Anulare comenzi constructie dupa innobilare

  • Autor subiect DeletedUser5203
  • Data de început

DeletedUser5203

Oameni buni, scoteti`ne dintr`o dilema, va rugam.

Dupa cucerirea satului, se anuleaza au ba comenzile de constructie?
Parerile sunt impartite; la tickete ni se raspunde ca nu, jucatori din diverse lumi spun ca ori se anuleaza, ori nu se anuleaza.
In clasica, se pare ca raman; in L20 as zice ca se anuleaza. Variaza in functie de lume? Suntem in ceata total.
Eu unul sunt aproape sigur ca citisesem ca se anuleaza, in cadrul unui anunt de update al jocului. Am rascolit tot forumul si nu am gasit.

Care stie sa`mi zica ceva clar? Fara dat cu parerea, va rog. Raspundeti doar daca aveti si dovezi, ceva.

Grazie mille.
 

DeletedUser

Nu am nici o dovada ca poza, dar cu certitudine iti pot spune ca pe toate lumile unde am jucat, comenzile satului inobilat se anulau. Nu stiu daca e valabil si cand te inobilezi singur, dar poti incerca.
 

DeletedUser

logic ca raman in continuoare cand un sat este blindat si mai vine si sprijin sa spunem ca ii tot dai zidul jos daca ala are cp il ridica cu mai multe nivele tu intre timp eliberezi satul si il innobilezi...comenzile raman pe sat...eu am patito si pe un sat de barbari;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cum adica ai patit pe un sat de barbari? Ai innobilatul unul de-ala si ai vazut comenzi pe barbar? :confused:
 

DeletedUser5203

Bai nene, nu v`am rugat sa nu incepeti cu "parca" ?
Nu are nicio valoare opinia ta.
 

DeletedUser

nu se anuleaza constructiile si nici trupele !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai fa si tu un test de noob dai comenzi pe un sat deal tau apoi innobileazate si vezi daca raman comenzile...daca nu le vezi inseamna ca ai nevoie de ochelari=))))))
 

DeletedUser

Quiz, poate ai inobilat si tu jucatori, de cate ori ai gasit constructii mergand? Iti raspund eu Niciodata.
 

DeletedUser8343

Salut Sorin,

Pe lumea 1 de exemplu nu se anuleaza... am luat sate pe care erau date constructii la zid/ alte cladiri si au continuat sa se construiasca.
Nu sunt insa sigura cum e pe lumile mai noi..
 

DeletedUser5203

Pfaaaaii ma, la asta chiar nu m`am gandit. Auzi, sa fac un test....de`a dreptul genial!
 

DeletedUser5203

Salut Sorin,

Pe lumea 1 de exemplu nu se anuleaza... am luat sate pe care erau date constructii la zid/ alte cladiri si au continuat sa se construiasca.
Nu sunt insa sigura cum e pe lumile mai noi..

Buna.
Asa, bun, pe L1 si clasica, cel putin, raman; pe L20 sigur nu.
Alex zice ca daca s`a implementat modificarea asta, ar trebui sa fie valabila pe toate lumile.
La tickete ni se raspunde ca raman, dar realitatea e alta.
 

DeletedUser

Deci... e cam aiurea sa ne exprimam fiecare punctul de vedere din moment ce nu putem oferi si dovezi.
Intrebare: se poate incerca de catre admini pe niste sate de test? Ca sa nu stam sa facem aiurea poll-uri.
 

DeletedUser1630

ma faceti sa fac verificare pe l3:))

in maxim 2 ore va zic ce si cum
 
Sus