ANTS vs SPA

  • Autor subiect DeletedUser7458
  • Data de început

marakesh

member
Scor reacție
0
ABSOLUT NORMAL...
ei sunt k nishte copii...."se tem de intuneric"...mai bine ataca 9 oameni pe unul....si se chinuiesc 6 zile sa le ia sate...
da ganditit'va...de ce sa atace ei 1 vs.1....nooooo....mai bine se baga 10 pe unu si poate poate k reusesc sa ia cateva sate...

oare asa sunt si scitii? si ei il ataca 15 oameni pe fink si din 200 de atacuri au luat 3 sate... asa ca rege nu mai spune ca ei se tem de intuneric...
 

DeletedUser

da baieti,..k tot va dati asa mari...vreau sa stiu si eu cate sate ati luat de la mine in 2 saptamani si kte am luat eu de la voi...app...acum sunt in sesiune,k si 2good4u,dar o sa revin....
 

DeletedUser3547

eh...primu a fost 2good, dupa aia probabil era ugly..iti venea si tie randul. Si nu fiti asa cu nasu pe sus, ziceti mersi ca ati fost primiti unde sunteti acum si incercati sa faceti si acolo treaba buna .;)
 

marakesh

member
Scor reacție
0
ksi indivizii astia cred ca au scapat daca au intrat in LS-AX... dar din nefericire pentru ei sunt refugiati...
@vladoosharky pe tine sau pe ugly nu te-am atacat pentru ca ne-a rugat danezu sa te lasam in pace... sa ii multumiti.... dar daca tot esti "tare in gura" nu o sa te mai lasam in pace chiar daca esti in LS....
daca sunteti asa buni de ce ati fugit ca niste lasi in LS cum ati vazut ca dispareti de pe harta?....
 

DeletedUser3357

ksi indivizii astia cred ca au scapat daca au intrat in LS-AX... dar din nefericire pentru ei sunt refugiati...
@vladoosharky pe tine sau pe ugly nu te-am atacat pentru ca ne-a rugat danezu sa te lasam in pace... sa ii multumiti.... dar daca tot esti "tare in gura" nu o sa te mai lasam in pace chiar daca esti in LS....
daca sunteti asa buni de ce ati fugit ca niste lasi in LS cum ati vazut ca dispareti de pe harta?....

pentru ca sunt lasi !
 

DeletedUser

:))Doamne vis3z incep sa cred ca esti Sarmulitza 2...aberatii 24/24....fara rost!!!Faptele nu vorbele te fac sa fi mare!!!O sa mai repet de cate ori e nevoie!!Sarmulitza e tata vostru...Chop nu te alatura lor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

:))Doamne vis3z incep sa cred ca esti Sarmulitza 2...aberatii 24/24....fara rost!!!Faptele nu vorbele te fac sa fi mare!!!O sa mai repet de cate ori e nevoie!!Sarmulitza e tata vostru...Chop nu te alatura lor!

cred ca si tu vorbesti de la distanta..:) nu esti primul ...
 

DeletedUser

Eu nu ma bag in discutii la care stiu ca nu pot sai pun capat!!!Orice as zice tu ai abera...asa ca mai bine ma joc jocul asta decat sal critic in felu cum o faceti voi!
 

DeletedUser

UUUU uite ca vine si randul meu sa postez :p ca sa fiu scurt si la obiect.

LS-AX -> promite tribului SPA ca daca intra la ei nu patesc nimic legat de razboiul cu ANTS

SPA -> intra in LS-AX

siiiiiii...acum vine partea frumoasa... :D

gica008 da circulara ca toti cei care au intrat in LS-AX din SPA sa fie atacati.

:D:D:D

Astea sunt lucrurile marete facute de un trib "maret" ;) "FELICITARI!!!"

P.S. Stiu ca nu e frumos sa dau din casa voastra pANTS, dar nici ce faceti voi nu este frumos si fair-play. Si daca voi sunteti cum sunteti ca sa nu va zic pe nume :p ... atunci terminati cu circularele alea stupide la adresa mea.

Eu stiu ca va obsedeaza numele d3ja-vu sau va rod anumite lucruri din trecut...doar de asta am si avut numele acesta. DAR VOI STRICATI JOCUL CU ACEASTA OBSESIE!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Am luato de la inceput cu nick-ul asta asa k invatati sa treceti peste anumite lucruri ca deveniti penibili...scuzati...mai penibili decat inainte. Jocul merge inainte...iar voi inapoi...:D:D:D
 

DeletedUser3357

kidu get a life copile


Pana acum a-ti urlat toti ca SPA nu va cadea, ca SPA in sus, ca SPA in jos.
Acum au inceput sa dispara : cuceriti, intrati in Scitii ( ca niste lasi ), intrati in ls-ax.
tu chiar credeai ca vor sta linistiti acolo in ls-ax ? a fost o strategie sa para ca au intrat in ls-ax fara 'acordul' ANTS, ca apoi sa ii putem distruge usor.
TU faci apel la fair-play ? Ce dovada de fair - play dai tu cand jignesti intruna , cand scitii, m.t. au sponi la noi. asa jucati voi 'corect'.
Sa nu vorbim de corectitudine :
-ajugem la admini
-ajungem la spioni
-ajungem la a minti

Este un joc de strategie, cine il joaca mai bine acela castiga. Si cand spun 'mai bine' ma refer din toate punctele de vedere : admini, minciuna, spioni, etc.
 

DeletedUser

Sarmulitza sa postez iar circularele date de tine? Nu de alta dar nu are rost ca si asa sunteti in cadere libera. :D:D:D
 

DeletedUser

kidu get a life copile


Pana acum a-ti urlat toti ca SPA nu va cadea, ca SPA in sus, ca SPA in jos.
Acum au inceput sa dispara : cuceriti, intrati in Scitii ( ca niste lasi ), intrati in ls-ax.
tu chiar credeai ca vor sta linistiti acolo in ls-ax ? a fost o strategie sa para ca au intrat in ls-ax fara 'acordul' ANTS, ca apoi sa ii putem distruge usor.
TU faci apel la fair-play ? Ce dovada de fair - play dai tu cand jignesti intruna , cand scitii, m.t. au sponi la noi. asa jucati voi 'corect'.
Sa nu vorbim de corectitudine :
-ajugem la admini
-ajungem la spioni
-ajungem la a minti

Este un joc de strategie, cine il joaca mai bine acela castiga. Si cand spun 'mai bine' ma refer din toate punctele de vedere : admini, minciuna, spioni, etc.

ai zis k e joc de strategie...
kre e pb cu spionii?...k si in razboi exista spioni si in triburi....voi de ce u aveti la noi in M.T.?(...poate pt k nu recrutam in stanga si in dreapta)...
de ce se leaga toti de spioni....si in joc exista unitatea "spion"....da'i in judecata pe admini....zi zi'i sa scoata spionii k nu e fair play....;))))
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

adminii nu au nici o legatura cu jocul...cel putin nu pe lumea in kre joaca...:D:eek:

nu cred k mai are rost sa vb despre SPA...cel putin nimeni nu'i poate acuza k sunt lasi...
daca nu sunteti in stare sa cuceritzi 10 jucatori...va folositi de chestii josnice de genu asta...

dar...u ai spus'o....e un joc de strategie..
 

DeletedUser

qm a zis si alahubv,3/4 din spa suntem in sesiune...din cauzaz asta nu am mai stat acolo...si vorba lui kidu sau kre au mai postat...4 oameni din spa se ocupau de tribul ants....astia 4 sunt acum in sesiune....so ants...don't comment...you're a foul...:D:D:D:D:D
 
Sus