Anunt circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:)) Deaia s-au intors inapoi "porumbei" care au plecat in Circ :) au vazut ca desi ei au iesit tribul Sof ramanea puternic nereusind sa-l distruga sau hotarat sa revina sa provoace certuri in interior si sa il provoace pe uscatelul sa iasa Saracul nanmarius si el nu stia de declaratia aia de razboi venita peste noapte acum ca stie se da de partea colegilor lui de pahar :) Bravo voua "socializatorilor" ca va ies toate combinatiile anul asta! MAxim am spus! :)) oare cand isi vor da seama aia manipulatii ca isi pierd timpul si banii degeaba ca totul se stabileste la un pahar:)) In tara asta totul se hotaraste la un sprit voi cu bere aia la ministere cu jack hai noroc :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8678

hai noroc, si eu beau o bere acum si nu ma mai oftic deloc, nu au decat sa puna tara la cale cat vor ei ... mai nasol e ca a luat baghera cateva sate de la leob chiar in coasta mea, si acum trebuie sa-l atac acolo, in pana mea ... numai ca pisi asta duce lipsa de imaginatie ... cica SANGELE INGERILOR ... ce nume e asta? De cand au ingerii sange???:confused:
 

DeletedUser

Eu cred ca mai degraba a facut vreo contuzie.Facand matanii, s-a dat din greseala cu capul de pamant.Asta ar explica intr-un fel multe legate de el :-?.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu cred ca mai degraba a facut vreo contuzie.Facand matanii, s-a dat din greseala cu capul de pamant.Asta ar explica intr-un fel multe legate de el :-?.

Deci nu „confuzie”, ci „contuzie”..
„Patrairhul” cu vanatai din cauza mataniilor...matanii batute prea aproape de pamant..;)))))))
-sa-i facem rost de o casca de protectie ca pe santier,cand bate mataniile.

m-ai terminat..si acum ma bufneste risul..chiar daca am citit de mai multe ori...;)))))

(no ofense Baghe..stii ca te iubim !)
 

DeletedUser

:)) Deaia s-au intors inapoi "porumbei" care au plecat in Circ :) au vazut ca desi ei au iesit tribul Sof ramanea puternic nereusind sa-l distruga sau hotarat sa revina sa provoace certuri in interior si sa il provoace pe uscatelul sa iasa Saracul nanmarius si el nu stia de declaratia aia de razboi venita peste noapte acum ca stie se da de partea colegilor lui de pahar :) Bravo voua "socializatorilor" ca va ies toate combinatiile anul asta! MAxim am spus! :)) oare cand isi vor da seama aia manipulatii ca isi pierd timpul si banii degeaba ca totul se stabileste la un pahar:)) In tara asta totul se hotaraste la un sprit voi cu bere aia la ministere cu jack hai noroc :))

Te rog frumos sa te abtii cel putin cu replici la adresa mea, cand o sa intelegeti ca viata reala este viata reala si jocul este joc. Pot sa beau cu absolut cu cine vreau chiar daca sunt inamici, aliati sau orice altceva. Intotdeauna am facut ceea ce e mai bine pentru tribul SOF si pentru membrii acestuia si am incercat sa tin tribul unit si daca eu consider ca este benefic sa fac un PNA sau o alianta fii sigur ca as incerca sa o obtin.
 

DeletedUser3061

Te rog frumos sa te abtii cel putin cu replici la adresa mea, cand o sa intelegeti ca viata reala este viata reala si jocul este joc. Pot sa beau cu absolut cu cine vreau chiar daca sunt inamici, aliati sau orice altceva. Intotdeauna am facut ceea ce e mai bine pentru tribul SOF si pentru membrii acestuia si am incercat sa tin tribul unit si daca eu consider ca este benefic sa fac un PNA sau o alianta fii sigur ca as incerca sa o obtin.



MARIUSE ia zii tata cand facem maracana aia de am ** noi la bere... cand il dam pe uscatu afara din sof si pe cei din dst... hai mai rpd ca nu mai pot tine jihadul in loc... sar astia pe mine.... hotaraste-te odata...
 

DeletedUser

Ce bagayra nu mai faceti fata?
Vezi sa nu faci oftalmie de la statistici =))
V-a cam intins pe sarma uscatelul, sper sa puteti sa tineti pasul cu el la echilibru ;)
 

DeletedUser8678

baghe, da-o incolo cu jihadul tau ... cauta in dictionar si ai sa vezi definitia: "a holy war waged by Muslims against infidels" ... ce naiba ma, te contrazici profund, te dai patriarh, deci te vrei ortodox, si faci razboaie de tip musulman ... hotaraste-te o data, nu mai sta cu picioarele in doua luntrii, ca stii cum e, daca luntriile se departeaza o sa atingi cu bijuteriile apa ... si crede-ma ca e cam rece ...
 

DeletedUser3061

Ce bagayra nu mai faceti fata?
Vezi sa nu faci oftalmie de la statistici =))
V-a cam intins pe sarma uscatelul, sper sa puteti sa tineti pasul cu el la echilibru ;)

deja ne rupe pe genunci iti dai seama ... observ cu stupoare ca tie iti place sa fi panglicar rau de tot... tu ori nu vrei sa gandesti ori nu vrei sa vezi exact adevarul...
 

DeletedUser1136

Ce bagayra nu mai faceti fata?
Vezi sa nu faci oftalmie de la statistici =))
V-a cam intins pe sarma uscatelul, sper sa puteti sa tineti pasul cu el la echilibru ;)

eu sper sa poata tine el pasul cu noi:D de acum o da pe baliverne ca admini ajuta jucatorii din circ si altele:)))Dc oare scrie prin sof ca vrea sa se lase?:)
 

DeletedUser

probabil de la ranile cutitelor infipte in spate ale celor... care trebuiau sa-i apere interesele si satele :) mai stiu eu pe cineva dezamagit de colegi...niciodata nu o sa poata fii eliminat un jucator datorita atacurilor daca acesta vrea sa joace :) vi-l dau exemplu pe zoleamagnificul stie el mai bine la ce ma refer :) el nu a fost tradat desi atacuri a avut ...si inca joaca si e bine sanatos :)_La partea cu admini No comment nu mai are rost ;)
 

DeletedUser3061

probabil de la ranile cutitelor infipte in spate ale celor... care trebuiau sa-i apere interesele si satele :) mai stiu eu pe cineva dezamagit de colegi...niciodata nu o sa poata fii eliminat un jucator datorita atacurilor daca acesta vrea sa joace :) vi-l dau exemplu pe zoleamagnificul stie el mai bine la ce ma refer :) el nu a fost tradat desi atacuri a avut ...si inca joaca si e bine sanatos :)_La partea cu admini No comment nu mai are rost ;)



vezi mah elite tocmai de aceea ii spune joc de echipa... aici nu vor multi sa inteleaga inca ei cred ca daca au o bisericuta de 4-5 insi gata e suficient... se inseala amarnic...
 

DeletedUser

Cand ai dreptate ai dreptate! :) Este un joc de echipa mai ales acum cand se rastrange numarul de jucatori! Pacat ca unii nu au inteles inca asta eu DA! Succes tuturor la joc si fie ca cei mai bunii sa castige.In legatura cu cazul matizu desi nu cunosc detalii sunt profund dezgustat!:)
 

DeletedUser3061

Ce a facut Matizu ? :|

vrei sa spui de fapt ce a patit matiu... pai cum ce a patit a lasat contul al o persoana din conducerea RY iar acesta in loc sa aiba grija de contul lui , s-a gandit ca ar fi mult mai bine daca ar schimba adresa de e-mail si pe urma si parola...

gresesc cumva elite?
 

DeletedUser13059

vrei sa spui de fapt ce a patit matiu... pai cum ce a patit a lasat contul al o persoana din conducerea RY iar acesta in loc sa aiba grija de contul lui , s-a gandit ca ar fi mult mai bine daca ar schimba adresa de e-mail si pe urma si parola...

gresesc cumva elite?

pai cum adica coleg de al lui sa ii fure contul ? :| si acuma cine ii pe cont ? eu pe matizu il cunosc personal si imi este asa acuma sa vad ca i sa furat contu si el nu mai ii acolo ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus