Anunt circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hetfield cand o sa ajungi si tu vreodata in viata ta locul 1 la inamici invinsi atunci sa vorbesti, eu am fost si acolo numai imi da tu mie lectii, intreaba-l pe colegul tau ajaxmarian cand il atacam cum se plangea pe forum vai iarasi ma ataca nanmarius , iar pierd sate, nu sunt si nu am fost mare jucator precum se cred altii de la tine din trib, am fost modest intotdeauna dar am avut intotdeauna onoare ceea ce la voi nu prea mai exista cu mici exceptii si se stiu ei. Eu luasem acele sate intr-o zona in care aveam doar 3 sate si alea incomplete, tu aveai zeci de sate acolo,numai te da asa zmeu ca nu esti si ti-am zis pot sa pierd 1700 de sate cate am ca ceva nu imi veti lua niciodata :ONOAREA.
 

DeletedUser2147

cand ai fost? in ultimul an cu siguranta nu ;)
Aveam zeci de sate? :)) Esti amuzant. Si eu tot atunci am ajuns pe zona, veneam pe satele de barbari din 55 aparute dupa ce a fost sters multi accountul nisto(membru de-al tau, avea vreo 8 conturi), veneam tocmai pentru a fi aproape de voi.

Legat de onoarea ta, ti-ai dat singur in cap prin inconstanta ta, "ma las", "nu ma las", inconstanta care a dus la pierderea multor membrii SOF ;)
 

DeletedUser

Iti zic eu ceva ADEVARATII MEMBRI SOF au ramas in SOF si nu au parasit tribul , nu membri facuti la apelul de seara sau veniti de pe nu stiu unde. EU nu pot sa zic ca am fost mereu in SOF, dar sunt membrii vechi care merita tot respectul si vine baghera sa imi ceara sa concediez eu un jucator care a fost printre veteranii SOF sa il concediez, tribul SOF nu a mai facut scandal cand piovra a cedat sate parca tribului HD, am inghitit prea multe si daca unii au crezut ca isi permit prea multe, a venit momentul sa le mai inchidem si gura.
 

DeletedUser2147

a venit momentul, dar tu cu siguranta vei incerca sa faci PNA cu majoritatea jucatorilor CIRC din zona ta, ca de obicei.

Pff, mai lasa-ma cu teoriile astea, majoritatea lumii stie deja ce fel de joc joci tu ;)

Legat de "membrii adevarati SOF", oare ceilalti de cine au fost adusi? :D
 

DeletedUser

hai nu ma innebuni, au fost adusi cumva de tine, nu fac PNA cu nimeni stai linistit, nu am sa ma rog de nimeni de PNA, tu esti chiar culmea, daca erau oameni pe care eu ii ajutasem sau cu care aveam o relatie speciala cand jumatate din tribul SOF cu CIRC era in PNA, atunci vroiai sa ii atac, dar acum s-au schimbat datele problemei am eu politele mele de platit.
 

DeletedUser2154

hetfield cand o sa ajungi si tu vreodata in viata ta locul 1 la inamici invinsi atunci sa vorbesti, eu am fost si acolo numai imi da tu mie lectii, intreaba-l pe colegul tau ajaxmarian cand il atacam cum se plangea pe forum vai iarasi ma ataca nanmarius , iar pierd sate, nu sunt si nu am fost mare jucator precum se cred altii de la tine din trib, am fost modest intotdeauna dar am avut intotdeauna onoare ceea ce la voi nu prea mai exista cu mici exceptii si se stiu ei. Eu luasem acele sate intr-o zona in care aveam doar 3 sate si alea incomplete, tu aveai zeci de sate acolo,numai te da asa zmeu ca nu esti si ti-am zis pot sa pierd 1700 de sate cate am ca ceva nu imi veti lua niciodata :ONOAREA.

mariusica nu se vede modestia in mesajul asta...tocmai zici ca ai fost numarul 1 la atacatori...sunt si altii care au facut destule lucruri...dar nu pomenesc de ele...asa cum le-am spus si altora pe privat...pun pariu pe contul meu ca nu va fi nici un razboi!
 

