Anunt circ vs legio

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser3061

seara buna tuturor... conducerea tribului circ, anunta ca incepand cu data de 16.11.2010 ora 12:00 tribul legio va fi trecut la dusmanii... fie ca cel mai bun sa castige :))))

Motivul principal este ca asa vrem noi :)) nu ne trebuie un motiv anume pentru a face un razboi ca atare consideram ca incercarile de a recurta tribul GNR este o insulta asupra tribului pe care il reprezint.


va pupa patriarhu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser37924

Cu-i e frica de bau-bau...

....

"interesanta" abordarea , "concisa" declaratia ...,"razboinica" motivatia... e clar : sa fugim , sa ne pitim,sa ne predam :( ... sau ... mami,mami ...vine bau-bau.
Clasic pentru CIRC ...azi iti e prieten ... , maine dusman si iar prieten si iar dusman ... "cutite" si "motive" sa existe... ca de restul au ei grija.
Va salutam , domnilor....
 

DeletedUser2154

ocult nu stiu cine esti dar intreaba-l pe liderul tau ce amenintari facea si dupa stam de vorba cu ceea ce face CIRC...si CIRC face pentru ca isi permite pentru ca poate si pentru ca nu dam inapoi de la nici o amenintare!
 

DeletedUser37924

...femeile si razboaiele se castiga cu minciuna si se pierd cu tradare ...

... amenintari !!!:confused:
la adresa cui ...

cineva ...induce ...voit in eroare ... si crede-ma stiu prea bine ce spun.

Eu...conduc Legio ...si discutia cu baghera2005 ... a fost una amicala iar el stie asta.
Cat despre "razboi" ...el poate incepe cu o minciuna si termina cu o tradare ...
Indiferent de situatie ... e un razboi "murdat".

Sanatate.
 

DeletedUser3061

... amenintari !!!:confused:
la adresa cui ...

cineva ...induce ...voit in eroare ... si crede-ma stiu prea bine ce spun.

Eu...conduc Legio ...si discutia cu baghera2005 ... a fost una amicala iar el stie asta.
Cat despre "razboi" ...el poate incepe cu o minciuna si termina cu o tradare ...
Indiferent de situatie ... e un razboi "murdat".

Sanatate.



am impresia ca nu stii ce vorbim...?

deci pe skype am ** asa... ca sa va dau voua jucatori din gnr... ti-am zis ca nu... iar daca ii vreti trebuie sa facem razboi... ca atare eu baiat bun cum sunt de fel am zis asa mah daca tot vor sa-i ia pe cei din gnr atunci sa fac si eu razboi cu ei...

iar ca un motiv separat mi-e imi place sa vad rosu mult rosu... ca atare iti repet inca o data acest razboi este doar datorita faptului ca asa vrem noi.

cat despre aliatii daca si voi ati fost aliatii corectii atunci eu sunt papa de la roma...
 

DeletedUser

ocult nu stiu cine esti dar intreaba-l pe liderul tau ce amenintari facea si dupa stam de vorba cu ceea ce face CIRC...si CIRC face pentru ca isi permite pentru ca poate si pentru ca nu dam inapoi de la nici o amenintare!

un OCULT reprofilat in Incult :))) adica KISSING BUG pe joc...cauta-l bine e acolo pitit pitic abia ca-l vezi prin K96-97 sau pe unde o fi,da mai are el conturi din cate stiu pe acolo aproape de mine :)) tot il inhat eu intr-un fel sau altul :))
 

DeletedUser

felicitari circ, united saluta decizia voastra :)) daca mancam toti din tortu asta mic nu mai ramane nimic din pitici :))
 

DeletedUser2154

un OCULT reprofilat in Incult :))) adica KISSING BUG pe joc...cauta-l bine e acolo pitit pitic abia ca-l vezi prin K96-97 sau pe unde o fi,da mai are el conturi din cate stiu pe acolo aproape de mine :)) tot il inhat eu intr-un fel sau altul :))

nu ma intereseaza cine e pe harta...dar nu vine el si pune conditii CIRC...nu e in pozitia necesara sa puna conditii CIRC...oricum intram in razboi cu ei ca aveau in plan o fuziune cu RY sa ne surprinda pe noi...dar au uitat un lucru ca atata timp cat eu sunt pe harta RY nu poate ascunde un plan de mine!
 

DeletedUser

si daca faceau fuziune ce se intampla Puyut...iti zic eu nimic...egal cu zero :=) practic nu sunt pe aceeasi lungine cu RY,atata ca va luau prin surprindere in zona lui CMZB dar mare scofala nu le iesea din asta,oricum vremea HL a apus de mult,odata cu uxini si grupa lui APSU,AragonX pe care i-am apreciat si ii respect pt ceea ce au fost ,altceva nu mai e nimic acolo la ei...vad un Legio chinuit
 

DeletedUser2154

ne putea surprinde dar noi stiam de vreo saptamana de ceea ce vor sa faca....vrei sa vezi rapoartel de pe satele legio dintre satele mele cu cate 5 nobili facuti pe sate...eu daca nu stiam si retrageam o parte din aparare ce crezi ca se intampla?!
 

DeletedUser13059

rezervarile pot sa le fac aici pe extern ? k87-97 le rezerv eu daca nu va suparati

mersi ..

Side 1:
Players: raul82io
Side 2:
Tribes: RY

Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80
Tabăra 2: 0
Diferență: 80

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 821,832
Tabăra 2: 0
Diferență: 821,832

chart


asta pentru ca de la RY nu mai am ce lua :(
 

DeletedUser

ne putea surprinde dar noi stiam de vreo saptamana de ceea ce vor sa faca....vrei sa vezi rapoartel de pe satele legio dintre satele mele cu cate 5 nobili facuti pe sate...eu daca nu stiam si retrageam o parte din aparare ce crezi ca se intampla?!

adevar graiesti,o mierleai mai pe romaneste :=)
da se putea recupera pe urma la 1-2 zile :p
 

DeletedUser

felicitari voua pentru prima zi am observat ca a-ti luat ceva sate din Legio...va doresc la mai multe...cum de altfel si noua UNITED-ului....vin satele pe val :=)
 

DeletedUser2154

Side 1:
Tribes: CIRC
Side 2:
Tribes: Legio

Timeframe: 14/11/2010 00:00:00la23/11/2010 11:17:23

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 128
Tabăra 2: 0
Diferență: 128

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,387,772
Tabăra 2: 0
Diferență: 1,387,772

chart
 

DeletedUser3061

stie cineva daca cei din legio joaca triburile sau sims city....
 

DeletedUser

;=) inca mai joaca,pana la urma tot au recrutat GNR-V-ul doar doar mai castiga cateva sate pana vor intra in UNITED sau CIRC :=))
 

DeletedUser3061

;=) inca mai joaca,pana la urma tot au recrutat GNR-V-ul doar doar mai castiga cateva sate pana vor intra in UNITED sau CIRC :=))

pai cine a zis ca li se va perimite sa intre in united sau in circ... cred ca varianta aceasta este exclusa din cate am inteles eu. oricum trebuie luati pe sus
 
Sus