ANTS vs Scitii

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început

DeletedUser

pai la cei peste 400 de membrii care ii are,normal ca a strans punctaj sa intre in top10
 

DeletedUser

locul unui trib in TOp este calculat in functie de punctajul primilor 40 membrii ,nu de punctaj tuturor membrilor...

din 400 de membrii normal ca s-au gasit 40 cu punctaj mai mare ca sa dea bine la clasament
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

=)))Mai bine taceai, asa toti ne-am dat seamna de valoarea ta:D:p

atata timp cat esti la 70 de ore de mine nu ai de unde sa imi stii valoarea,dar la cat de repede va laudati ca va extindeti si castigati toate razboaiele te astept sa vii mai aproape ca eu nu am de gand sa iau sate le margine cum se face pe la voi:D
 

DeletedUser7272

atata timp cat esti la 70 de ore de mine nu ai de unde sa imi stii valoarea,dar la cat de repede va laudati ca va extindeti si castigati toate razboaiele te astept sa vii mai aproape ca eu nu am de gand sa iau sate le margine cum se face pe la voi:D


daca poti te rog arata`mi si mie unde ne`am laudat ca facem ca dregem ca ne extindem si numai stiu ce ! Poate nu am fost eu atent si mi`a scapat :D, daca gresesc corecteaza`ma :p
 

DeletedUser6837

valoarea unui trib se vede la media de puncte per jucator nu neaparat la punctele primilor 40 de membri
 

DeletedUser

valoarea unui trib este data de valoarea jucatorilor din acel trib , ma refer la jucatori , nu la refugiati sau alte specimene de 2 lei ...........iar valoarea jucatorilor se vede in modul cel mai clar cu putinta la atacanti , aparatori , acela este clasamentul real al acestui joc . alte clasamente , gen suflet liber sau te miri ce ; ce au 1 mil de puncte la atacatori sunt 0 , mai bine spus 0 barat ..... oricine dintre noi, cei 112000 de playeri ai acestui joc puteam sa luam sate de barbari sau sate parasite ... era alegerea fiecaruia ..... tin sa le aduc felicitarile mele celor care stiu sa atace si sa ia sate prin pierderi enorme ... pentru cei ce acest joc reprezinta cucerirea satelor de barbari sau innobilari interne , nu pot sa le spun decat ca a fost inventat miniclip.com ( distractie cat cuprinde pentru retardati).......:D
 

DeletedUser5684

a fost inventat miniclip.com ( distractie cat cuprinde pentru retardati).......:D

miniclip e un site pentru copii de sub 10 ani sa zic (parerea mea)
acolo intra un copil de 10 ani cand intra si el pe net sa se joace in cele maxim 2 ore cat sta la calculator (in mod normal)
un copil nu e retardat e doar copil dar presupun ca tu pe la varsta de 7-8 ani citeai Schopenhauer
 

DeletedUser

valoarea unui trib este data de valoarea jucatorilor din acel trib , ma refer la jucatori , nu la refugiati sau alte specimene de 2 lei ...........iar valoarea jucatorilor se vede in modul cel mai clar cu putinta la atacanti , aparatori , acela este clasamentul real al acestui joc . alte clasamente , gen suflet liber sau te miri ce ; ce au 1 mil de puncte la atacatori sunt 0 , mai bine spus 0 barat ..... oricine dintre noi, cei 112000 de playeri ai acestui joc puteam sa luam sate de barbari sau sate parasite ... era alegerea fiecaruia ..... tin sa le aduc felicitarile mele celor care stiu sa atace si sa ia sate prin pierderi enorme ... pentru cei ce acest joc reprezinta cucerirea satelor de barbari sau innobilari interne , nu pot sa le spun decat ca a fost inventat miniclip.com ( distractie cat cuprinde pentru retardati).......:D

incaodata marea conducatoare si organizatoare din T.D.kk si'a facut simtita prezenta...
hai sa incepem!

deci...

1.".iar valoarea jucatorilor se vede in modul cel mai clar cu putinta la atacanti , aparatori , acela este clasamentul real al acestui joc . alte clasamente"

daca acel trib este un trib de elita...si nimeni nu'i ataca inseamna ca sunt n00bi...sau astia?retardati?
in acest caz SWAT e cel mai bun trib....erau pe locul 1 la clasamentul Inamici Invinsi...(daca iti amintesti...ziceai ca sunt de doi lei.....)
intradevar sunt unii care iau sate moacca...dar daca au rang la atac inseamna ca sunt buni...(sau au rupt trupe degeaba si nobilii au fost fentati...ksi225:D:D)

2. un jucator bun nu ia sate cu pierderi enorme...
si nu ataca un sat...ataca un player pe 30-40 de sate...miniim 20...si in acel caz rupe 2-3 ferme de atac pe un sat...si pe restul satelor...da fake;uri unde nu are pierderi mari...


3.faza cu cresterea in umbra tribului nu e mare lucru....
de ex daca ar reveni iomrapid si ar lua moacca 200 de sate...nu cred ca cineva l'ar critica...pentru ca se stie ce jucator a fost!

4.jocul SIMS s'ar potrivi mai bine...numai ca acolo cresti casa nu satul!



cam atata
cu iubire si dragoste enorma:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

al tau,
Regele Thomas :-*:-*
 

DeletedUser

furty , eu cred ca esti ultimul om ce m-ar putea critica pe mine sau sa poti avea o remarca " desteapta " in fata mea .....iti aduc aminte ca tu vei trai si intotdeauna vei fi in umbra tribului tau .... adu-ti foarte bine aminte de lumea 4 , in care erai disperat ca te ataca unul cu 500 de topoare si ai umplut absolut toate forumurile pe chestia asta .......asa ca stai cuminta acolo , discuta cu cine vrei si lasa pe cei care sunt profesionisti in jocul acesta , lasa-i sa il joace ....tu mai exerseaza la capitolul cladiri sau alte cele pentru noobi:)
 

DeletedUser2786

uite sirenutza ce limba ascutitza are......pe unde esti mei pe harta sa ne luam putin la "misto"
 

DeletedUser

pe unde nici nu te astepti !!!!!!!! foarte aproape de evenimente .....si mai ales de cei care nu cunosc acest joc decat in modul de a trimite 4 nobili pe unsat de barbari ......jalnic , jalnic......
 

DeletedUser2786

sst..sa nu ne-auda cineva...nu mai spune cum iei sate de 116 pct ca lumea e rea si te barfeste. ia zi,ami nobilati intern? ca as vrea si eu 2-3 sate ca ajunsai pe locul 2
 
Sus