Anunt circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8678

am sters aici fiindca m-am saturat sa-mi bat gura de pomana
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

man contul matizu daca nul tinea omu era ca si peirdut pana acuma ! era inobilat de mult mult timp
 

DeletedUser16073

ce atata cont furat !! sunteti sanatosi ? omu a plecat acum 1 an si ceva si a lasat contul lu........ !a zis ca pleaca 2 luni nu un an

domnul meu. chiar citesc ce scrieti voi aici. te trezisi sa zici tu cum sta treaba cu contul meu. de unde si pana unde un an a trecut? nu a trecut atat. si problemele mele sunt ale mele. stai relax ca nu mi-a fost usor in ultimele 7 luni...timp in care am vorbit destul de des cu colegii si le-am promis ca revin cat de repede pot. nu ma apuc aici sa expun motivele
vorba lui baghe...2 la mana: nu acuz tribul ry. mi-a fost familie, la fel ca YKZ. cu cine merita voi vorbi pe mess sau ma voi intalni si peste 5 ani daca ei ma mai tin minte
3:desteptii de oameni nu au schimbat parola si de aici asa ca inca mai exist macar aici :)))))))
 

DeletedUser

Asteptam si eu o explicatie plauzibila matizule sa iti vad si punctul tau de vedere referitor la situatia contului din ce vad dai in RY si nu e frumos :)
 

DeletedUser16073

vorbim pe mess daca vrei. ca la asta inca nu mi-au schimbat parola :))
baghe...nu le lua toate asa in serios. mai glumeste lumea cateodata
 

DeletedUser8678

cazul matizu s-a incheiat. Reveniti la problemele de razboi. Baghera, ce mai pot si eu sa atac?:p
 

DeletedUser8343

beatle draga, va lasam incet ca sa spuneti tot. cat despre prietenii tai din circ, s-ar putea sa stiu ceva mai multe decat tine. mai fi atent si tu ce vorbesti, cu cine, unele lucruri nu sunt tocmai ceea ce par a fi.

Si tu esti cea care e atotstiutoarea lumii 1, sau cum? ori esti vreun "prieten" din circ de-al lui beatle si te-ai conversat cu el dandu-te drept altcineva? :rolleyes:
 

DeletedUser2147

esti super moderator degeaba Ingerasa, nici tu nu stii regulile forumului :))
Nu mai spama si tine-te la subiect te rog ;)
 

DeletedUser

Mari si multe indoieli... **** de ce... :confused: (oare)... hm... poate pe extern... :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da spaike ie o fata super si nu de alta si buna rau ce nas da sa fiu langa ea si va rog mult sa nu va legati de ea ok o zi buna sa aveti
 

DeletedUser2147

ma voi v-ati prostit la cap? aici e pagina de matrimoniale?
vedeti-va de joc si dati atacurile, aparati-va, etc, eventual postati niste statistici, sau chestii relevante pentru razboi
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Acest topic se va inchide, rog autorul sa creeze o tema despre razboiul celor doua triburi care sa contina statistici si informatii relevante in acest sens.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus