Anunt circ vs legio

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser1136

Side 1:
Tribes: Legio
Side 2:
Tribes: CIRC

Timeframe: 14/11/2010 00:00:00la11/12/2010 10:33:03

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 785
Tabăra 2: 3,332
Diferență: 2,547

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 820
Diferență: 805

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,100,982
Tabăra 2: 36,024,077
Diferență: 27,923,095

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 161,981
Tabăra 2: 9,057,514
Diferență: 8,895,533

chart
 

DeletedUser13059

Side 1:
Tribes: CIRC
Side 2:
Tribes: Legio

Timeframe: 14/11/2010 00:00:00la15/12/2010 04:02:47



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,029
Tabăra 2: 21
Diferență: 1,008

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,340,751
Tabăra 2: 225,595
Diferență: 11,115,156

chart


Asta ii razboi sau inobilare interna din Legio ?
 

DeletedUser

Urat, Urat, as fi vrut sa fi vazut razboiu asta daca mai era xena si uxini in joc, credca asta a asteptat patriarhu, sa dispara ei din peisaj caaltfel tremura sutana pe el:D
 

DeletedUser3061

asa este imi era o frica de mama mama nu mai stiam pe unde sa ma ascund...

lionge sau cum ti-o zice tu din ce trib faci parte cumetre sau esti dor un alt noob care se baga si el inseama
 

DeletedUser14558

de tremurat sutana ... nu cred ca tremura (desi nu e printre favoritii mei)! nu avea de ce ... pana la urma e un joc !
multi jucatori foarte buni au renuntat , pana la urma a fost decizia lor ! aici e cursa de anduranta ... desi sunt ferm convins ca pe distante scurte Ben Jonson si cand nu era dopat o facea pe Gabi Szabo dar pe distante lungi se schimba raportul de forte !
pana la urma pe cine-l prinde locul 1 la inchiderea hartii e cel mai bun !!!
 

DeletedUser13059

Urat, Urat, as fi vrut sa fi vazut razboiu asta daca mai era xena si uxini in joc, credca asta a asteptat patriarhu, sa dispara ei din peisaj caaltfel tremura sutana pe el:D

pai daca era xena si uxini acuma nu tot acelasi era rezultatul sau cum ? 2 jucatori la tine schimba soarta unui razboi ?

plina lumea de visatori ..
 

DeletedUser

asa este imi era o frica de mama mama nu mai stiam pe unde sa ma ascund...

lionge sau cum ti-o zice tu din ce trib faci parte cumetre sau esti dor un alt noob care se baga si el inseama

Uita-te in globul tau ala magic, poate o sa iti spuna din ce trib fac parte:rolleyes:...sau acu nu mai e asa magic?:eek:

Raul, lideri ca xena si uxini nu cred ca o sa mai intalneasca L1;)...nu sari ca exemplu cu miau-miau al vostru ca faci o gluma care o poti baga in cartea recordurilor:p
 

DeletedUser2154

Uita-te in globul tau ala magic, poate o sa iti spuna din ce trib fac parte:rolleyes:...sau acu nu mai e asa magic?:eek:

Raul, lideri ca xena si uxini nu cred ca o sa mai intalneasca L1;)...nu sari ca exemplu cu miau-miau al vostru ca faci o gluma care o poti baga in cartea recordurilor:p

prietene ma faci chiar sa rad! lideri disparuti...din simplu fapt ca nu stateau bine psihic!e un joc de aduranta si cine rezista cel mai bine din pct asta de vedere ramane in joc...ei nu m-ai rezistau si s-au agatat de acel motiv cu scumpirea pp...asa ca lasa-ma cu astfel de remarci! ramai acolo in coltul tau de harta ca venim noi peste voi!
 

DeletedUser3061

Uita-te in globul tau ala magic, poate o sa iti spuna din ce trib fac parte:rolleyes:...sau acu nu mai e asa magic?:eek:

Raul, lideri ca xena si uxini nu cred ca o sa mai intalneasca L1;)...nu sari ca exemplu cu miau-miau al vostru ca faci o gluma care o poti baga in cartea recordurilor:p



1 la mana nu ma intereseaza noobii ... crede-ma nu am de ce sa folosesc ceva magic ca sa aflut amanunte despre un NOOB>....

cat despre lideri da cine a zis ca eu as fi liderul tribului circ... voua va place asa sa vorbiti doar din auzite ca in rest sunteti pe dinafara cu toti... in circ spre exemplu de alte triburi este doar UN SINGUR LIDER.... restul sunt parte a conduceri tribului... ca uni se implica mai mult ca uni se implica mai putin toti fac parte din aceiasi conducere... tribu asta pe care voi de 3 ani de zile tot spuneti cat mai rezista cat mai face cat mai drege... va dat lectii la toti... si cu un razboi si cu 3 razboaie... tribu asta intodeauna a crescut.... nu a fost nici o perioada in care tribul a fost la limita ruperii lui spre deosebire de alte triburi....

cat despre liderii cred ca cel mai bine si cel mai bine ar fi ca voi ceilalti din celelalte triburi sa va vedeti de tribul in care va aflati si sa ne lasati pe noi astia din circ sa ne conducem asa cum stim noi .... ca e bine ca e rau e problema noastra.... insa pana acuma observ cu stupoare ca este bine pentru noi si foarte rau pentru voi.
 

DeletedUser13059

Uita-te in globul tau ala magic, poate o sa iti spuna din ce trib fac parte:rolleyes:...sau acu nu mai e asa magic?:eek:

Raul, lideri ca xena si uxini nu cred ca o sa mai intalneasca L1;)...nu sari ca exemplu cu miau-miau al vostru ca faci o gluma care o poti baga in cartea recordurilor:p

sunt destui fi linistit ;) ..
 

DeletedUser

prietene ma faci chiar sa rad! lideri disparuti...din simplu fapt ca nu stateau bine psihic!e un joc de aduranta si cine rezista cel mai bine din pct asta de vedere ramane in joc...ei nu m-ai rezistau si s-au agatat de acel motiv cu scumpirea pp...asa ca lasa-ma cu astfel de remarci! ramai acolo in coltul tau de harta ca venim noi peste voi!

Puyut adu-ti aminte ca pe vremea cand Xena si Uxini se bateau cu SOF, CIRC se batea cu DST si nu se bagau intr-un razboi cu SOF-ul iar in DST erau putini care sa fie chiar infipti in joc si preocupati de soarta tribului. Nu comparati atacurile in valuri cu atacurile de weekend (K76 sau K77 era pe atunci tinta DST-ului din partea spre CIRC, o actiune cat de cat coordonata) :)

In schimb HD (fost H@IT@, fost HL, depinde cum au prins unii razboaiele pe L1) tineau frontul extraordinar cu doar 80 jucatori (contra 154 (daca nu ma insel) + Academia SOF-ului + mai aparuse si SOFIA pe la un moment dat... puiul puiului lui SOF...

Sunt jucatori pe care ii voi respecta pentru ca au influientat stilul de joc al unor jucatori de pe aici. Nu au plecat (dat stergere cont) de pe L1 cu pretext ca vezi doamne le era frica (nu cred ca era ceva care sa ii "sperie") ci mai degraba plictisul si/sau mai degraba lehamitea de joc...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu incercati jonglerii cu Circ ca nu va iese :D

Bafta Circ in castigarea lumii

daca o inchidem noi primii venim si va ajutam :))
 

DeletedUser13059

iti dau cont ? :)) hai ca am cat pentru tot tribu circ de pe 14 ... nu ii nicio problema
 

DeletedUser2154

Puyut adu-ti aminte ca pe vremea cand Xena si Uxini se bateau cu SOF, CIRC se batea cu DST si nu se bagau intr-un razboi cu SOF-ul iar in DST erau putini care sa fie chiar infipti in joc si preocupati de soarta tribului. Nu comparati atacurile in valuri cu atacurile de weekend (K76 sau K77 era pe atunci tinta DST-ului din partea spre CIRC, o actiune cat de cat coordonata) :)

In schimb HD (fost H@IT@, fost HL, depinde cum au prins unii razboaiele pe L1) tineau frontul extraordinar cu doar 80 jucatori (contra 154 (daca nu ma insel) + Academia SOF-ului + mai aparuse si SOFIA pe la un moment dat... puiul puiului lui SOF...

Sunt jucatori pe care ii voi respecta pentru ca au influientat stilul de joc al unor jucatori de pe aici. Nu au plecat (dat stergere cont) de pe L1 cu pretext ca vezi doamne le era frica (nu cred ca era ceva care sa ii "sperie") ci mai degraba plictisul si/sau mai degraba lehamitea de joc...

te inseli...razboiul dintre DST si CIRC a fost foarte echilibrat o buna perioada de timp....
Haita pierduse in fata SOF peste 2000 de sate dupa care revenirea s-a produs cand eu cu cei din "grupa" mea am plecat din SOF...eram cei care tineam HL blocati si eu cel putin atrageam atacurile pe mine...si lucrul principal care a facut ca HL sa revina a fost renuntarea la joc a lui nanmarius si nu a mai avut cine sa conduca SOF!
 

DeletedUser

Puyut... tot visator ai ramas... "grupa" mea... si in legatura cu echilibratul... ma indoiesc mult...

Era granita de un K (DST-CIRC) ca intre mai era Alinght-ul pe care tot puneau presiune (dar nu in sens de atacuri) si DST-ul si CIRC-ul si daca vi sa imi zici ca RY puneau probleme majore (creaza exces de probleme mai ales cand atacau cu lanciile)... pe cand HL avea 4 K-uri granita in nord (granita directa) si un K (partea de est a HL la momentul respectiv) latura lui Xena si Uxini...

Doar sti ca umblam pe 12 conturi cu parola pe L1 la vremea respectiva si zic ca stiu destul de bine ce se intampla (la momentul respectiv) in Sud-ul hartii... care, unde, cum si ce... :)

Sarbatori fericite si... bafta tribarilor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

iti dai seama cate stiai .. daca aveai si drept de circulara pe toate 12 te consider o legenda
 

DeletedUser2154

Puyut... tot visator ai ramas... "grupa" mea... si in legatura cu echilibratul... ma indoiesc mult...

Era granita de un K (DST-CIRC) ca intre mai era Alinght-ul pe care tot puneau presiune (dar nu in sens de atacuri) si DST-ul si CIRC-ul si daca vi sa imi zici ca RY puneau probleme majore (creaza exces de probleme mai ales cand atacau cu lanciile)... pe cand HL avea 4 K-uri granita in nord (granita directa) si un K (partea de est a HL la momentul respectiv) latura lui Xena si Uxini...

Doar sti ca umblam pe 12 conturi cu parola pe L1 la vremea respectiva si zic ca stiu destul de bine ce se intampla (la momentul respectiv) in Sud-ul hartii... care, unde, cum si ce... :)

Sarbatori fericite si... bafta tribarilor

visator nu...am preferat sa spun asa decat sa spun oamenii mei...care chiar daca nu au fost mereu in acelasi trib cu mine au ramas alaturi de mine si vor mai ramane in continuare...eu nu controlez conturi sau persoane...dar si-au dat seama ca stand alaturi de mine au de castigat si niciodata nu i-am bagat intr-o belea din care sa nu-i scot...nu uita cum arata harta pt mine cand am intrat in CIRC cand aveam rosu in toate directiile si SOF si REB in spate si cu toate astea ei m-au urmat!
 
Sus