pe conturile noastre :)

Conturile voastre ? habar n-ai ce in trib la tine , amenintarea e in interior si tu nici macar nu banuiesti despre ce e vorba .
 

DeletedUser

Ma bag si eu in seama, dar daca tu te crezi razboinic ca in acest stagiu al jocului esti rangul 1 la inamici invinsi inseamna ca esti chiar bun si stii jocul acesta.. poate ei sunt rautaciosi, dar nu e ca si cum tu nu le-ai da motive :D

Asta depinde pentru ce lupti. Eu unul lupt pentru razbunare si pentru a inchide gurile unora. Pentru asta nu-mi trebuiesc punctele pentru care luptati voi. Eu lupt pentru inamici invinsi dar voi beneficia si de puncte, poate mai multe ca multi dintre voi.
Deocamdata toti suntem viteji la vorba, dar vitejia se va arata peste putin timp, nu acum.
Si inca ceva: eu nu ma cred razboinic si nici nu ma laud cu actiunile mele. Raspunsul la-ti primit asa, pentru ca asa ati pus voi problema.
Adevarul este ca sunt o vedeta pentru voi toti. Eu nu va cunosc pe vreunul din voi, dar voi ma cunoasteti toti si inca de ani de zile asta.
Chiar daca unii nu recunosc(datorita ingamfarii) Gabriel Cotabita - l8, spune multe, iar Gabriel Cotabitza spune si el destule.
...si iatanku2 a spus ceva la vreme dar mai putin.
Eu mi-am castigat punctele si rangurile, prin teroarea data in stanga-dreapta, nu ca multi altii "jucatori adevarati" care le curg balele cand e de inobilat intern si care au crescut la caldurica.
Desigur sistemul nu arata adevarata istorie a conturilor. Pe fiecare lume, punctele au fost cu sute de mi mai multe decat arata twstats, dar nu e nevoie de twstats ca mie mi se duce vorba prin teroarea pe care o dau :))
 

DeletedUser37659

Adevarul este ca sunt o vedeta pentru voi toti. Eu nu va cunosc pe vreunul din voi, dar voi ma cunoasteti toti si inca de ani de zile asta.
Chiar daca unii nu recunosc(datorita ingamfarii) Gabriel Cotabita - l8, spune multe, iar Gabriel Cotabitza spune si el destule.
...si iatanku2 a spus ceva la vreme dar mai putin.

cu parere de rau,da n-am auzit de tine...habar n-aveam cine esti pana sa deschida immortal topicul asta.dar daca tu zici ca esti o adevarata vedeta pe jocul asta,atunci te cred pe cuvant.
 

DeletedUser38225

la fel, erai si inca esti un anonim pt mine, dar e amuzant felul in care te crezi zmeu :D ma distrezi, si cred ca nu sunt singurul care gandeste asa, mai spune-ne despre faptele tale eroice, o tu mare si puternic lord al terorii :rolleyes:
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Am venit, de ce sunt asa cautat? care/i baiu? :)
iatakane, ce facusi ma nene? Ce are lumea cu tine? :D

Daca tot vorbim de jurnalism, ia raspunde la niste intrebari de baza:
Cine, ce ,cand , cum , unde si de ce?

Si ca sa/ti traduc la fel ca la Pupaza din tei:

Cine esti?
Cand ti/ai luat diploma de vedeta?
Cum ai tu de gand sa innobilezi Ibidem, cand majoritatea colegilor tai ne cer invitatie? :D
Unde esti deocamdata in clasament, pe harta?
De ce te crezi tu asa de zmeu?

Si pana la urma, de ce vrei sa te faci de rusine in public?

Later:
O sa fiu ingaduitor in seara asta si o sa va evit...
Numai bine, tocmai tu ziceai ca o sa vorbim pe harta.Te astept.
 
Ultima editare:

DeletedUser1198

Chiar daca unii nu recunosc(datorita ingamfarii) Gabriel Cotabita - l8, spune multe, iar Gabriel Cotabitza spune si el destule.

Mai, lasa minciuna ca n-ai tu nici o treaba cu Gabriel Cotabita (L8), I eat grass (L5), phaeton (L6), sau alte nick-uri cu care a mai jucat acel jucator. Daca prin vreo minune contul a ajuns la tine, asta s-a intamplat la mult timp dupa startul lumii, asa ca nu-ti mai asuma merite ce nu ti se cuvin..
 

DeletedUser

Am venit, de ce sunt asa cautat? care/i baiu? :)
iatakane, ce facusi ma nene? Ce are lumea cu tine? :D

Daca tot vorbim de jurnalism, ia raspunde la niste intrebari de baza:
Cine, cand , cum , unde si de ce?

Si ca sa/ti traduc la fel ca la Pupaza din tei:

Cine esti?
Cand ti/ai luat diploma de vedeta?
Cum ai tu de gand sa innobilezi Ibidem, cand majoritatea colegilor tai ne cer invitatie? :D
Unde esti deocamdata in clasament, pe harta?
De ce te crezi tu asa de zmeu?

Si pana la urma, de ce vrei sa te faci de rusine in public?

Later:
O sa fiu ingaduitor in seara asta si o sa va evit...
Numai bine, tocmai tu ziceai ca o sa vorbim pe harta.Te astept.


Hai sa-ti raspund pe rand, nenea jurnalistu:)

1) Sunt DividE ET Impera pe joc, un smecher pentru tine in real life;
2) Diploma de vedeta am obtinut-o de la voi, astia care faceti discutii la adresa mea;
3) Intrebarea cu numarul 3, este o intrebare de incepator dar am sa-ti raspund. Te distrug psihic, iti distrug intreaga armata si trimit nobilii. Dar asta este o metoda prea usoara. Mie imi place sa dau teroare. Am da daram satele fiecaruia dintre voi, am sa le dau la punctaj de incepator;
4) Nu ma cred zmeu, sunt zmeu;

5) Nu stiu care din noi toti ne-am facut mai mult de rusine aici, pe forum dar pot fi sigur ca nu sunt eu acela.
 

DeletedUser43083

Brav jucator quz0r am sa iti explic cateva lucruri essentiale la care raspunsurile tale nu vor putea avea efect !

Ai fi putut doar sa iti faci un alt cont cu care sa joci acest joc si sa te distrezi cum face orice jucator din lumea 32 , insa tu doar ai intrat cu numele, iar asta nu dovedeste nimic bun la adresa jucatorilor de rand.

Imi pare rau ca o spun insa sunt mai multe obtiuni prin care se va vedea ori nu contributia ADMINILOR in ajutor pentru tribul IBIDEM! Obtiunile se regasesc in trofee pentru ca trofeele spun totul despre acel jucator lasand la o parte punctele premium cu care nu am fost de acord atat timp cat nu au reprezentat niciodata un avantaj pentru cei ce nu au avut sansa ori bani sa isi cumpere aceste puncte - inca o data au adus in vedere INNOGAMES ca numai "bogatanii" si-ar procura ori juca acest joc in favoarea lor. - ceea ce nu mi se pare corect !


SPOR LA JOC ! SI MULTA BAFTA !
 

DeletedUser38225

nu era o regula ce interzice adminilor sa aiba alt cont inafara de cel inregistrat ca admin? ( chiar nu stiu acest detaliu in mod sigur, auzisem de la un prieten ceva de genu asta si ar fi frumos daca cineva ar putae confirma acest lucru )
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
@Stirbucatalin :
Aici este lista completa de admini, si da, nici un admin nu are voie sa joace cu alt cont in afara de cel trecut in lista.
 

DeletedUser43083

nu era o regula ce interzice adminilor sa aiba alt cont inafara de cel inregistrat ca admin? ( chiar nu stiu acest detaliu in mod sigur, auzisem de la un prieten ceva de genu asta si ar fi frumos daca cineva ar putae confirma acest lucru )

Bineinteles , este o regula insa nu poate fi depistata mereu.
Fapt ce reiese si din realitate pe joc, ca atunci cand mai multi jucatori detin mai mult de 3 conturi pe aceeasi lume.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Urat din partea ta!

Va rog sa stergeti mesajele jignitoare. quz0r Daca nu iti este cu suparare fata de mesajul anterior as vrea sa te ocupi de aceasta problema.

Multumesc !

sterge/ti lacrimile de crocodil si vorbeste pe joc. eu nu investesc bani in joc, nu sunt admin si nu moderez lumea 32. sunt doar un simplu si la fel de umil jucator, de rangul 2350 :)
 

DeletedUser43083

Am spus citez: In cazul in care jocul va fi reprezentat de admini, am mai spus si ca voi aduce dovezi , insa nu am spus nimic cum ca as avea, am mai spus sa nu interpretati gresit !

Imi pare rau ca interpretati.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Am spus citez: In cazul in care jocul va fi reprezentat de admini, am mai spus si ca voi aduce dovezi , insa nu am spus nimic cum ca as avea, am zis spus sa nu interpretati gresit !

Imi pare rau ca interpretati.

Vorbesc de acum cu dvs pentru ca am observat ca folositi aceeasi procedura :

Nu va suparati, dar de ce va lansati in afirmatii pe care ( singur recunoasteti ) nu le puteti si sustine cu probe ? Oricum pentru mine este evident ce ati vrut sa spuneti, chiar daca ati folosit timpul viitor in exprimare, aveti o problema cu echipa/adminii si sunteti ferm convins ( la fel ca si dn Iatanku2 ) ca se folosesc metode neloiale si nepermise in joc de catre acestia, care, sa ne fie cu iertare...nici macar in top 100 nu sunt. Ziceati ceva de trofee daca am vazut bine, nu am decat sa fac urmatoarea afirmatie : Toti cei din top 20 sunt favorizati/ajutati/impinsi de la spate de forte oculte !
 

DeletedUser38023

Voi ati pierdut din vedere esenta topicului facut de mine insumi .. Aici nu discutam despre cat de slab este acel Divit Et Impera aka Gabriel Cotabita, ci despre maretia si vitejia incomensurabile de care bravul meu coleg, Alexandru, a dat dovada in lupta, castigand cu o modestie fara de un termen de comparatie!
 

DeletedUser

Nu mai pot spune ca am probleme cu echipa intreaga deoarece sunt vreo 2-3 admini care mi s.au adresat fara superioritate si au dovedit ca se poate discuta. Aici nu este inclus si nenea jurnalistul, desigur.
Eu am renuntat la acuzatii catre echipa cu admini, domnule rakanishu. Mi-ati dat niste raspunsuri la care nu pot comenta si care par logice.
Dar acum ramane sa ne razboim cu ei pe harta. Cum spuneam, e dreptul nostru sa nu suportam anumiti oameni si vom actiona cum ne este permis.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Ah, era sa uit...aici aveti dreptate :

In cazul in care jocul va fi reprezentat de admini

Jocul este reprezentat de admini, mai bine zis supravegheat, lista este undeva mai sus...cei care nu sunt in lista pentru ro32 pot juca fara probleme, este permis !( anunt ).
Cred ca este suficient ce scrie in anunt, si acum sa inchidem putin pentru curatenie ( in seara asta nu dau banuri, doar puncte ) :D

Later edit : Continuati, totusi pe cat posibil fara jigniri sau mai stiu eu ce tampenii, threadul asta a fost facut sub forma unei glume, pentru destindere...chiar nu inteleg de ce trebuie sa luati foc ( unii ), probabil vor fi voci care vor acuza ca nu e nevoie, ca e topic aiurea si trebuie inchis/sters..ei bine, momentan decid eu, si atata timp cat se pastreaza limitele bunului simt, de ce nu, vorba aia..."why so serious?"
 

DeletedUser37659

Voi ati pierdut din vedere esenta topicului facut de mine insumi .. Aici nu discutam despre cat de slab este acel Divit Et Impera aka Gabriel Cotabita, ci despre maretia si vitejia incomensurabile de care bravul meu coleg, Alexandru, a dat dovada in lupta, castigand cu o modestie fara de un termen de comparatie!

multumesc radu...in sfarsit cineva care ma intelege.
 

DeletedUser38225

Sa curga banurile sa se penalizeze punctele.. e spam si haos in za haus :D
 

DeletedUser15860

Mai, lasa minciuna ca n-ai tu nici o treaba cu Gabriel Cotabita (L8), I eat grass (L5), phaeton (L6), sau alte nick-uri cu care a mai jucat acel jucator. Daca prin vreo minune contul a ajuns la tine, asta s-a intamplat la mult timp dupa startul lumii, asa ca nu-ti mai asuma merite ce nu ti se cuvin..

Am jucat si eu pe L5 si L8, si daca nu ma insel i eat grass, respectiv Gabriel Cotabita era un ft bun starter fiind pe ambele lumi rang 1 pana pa la 10-15 sate:D..Deci ceva nu se verifica avand in vedere ca iatanku2 e rang 1000 si ceva.
A fost o simpla observatie!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus