ANTS vs L³T

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început

DeletedUser6681

omule nu am primit .. nici un atac de la voi.. :)))))) de cand v-ati infintat :))) sunteti patetici .. intreabati " liderul " .. sunteti prea slabi ca sa ma atacati .. PREA SLABI !!!!!! nu stiti unde este locul pt atac.. in directia mea.. si tu nici nu ajungi cu nobilul la mine de asta ti-e usor sa vb te ascunzi dupa alti..
PATETICI
 

DeletedUser6681

haha vis3z dai dovada de o modestie pe care nu multi o au !


eu sunt realist , vois unteti " modesti " sunt 2 luni decand zilnic primesc mesaje te fac / te las fara sate / te mut la marginea harti .. voi nici nu stiti pozitionarea mea pe harta :) daca doresti sa ne intalnim .. te astept ..

vreau si eu un atac.. DA SERIOS !!!!!!!!!!

Se poate asta ????????

S-au va cer prea mult :(
 

DeletedUser7272

sunt departe de tine. :( k dak eram "vecini" nu te plictiseai atat :D
 

DeletedUser6681

iti garantez eu .. ca te linisteai :) repede .. sunt jucatori.. care s-au linistit repede. .. nici mari vostri conducatori nu ataca in mine .. nu ca ar fi atacat vreodata :)
 

DeletedUser6681

poateeeeee spui si tu .. pe forum o rubrica in care sa organizati .. atacuri.. impotriva mea :D PLSSSSS se poate te rog frumos :)
 

DeletedUser7458

iti garantez eu .. ca te linisteai :) repede .. sunt jucatori.. care s-au linistit repede. .. nici mari vostri conducatori nu ataca in mine .. nu ca ar fi atacat vreodata :)


mai vis3z lumea nu te ataca tocmai pentru ca iti stiu poziti pe harta!!! ai foarte multe sate la caldura!! normal ca iti tii alea 10 sate din granita pline de lancii... te mandresti prea mult ca nu avem curaj sa te atacam... dar cum apare un punct rosu pe langa tine (si nu ma refer la granita) imediat te umezesti la ***!!!
 

DeletedUser6681

Trupe
6166 Lăncieri
10469 Luptători cu spada
5500 Luptători cu toporul
1069 Arcaşi
2456 Cavaleria uşoară
600 Arcaşi călăreţi
400 Berbeci
20 Catapulte


SAT DE GRANITZA CU VOI !

Trupe
5500 Luptători cu toporul
31 Spioni
2339 Cavaleria uşoară
600 Arcaşi călăreţi
400 Berbeci
20 Catapulte
4 Generaţii de nobili

AlT SAT DE GRANITZA!

Ti se pare tie ca mie frica de voi :)

Intrebal Pe Walky sau cum il cheama ca a spionat cateva sate la mine.. spunei sa trimita ... din nou spioni :))) acolo.. si vei vedea aceleasi rezultate..

Asa ca nu scrie .. ceva ce nu cunosti ! daca vrei pe joc iti dau coordonatele la sate :D
 

DeletedUser6681

Număr: 0 0 11066 0 0 1235 0 0 800 0 0 0
Pierderi: 0 0 11066 0 0 1235 0 0 800
daca ataci in ritmul si modul asta nu o sa luati nimic vreau sa va spun.. ca nu aveam nici macar o ferma in satul ala... si el nu mi-a dat tot zidul jos si nici .. armata nu mi-a omorat mai mult de jumatate :)
 

DeletedUser6681

mai vis3z lumea nu te ataca tocmai pentru ca iti stiu poziti pe harta!!! ai foarte multe sate la caldura!! normal ca iti tii alea 10 sate din granita pline de lancii... te mandresti prea mult ca nu avem curaj sa te atacam... dar cum apare un punct rosu pe langa tine (si nu ma refer la granita) imediat te umezesti la ***!!!

ca sa iti explic .. numai " jucatori " de la voi se apara cu lancii contra la topoare.. si tot " jucatori " de la voi ataca cu topoare cand eu ma apar cu cav grea .. si apropo uite aici .. de la voi :))


Sat: x (x|x) x

Număr: 0 0 11066 0 0 1235 0 0 800 0 0 0
Pierderi: 0 0 11066 0 0 1235 0 0 800 0 0 0


si cam asa arata un atac al meu :)

Sat: x (x|x) x

Număr: 0 0 5502 0 0 2430 578 0 376 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser7458

intradevar sunt de tot rasul atacurile astea!!! am si o banuiala cine le-ar fi dat, dar ma abtin... sunt multi in trib care nu prea cunosc jocul!! dar asta nu inseamna ca nu sunt dornici sa invete!!! nici voi nu vati inascut invatati!!


vis3z chiar imi pare rau ca nu sunt in zona de conflict... dar totusi poate am sa ma indur sa iti dau o lectie de atac!!!!
 

DeletedUser4863

800....Berbeci....:confused::confused: Asta ce strategie este :))


Auzi visez a picat macar zidu la nivel 19 ?
 

DeletedUser

rege vin peste tine.... o sa vezi.... in curand o sa faci ca in reclama aia cu zboara puiule zboara....

vaiii de capu' tau....
si nu am in M.T nici o functie...tot ce se face....se fac datorita regelui...Blaze S.A.

abia ashtept....sa ne intalnim...
 

DeletedUser

intradevar sunt de tot rasul atacurile astea!!! am si o banuiala cine le-ar fi dat, dar ma abtin... sunt multi in trib care nu prea cunosc jocul!! dar asta nu inseamna ca nu sunt dornici sa invete!!! nici voi nu vati inascut invatati!!


vis3z chiar imi pare rau ca nu sunt in zona de conflict... dar totusi poate am sa ma indur sa iti dau o lectie de atac!!!!

pai doar la asta viseaza:)
 

DeletedUser

Se mai poate vorbi de un razboi aici? Eu nu cred.
Topic inchis, castigatori sunt cei din tribul ANTS
Acum asteptam un moderator sa inchida topicul...

:rolleyes:
 
Sus