Anunt circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3061

Incepand din acest moment tribul sof este trecut la neutri urmand ca din data de 17 mai 2010 sa inceapa razboiul, noi cei din tribul circ ne-am saturat de panglicareala celor din tribul sof, si mai ales de nesimtirea unor dintre ei... pana sa apara satele de barbari nu mai stiu care cum unde sa fuga acuma toti sunt mari razboinici nici o problema le rezolvam usor usor....
 

DeletedUser

Si de abia a strans Wild4soul niste sate de o ciorba, vrei sa le piarda iar? :(
 

DeletedUser

WOW ne este asa frica, ca o sa ne dam delete cred ca toti la conturi! Relaxeaza-te man ca iti face rau acest joc.
 

DeletedUser2147

cred ca noi ar trebui sa iti uram sa te relaxezi, la cat de tensionat erai in mesajele schimbate cu baghera ;)
 

DeletedUser8678

propun urmatorul imn

interesant
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Wow, asta da surpriza! Ma intreb daca va fi razboiul ca data trecuta :)
 

DeletedUser2154

se reia pentru a 3 a oara acest razboi...in trecut cele 2 razboaie s-au incheiat dupa ce a disparut marul discordiei dintre cele 2 triburi...acuma nici nu se stie motivul de la care va pleca acest razboi....desi se stie ca cele doua conduceri sunt foarte apropiate cu toate ca niciodata in acest joc aceste 2 triburi nu au fost pe acceasi lungime de unda!
 

DeletedUser8343

Care a treia oara? eu nu imi amintesc decat unul recent ...incheiat imediat!
 

DeletedUser2147

iti amintesti gresit, a mai fost in acelasi timp cu YKZ, acela a fost primul ;)
 

DeletedUser2154

NU vad prea curand o mutare de a mea din Circ....asa ca continua sa visezi....poate vom fi mai curand dusmani de cat colegi de trib!
 

DeletedUser

colegi de trib sunt convins ca nu vom fi niciodata ... suntem extrem de selectivi, iar CVul tau este impresionant ... nu in sensul agreat de noi
 

DeletedUser2154

colegi de trib sunt convins ca nu vom fi niciodata ... suntem extrem de selectivi, iar CVul tau este impresionant ... nu in sensul agreat de noi

intrare la voi in trib am oricand....defapt si sunt acolo...
da stiu voi sunteti zana maseluta si eu spanul cel rau :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus