ANTS vs M.T.

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început

DeletedUser

tomas mai bine ai tacea....uitate in celelalte topicur sa vezi cine e n00b !!!Dupa ce esti n00b mai si semnalizezi ;)..uite ca dorinta ti-a fost implinita esti cunoscut , dar din pacate ca un n00b ce posteaza tot aiurea si off-topic de cele mai multe ori !!!

eu n00b!?

nici in visele tale!
majoritatea jucatoriilor care joaca pe l3 is jucatori de 2 bani....care au avut un pic de noroc au luat 100 de sate mocca au crescut...au tradat 2-3 triburi ( ex SWAT) si acuma s'au alaturat unui trib MAMUT gen LR si se cred mari si tari....

bwueiiiiiii eduttzu hai sa'ti dau si tie lectia bine meritata....
as avea o intrebare pentru tine elitistule`...
in afara de l3 mai joci pe care lume?....raspuns:NUU!
zi nene` in afara de sate de 100 de pct si sate moaccca ai mai luat sate de la dusmani?..aia care is rosu pe harta...sau esti daltonist?...ataci tribu tau ca nu vezi harta...nu vezi unde's dusmanii?
observ ca ai luat vreo 40 de sate de barbari...
de la dusmani cu mare noroc ai ciupit un sat doua...


tuh ma faci pe mine n00b?
ce tupeu pe unii mah...
 

DeletedUser

tomas de ce sunt eu noob?te rog sa imi zici sa imi aduci si argumente , :)si cati ani ai 14?
 

DeletedUser

dak acum e mamut la 200 si ceva de membri ce era la 800???:confused::mad::confused::mad::confused:

si ca sa afli si u in LR nu se mai fac invitati de cand au plecat cei din ~DT~;););)

nu mai sunteţi blănoşi şi cu fildeşi dar sunteţi o familie fericită cu lra, punks şi cine ştie ce triburi or mai fi pe acolo. tot un drac, doar că mai puţină organizare şi mai puţine înnobilări interne. acum că mă gândesc mai bine cred că din cauza diminuării numărului de nobilări interne s-a apucat şi dony să atace satele marcate cu roşu pe hartă :p
 

DeletedUser

ma tomase daca taceai filozof ramaneai nenica :))...uitate pe la puncataj ca atacator si apoi vorbeste, uitate la puncataj ca aparator si atunci vorbeste...ce razboaie am dus eu cu SWAT tu nici nu visai ce inseamana 10 sate luate intr-o singura zi ;)...sau mai bine zis 100 de atacuri pe decursul unei zile de la SWAT-isti si apoi ca deznodamantul acelei zile sa fie favorabil mie luand doua trei sate de la ei...
 

DeletedUser

si mai joc si pe alta lume in afara de l3 dar mi-am facut alt cont tocmai pentru a nu fi cunoscut de pe l3 si sa fiu poate atacat de altii ca le-am luat sate pe l3 sau mai stiu eu altceva...mai bine cunosc persoane noi si e mai bine ;) da na n00bu tot n00b ramane ;)
 

DeletedUser

ma tomase daca taceai filozof ramaneai nenica :))...uitate pe la puncataj ca atacator si apoi vorbeste, uitate la puncataj ca aparator si atunci vorbeste...ce razboaie am dus eu cu SWAT tu nici nu visai ce inseamana 10 sate luate intr-o singura zi ;)...sau mai bine zis 100 de atacuri pe decursul unei zile de la SWAT-isti si apoi ca deznodamantul acelei zile sa fie favorabil mie luand doua trei sate de la ei...

nu ma minti...
degeaba ai rang la atac...inseamna ca ai atacat fara a lua sate de la dusmani...10 sate ai luat intr;o noapte moacca eventual...

ce razboaie ai condus tuh?
daca zici ca ai atacat de ce nu apar pe twstats satele luate de la dusmani?
ai luat vreo 5 sate de la A-SWAT...felicitari...

doar ai spart trupe...de luat sate nu ai luat...
 

DeletedUser

tomas de ce sunt eu noob?te rog sa imi zici sa imi aduci si argumente , :)si cati ani ai 14?

in primul rand nu am auzit de tine...
in al doilea rand...simt dupa limbajul tau....
si daca nu ai fi n00b...ai sti sa dai click pe numele meu si acolo apare cati ani am...
in al treilea rand...imi zice al saselea sentiment de barbat:)...intuitie...

si nu am 14 ani...scrie la profil cati am...dar multi ne'am dori sa avem 14 ani...fara griji si fara bani...
 

DeletedUser6837

se pare ca dupa thomas conteaza punctele si nu rangul la atacatori...hai cu innobilarile interne si cu satele cedate...bravos :eek:
 

DeletedUser

tomas esti......ca m-am uitat si nu aparea , daca si eu sunt noob.....tu....ce sa mai zic.....e bine daca tu imi poti zice ca sunt noob dupa limbaj ufff si nai auzit de mine ...chiar ca esti pe....
 

DeletedUser

tomas esti......ca m-am uitat si nu aparea , daca si eu sunt noob.....tu....ce sa mai zic.....e bine daca tu imi poti zice ca sunt noob dupa limbaj ufff si nai auzit de mine ...chiar ca esti pe....

da zi mah cine eshti ...hai cu lauda
 

DeletedUser

daca esti asa destept ia da tu o statistica cate sate am luat eu la A-SWAT si la SWAT
 

DeletedUser

ai luat de la SWAT 57 luate de la SWAT...din alea 26 moacca
sa nu'mi zici ca pe data de 10 februarie aveati razboi cu SWAT!


si ia zi de ce ai atacat doar jucatori de sub 100k si jucatori care se lasau ?
ciupeai si tuh ceva sate nu?
 

DeletedUser

in zona aia numai astfel de jucatori erau....iar pe 10 februarie nu stiu de la cine am luat 26 de sate ?? si pentru cultura ta generala la jucatorii mici am moral mic 30-40 % deci rup mai mult fata de aia mari , dupa cum am zis ...n00b-ul tot n00b ramane ;)
 

DeletedUser

+ ca in perioada in care am inceput nimeni nu se lasa , cand au vazut majoritatea ca sunt cuceriti de noi (T.D.K.) au plecat in alte triburi , refugiati...
 

DeletedUser

si vor fi vanati tot de noi .. fara discutii, defapt urmariti jucatorii : sefu lui gabriel , ciompac , barbarians si foarte curand franco 2007:)
 

DeletedUser3547

franco e incuiat;)) poate ce ramane in urma lui vor fi doar sate de barbari..
 
Sus