ANTS vs M.T.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7458

era logic ca mt va intra in razboi!!! acum ar fi fost mai buna alianta cu die. :)..
 

DeletedUser

acum serios cine esti tu sa vorbesti oficial in numele unui trib??
reprezinti ANTS sau MT??
 

DeletedUser

Alianta cu Die. impotriva cui? Pe mine de exemplu nu ma incalzeste nimic o alianta cu Die pentru ca sunt in zona de sud-est a M.T.-ului si nu am de la cine sa iau sate decat de la aceiasi jucatori din ANTS cu care am fost in razboi si in trecut, chiar daca faceau parte din L13G, GEMINA, LS-AX. Nu stau sa fac schimb de sate cu colegii ca sa ma extind in nord, pentru ca e pierdere de vreme. Treaba asta e valabila pentru toti membrii sudisti din M.T. pentru ca au granita cu ANTS.

ANTS ii sprijina pe SWAT care sunt in razboi cu Die. si TDK.
ANTS sunt in razboi mai mult sau mai putin oficial cu Scitii care au alianta cu M.T.
ANTS e format din fosti inamici M.T.
ANTS e in razboi cu celalalt aliat at M.T.-ului - L3T

Pui mana pe creion, faci niste calcule si oferi M.T.-ului o solutie pentru viitor, care sa-i multumeasca pe toti membri. Daca seful meu iti va spune "Ce idee geniala!!! Cum de nu mi-a trecut prin cap?", iti dau o bere :)

Nu reprezint M.T. pe forumul extern ci mi-am expus fix punctul meu de vedere.

Situatie a razboaielor?
Pai triburile care detin suprematia prin centrul hartii sunt in razboi cu mamutii care le inconjoara.
In aceste razboaie ale triburilor din top 10, au intrat sau urmeaza sa intre si triburi din top 10 - 40.

Vrei sa vezi daca e cazul sa se deschida un topic intitulat "Primul razboi mondial?"
 

marakesh

member
Scor reacție
0
extraordinar:)))))

nush ce'i cu voi mah....va pun "milionarii" de la voi sa' reprezentati....vorbiti in numele lor>?

tuh de cate ori m'ai atacat?
de ce ai gura asa mare?

pai incet incet imi fac drum spre tine.... si mai lasa lupa aia din mana si du-te la mamica si nu mai spune ca am gura mare....
 

marakesh

member
Scor reacție
0
nu reprezint pe nimeni in mod oficial pe forumul extern! ma reprezint pe mine! eram doar curios....
 

DeletedUser

pai incet incet imi fac drum spre tine.... si mai lasa lupa aia din mana si du-te la mamica si nu mai spune ca am gura mare....

pai ma baiatule...
io nu am vorbit de "mamici"

dar deobicei aia kre vorbesc despre mamici pe forum....au copilarie trista:(
saracule...de ce nu te duci la un fotbal....sau afara cu "baetzii dupa blocuri"...
nush,....ceva gashca sau ceva..

triburile e pt oameni destepti...pt oameni kre au ceva cultura....ceva minte...si desigur IQ peste 90...

oameni ci pustani k tine...chiar nu au ce cauta pe forum extern....
 

DeletedUser6681

eu .. sprijin orice actiune MT .. am incercat si cu L3T sa ii sprijin dar e greu acolo nu prea cunosc :D
 

DeletedUser7458

favoriti sunt ants clar :)... veti vedea!! nu inteleg o treaba cum mt a intrat in razboi si l3t s-a aliat??:))

rege daca tu ai iq peste 90 eu ma las de triburile!!! la 12 ani ai tai tot atat ai si iq-ul!!!
 

DeletedUser

:)))

mah baiatule...
voi sunteti mah?voi?
voi sunteti aia tari...kre au un conducator precum gica008...un pustan de 12 ani....

voi ma faceti pe mine copil de 12 ani?

io am 18....baiatule...
 

DeletedUser

ce o parere ( deloc neavizata)

MT sunt favoriti in acest razboi pt ca sunt un trib cu putini jucatori si buni
in timp ce ants sunt un trib mamut ce are trimise o droaie de trupe pe satele
celor din SWAT
cu respect pt MT
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus