ANTS vs M.T.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2786

Deci asta nu stie ce vrea. el ma apeleaza sa se bage in seama scrie 2 vorbe 3 prostii si apoi blocheaza expeditorul. macar de ar fi zis ceva interesant

Sarmulitaastăzi la ora 23:18
ma bucur ca te prinzi repede.
FreeSoulastăzi la ora 23:15
deloc.....nu vad cine,sau poate da :p
Sarmulitaastăzi la ora 23:12
verificai informatia ?
verifica verifica
FreeSoulastăzi la ora 23:11
aveam treaba
Sarmulitaastăzi la ora 23:10
ce este FreeSoul ? ai ramas fara cuvinte ?
te-am pus pe ganduri cumva ?
deja este intamplata 'figura', nu mai este cale de intoarcere.

totul tine de diplomatie, nu de cat este bun un trib sau un jucator, ci de cat de bine este aleasa diplomatia !

Deci domnu sarmulita dreptul la replica : un jucator ca tine nu se ve ridica niciodata la nivelul unui jucator ca mine. iti dau clasa in joc,la diplomatie la ce vrei tu Incercand sa bagi jordeaua printre gard nu faci altceva decat sa scapi lr-ul de mine si sa ma faci sa vin spre Ants. colegii tai ar trebui sa-ti multumeasca..il aveau pe vis3z acu mai vine un nebun
 

DeletedUser

01:39 FallenAngelOfDoom a fost invitat de către MAKUKA.
31.05.
00:43 Combei s-a ataşat tribului.
31.05.
00:41 Combei a fost invitat de către MAKUKA.
31.05.
00:27 @danezu s-a ataşat tribului.
30.05.
23:55 Dana1969 s-a ataşat tribului.
30.05.
23:45 ugly a fost invitat de către MAKUKA.
30.05.
23:39 diacris a fost invitat de către MAKUKA.
30.05.
22:58 sageata rosie a fost invitat de către MAKUKA.
30.05.
22:54 stefan4 a fost invitat de către MAKUKA.
30.05.
22:53 jora a fost invitat de către MAKUKA.

transferuri in sezonul inter competitional :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am mai auzit o bomba ...cica se pune de o rascoala prin ANTS :D ,vom observa curand pe harta multe modificari...posibil si un trib nou :eek:
 

DeletedUser3357

am mai auzit o bomba ...cica se pune de o rascoala prin ANTS :D ,vom observa curand pe harta multe modificari...posibil si un trib nou :eek:

combei a plecat pentru ca era cat pe aci sa fie innobilat intern
danezu si-a facut treaba pana acum foarte bine.
ca pleaca in ls-ax cativa jucatori, ca vin din ls-ax cativa in ants, noi tot impreuna vom juca pe L3
 

DeletedUser3357

Deci asta nu stie ce vrea. el ma apeleaza sa se bage in seama scrie 2 vorbe 3 prostii si apoi blocheaza expeditorul. macar de ar fi zis ceva interesant

Sarmulitaastăzi la ora 23:18
ma bucur ca te prinzi repede.
FreeSoulastăzi la ora 23:15
deloc.....nu vad cine,sau poate da :p
Sarmulitaastăzi la ora 23:12
verificai informatia ?
verifica verifica
FreeSoulastăzi la ora 23:11
aveam treaba
Sarmulitaastăzi la ora 23:10
ce este FreeSoul ? ai ramas fara cuvinte ?
te-am pus pe ganduri cumva ?
deja este intamplata 'figura', nu mai este cale de intoarcere.

totul tine de diplomatie, nu de cat este bun un trib sau un jucator, ci de cat de bine este aleasa diplomatia !

Deci domnu sarmulita dreptul la replica : un jucator ca tine nu se ve ridica niciodata la nivelul unui jucator ca mine. iti dau clasa in joc,la diplomatie la ce vrei tu Incercand sa bagi jordeaua printre gard nu faci altceva decat sa scapi lr-ul de mine si sa ma faci sa vin spre Ants. colegii tai ar trebui sa-ti multumeasca..il aveau pe vis3z acu mai vine un nebun



Pai si nu vi spre ANTS.
Ce te deranjeaza ?
Sunt singurul care te-a blcoat pana acum sau ce ?- doamne fereste
 

DeletedUser2786

era chestia de principiu bre. adica stiam ca esti un player mediocru,acum am vazut ca totul tine si de caracter. Ignore!!!
 

DeletedUser

......

mai taceti cu "team blocat"

normal ca poti cat de cat sal blochezi ca doar e de 10 X cat tine si are moral de kkt fata de tine si sati ia sat ii trebuiesc tz-spe sate de atac.mia mai zis si mie unul din Lr sai iau satul si el avea 9k...si cate 20k din fiecare in sat plus 3k de greu.da ces nebun sa dau in el sa ma rup tot.Partea proasta pt el ca tot in vacanta ii acuma numa ca nu eu am dat in el ci altii de marimea lui.

deci.....fiecare din noi are nasul lui asa ca mai usor cu afirmatiile ca nu stii cand te trezesti cati bate porumbul in geam.

2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.

Urmatorul post de acest gen inseamna warn.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus