Anunt circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3061

Anunt oficial: asezati-va in scaunul cu rotile tribul Circ declara razboi tribului Sof, incepand din acest moment adica 20.01.2010.

Va multumesc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

asa din pripa patriarhe ca nu am pregatit nici o coliva nimic!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12672

In sfirsit sau pus cartile pe fata!!!
Succes ambelor tabere :)
P.S Sincer am un favorit :D
 

DeletedUser8678

ma bucur sa citesc despre acest anunt ... prietenii stiu de ce !!!
 

DeletedUser

Asta-i buna!

Tribul HD este profund impresionat de aceasta veste uimitoare. In speranta ca tribul CIRC nu "va dispare de pe harta in 6 luni, asa cum s-a intamplat cu HD-ul" (citat al conducerii SOF in momentul declansarii razboiului cu HD), atunci, va dorim sa va bucurati de roadele acestui razboi!

Numai bine!
 

DeletedUser2147

Tribul HD este profund impresionat de aceasta veste uimitoare. In speranta ca tribul CIRC nu "va dispare de pe harta in 6 luni, asa cum s-a intamplat cu HD-ul" (citat al conducerii SOF in momentul declansarii razboiului cu HD), atunci, va dorim sa va bucurati de roadele acestui razboi!

Numai bine!

eu doresc sa ne bucuram impreuna :)
Ascutiti-va lanciile si spadele SOF-istilor, pentru ca sincer, nu cred ca puteti apara cat putem noi ataca :D
 

DeletedUser2154

am zis eu mai devreme ca ma plictiseam dar uite a dat patriarhu activitate...fie intr-un ceas bun!
 

DeletedUser1136

Tribul HD este profund impresionat de aceasta veste uimitoare. In speranta ca tribul CIRC nu "va dispare de pe harta in 6 luni, asa cum s-a intamplat cu HD-ul" (citat al conducerii SOF in momentul declansarii razboiului cu HD), atunci, va dorim sa va bucurati de roadele acestui razboi!

Numai bine!

tribul circ a rezistat la doua razboie foarte grele nu are cum sa dispara dupa un razboi cu sof:D cum zice colegul meu nu pot apara cat putem ataca noi:D
 

DeletedUser8678

am auzit un zvon ca daca faci numai topoare in sate poti sa dai mai multe fake-uri, ca ai mai multe trupe:D
 

DeletedUser8343

Haha, in primul rand foarte tare anuntul (ma refeream la formulare)! :)
In al doilea rand, recunosc ca tin cu SOF ca am multe persoane dragi acolo, nu ca nu ar fi unele si in CIRC...dar ca sa fiu sincera se pare ca CIRC-ul e mult mai puternic daca i-a tinut sa declare razboi si vazand cum au mers lucrurile in ultima vreme, puteam sa jur ca vor fi ei cei care se vor satura si vor declara razboi SOF.
Oricum, sunt de parere ca in ambele triburi sunt jucatori puternici si care vor avea ceva de aratat pe harta si va fi un razboi interesant.
Mult succes!

ps: puyule. o sa te ataci singur de pe conturile din circ si invers? :):):)
 

DeletedUser2154

Haha, in primul rand foarte tare anuntul (ma refeream la formulare)! :)
In al doilea rand, recunosc ca tin cu SOF ca am multe persoane dragi acolo, nu ca nu ar fi unele si in CIRC...dar ca sa fiu sincera se pare ca CIRC-ul e mult mai puternic daca i-a tinut sa declare razboi si vazand cum au mers lucrurile in ultima vreme, puteam sa jur ca vor fi ei cei care se vor satura si vor declara razboi SOF.
Oricum, sunt de parere ca in ambele triburi sunt jucatori puternici si care vor avea ceva de aratat pe harta si va fi un razboi interesant.
Mult succes!

ps: puyule. o sa te ataci singur de pe conturile din circ si invers? :):):)

da ma atac singur...si imi dau si mesaje ma amenint de pe un cont pe altul...ce te doare!?
 

DeletedUser14364

vrem si noi sa vedem ce le poate pielea celor din SOF . si nu numai lor ci si celor care au fugit din calea CIRC in ultimul an :((
 

DeletedUser

mai nu ne doare, dar suntem doar ingrijorati pentru integritatea contului tau. fii te rog atent la IPurile alea ca iar te verifica "prin Germania" si iti ie ban la Bucuresti :p
 

DeletedUser2147

vezi sa nu te verifice pe tine, sa te banezi iar de vreo 2-3 ori la rand ca sa scapi de atacuri ;) :D
 

DeletedUser

prietene ... vezi motoul meu. daca nu stii despre ce e vorba. stiu ca baghera nu vorbeste cu oricine si de aia te iert. ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus