ANTS vs SPA

  • Autor subiect DeletedUser7458
  • Data de început

DeletedUser

qm a zis si alahubv,3/4 din spa suntem in sesiune...din cauzaz asta nu am mai stat acolo...si vorba lui kidu sau kre au mai postat...4 oameni din spa se ocupau de tribul ants....astia 4 sunt acum in sesiune....so ants...don't comment...you're a foul...:D:D:D:D:D

Nici o grija you are next:))...Sesiune ai si la triburi...doar ca aici pici la tot..nu suntem buni profesori universitari:p
 

DeletedUser

Mda.....observ ca aci astia din ants is mari smecheri.........se lauda de nu mai pot baietii ca o incercat sa ma scoata......INCERCAT......is curios ce asteptati........si stati linistiti ca voi reveni dupa sesiune sa vedeti ce o sa schimb statisticile alea........
 

DeletedUser3547

Faptele nu vorbele...decat sa iau 7 sate pe la spate, noaptea mai bine iau 20 pe fata. E problema ta daca esti in sesiune, cum lai pus sitter pe marbah de mia luat 7 sate asa putea sa il pui si acu sa vada cum pierzi 3/4 din satele tale:):D;)
 

DeletedUser

ksi roaga-te sa nu fi pe langa mine pustiule :) ca ramai blocat de 100 de ori...nu ce ai incercat tu sa-mi faci. :) am vazut eu ce jucator bun esti...asa ca lasa gura aia mare si vino aici in granitza sa ne batem noi 1 vs 1...si dupa aia sa-ti aud glasul...
 

DeletedUser

nu cred ca esti pe langa mine :D si daca esti inseamna ca esti prea nesimnificativ de nu ti-am vazut satul :rolleyes:
 

DeletedUser3547

Hmmm...nu stiam ca tu reprezini toata granita Ants cu Scitii. Daca tu crezi asta esti foarte naiv:) Nu vreau sa intru in polemica cu tine...ca nu am cu cine, esti prea mic. So DnD
 

DeletedUser

:D:D:D daca tu zici ca sunt prea mic... :p asa o fi ca tine moshule...astept sa dai in asta "mic" :D:D:D sau ti-e frica? :p ti-e ca-ti omori trupele din cauza moralului? tii la trupe prea mult? :)
 
Sus