ANTS vs SPA

  • Autor subiect DeletedUser7458
  • Data de început

DeletedUser7458

immunix.. eu pe unde am postat am postat statistica corecta (zic eu)

topicul Ants vs spa este deschis de mine si consider ca am raspunderea sa ma ocup de topic.. adica sa tin lumea la curent cu situatia razboiului!!

am postat la ants vs scitii situatia la general si am specificat ca scitii sunt singurii care au avantaj net la sate luate!!!
 

DeletedUser8987

eu nu prea ii mai vad pe cei din spa cu gura maricica pe aici pe forum :O ? oara de ce =))
 

DeletedUser

pt ca sunteti mancatori de ..rahatel toti...si consideram ca nu merita sa ne bagam in seama cu niste zeitati ca voi ;)

ratzav ciocu' mic sa nu ne suparam ;)
 

DeletedUser8220

:)) ba sunteti rupti rau frate fi atent ditamai tribu cu 300 membri vs 1 trib cu 4 membri activi da ma ce mai razboi sa fim seriosi....ksi mi rusine cu tine aia numesti tu organizare?:)) common marakesh joc de glezne v-a facut fatza mai bine de 2 saptamani si v-a furat sate intreba'l pe prietenul cotey cate sate i-a luat si cati nobili si defence i-a/i-am tocat.sa fim seriosi acest topic nu isi are rost.dak ar fi fost 2 triburi unu vs altul dar asa 1 trib vs 4 membri mie mi-ar fi rusine sa deschid gura aici in locul vostru.
 

DeletedUser

ksi decat sa fi stat si sa fi asteptat sa dati voi primii am preferat asa........acu am sesiunea ca sa stii si tu dc nu am mai putut sta on in ultima vreme .....dar uite ce iti zic eu .....dupa sesiune o sa te gonesc de pe harta asta si nu pt ca miai luat sate....ci pt ca ai gura aia cam mare......pe forumul asta extern nu intru asta ca sa stii si dc nu am postat pana acum.....btw......dak esti asa tare.....scoate-ma de pe harta mah bunule ce esti si pana in iulie tu si cei care ma-ti atacat bucurati-va de satele pe care le aveti ca o sa revin!
 

DeletedUser

si inca ceva ksi.......numai eu tziam luat tzie sate cel mult 1 sat tzia luat vladoo........tu ca sa imi iei mie sate ai avut nevoie de inca nush cati jucatori toti cu mult mai multe sate decat minne.gandeste`te si la asta si dupa comenteaza.........mai ales cum comenteaza colegii tai......imi trimit cate un mesaj si apoi ma blocheaza nici macar nu ma lasa sa le raspund.......hai bah fi serios
 

DeletedUser3547

In locu tau as tacea....de aia suntem trib sa atacam si sa ne aparam impreuna. Tu pe timp de PNA intre triburile noastre m-ai atacat noaptea dupa ora 1, binenteles ca dormeam, aveam nistea sate goale ca erau trimise sprijin. AI luat 7. Eu te-am atacat pe timp de razboi, pe fata, atacurile au fost date si de la 2o ore unele, si ai pierdut jumate din satele ce le-ai avut. Asa e jocu castigi si pierzi, tu ai pierdut. Don't be sad:D
 

DeletedUser

sprijin pa drak .........vrei sa zici toate de langa mie de atac si cu nobili poate ca altceva nu am gasit.........nu era vb de trib era pur si simplu vb ca te cam lauzi ca tu ai facut mare chestie .......eu tziam aratat ca nu e chiar asa......cred si eu ca am pierdut multe sate din moment ce am luat atatea si miam intins apararea atata .......dar las ca am sa vad eu cum reactionezi tu cand ai atacuri multe;)
 

DeletedUser

si inca ceva ksi.......numai eu tziam luat tzie sate cel mult 1 sat tzia luat vladoo........tu ca sa imi iei mie sate ai avut nevoie de inca nush cati jucatori toti cu mult mai multe sate decat minne.gandeste`te si la asta si dupa comenteaza.........mai ales cum comenteaza colegii tai......imi trimit cate un mesaj si apoi ma blocheaza nici macar nu ma lasa sa le raspund.......hai bah fi serios

ABSOLUT NORMAL...
ei sunt k nishte copii...."se tem de intuneric"...mai bine ataca 9 oameni pe unul....si se chinuiesc 6 zile sa le ia sate...
da ganditit'va...de ce sa atace ei 1 vs.1....nooooo....mai bine se baga 10 pe unu si poate poate k reusesc sa ia cateva sate...
 

DeletedUser

:)) ba sunteti rupti rau frate fi atent ditamai tribu cu 300 membri vs 1 trib cu 4 membri activi da ma ce mai razboi sa fim seriosi....ksi mi rusine cu tine aia numesti tu organizare?:)) common marakesh joc de glezne v-a facut fatza mai bine de 2 saptamani si v-a furat sate intreba'l pe prietenul cotey cate sate i-a luat si cati nobili si defence i-a/i-am tocat.sa fim seriosi acest topic nu isi are rost.dak ar fi fost 2 triburi unu vs altul dar asa 1 trib vs 4 membri mie mi-ar fi rusine sa deschid gura aici in locul vostru.

si cu asta s-a spus tot !
 

DeletedUser3547

Alahubv...astept niste scuze pe privat pentru ce ai zis de Ants si de mine.:mad:
 
Sus