DeletedUser

Chiar vrei sa stii adevarul ca nu mie rusine hetfield sa il zic, nu mie rusine de ceea ce am facut, a inceput razboiul cu HD si am declarat ca nu il voi ataca sub nici o forma pe xena, dar au fost altii pe care i-am atacat in stilul cararcteristic si iti dau un exemplu krawo care era membru al conducerii lor, dar dupa o serie de atacuri nu am reusit sa ii fac mari pagube, am inghitit in sec si dupa doua saptamani l-am rupt in doua in K53 dupa care o perioada s-a lasat , a pierdut sute de sate la SOF dupa care a reveinit. Nu stiu motivele pentru care s-a lasat, poate am fost si eu o cauza, habar nu am, in fine. Dupa aceea , la intalnire tribala l-am intalnit pe dragoslucky care saracul era terorizat de wild4soul noaptea si am zis hai sa nu il mai atac, pana intr-o zi cand wild4soul a piersut cateva sate la el si atunci mi s-a pus pata pe el si l-am atacat non-stop si i-am luat ceva sate. Mai a fost cineva din HD care imi scapa numele acum, care i-am luat cateva zeci de sate, mi-a rupt zeci de nobili, pana i-am prins tactica si am atacat cum am stiut mai bine si pana la urma omul s-a lasat si a delete ca numai stia de el, nu ma dau mare jucator dar astea sunt fapte reale.Dupa asta am fost la munte si l-am intalnit pe piticvan, un alt om deosebit pe care am zis ca nu o sa il mai atac, pentru ca l-am cun oscut in RL si pentru mine conta asta. Intre timp numai stiu exact cronologia evenimentelor adix a pierdut un sat la uxini si am dat la recuperare, atunci a fost primul mesaj pe care l-am schimbat cu uxini si mi-a spus avem timp sa ne atacam altadata, si pana la urma l-am lasat cu acel sat. Cei din HD inca sunt vii si nu au murit poate daca vor citi aceste chestii vor putea confirma.Mie nu imi este rusine de ceea ce am facut, sunt colegi care aveau sute de atacuri si ma descopeream pe mine si ramaneam fara nici un sat de aparare doar ca sa ii ajut pe ei si nu cred ca au fost multe sate pierdute in K53 pana in decembrie cand m-am lasat.Dupa ce m-am lasat eu a fost uscatelul care a invitat aripa stafia din dst, nu zic ca eu nu am recrutat dar macar am facut-o cu cap si am stiut intotdeauna sa dau ceva la schimb. In fine am revenit cand baghera a declarat razboi trbului sof de pe o zi pe alta, desi eu negociasem alianta cu circ cu mult timp in urma si era un preaviz de 2 saptamani, la el a inceput razboiul imediat ce mai conta daca asa vroia muschii lui . In acest timp marian12b imi solicita ajutorul pe un sat si il acord si primesc mesaj de la uxini ca ce fac, ca el a cat a stiut ca eu m-am lasat a incercat sa ii convinga sa nu ma atace si am zis asta este sa fiu fair-play si am zis ca nu voi mai ataca HD, atunci a fost momentul cand am zis ca mai bine ma las decat sa imi incalc cuvantul. Dar hai sa revenim domunule hetfield, sa iti zic eu de ce m-am lasat eu prima data pentru ca domunul wild4soul insista sa ii dau razboi pe nord ca el este batman si rupe in doua tot si am refuzat categoric si am preferat sa ma lasa decat sa imi incalc cuvantul dat lui annemarie . Cand am revenit numai zic ca ma rugau toti sa intervin sa ii repatriez pe cei plecati ita97 si mai era unul care erau atacati de RY si eu ma rugam de ei ca sa ii lase in pace si sa nu ii mai atace, si voi mai ziceti ca nu au fost aia carne de tun, va durea undeva de ei. Am revenit intr-adevar dupa ce si-au dat conducerea HD delete pentru ca nu imi incalcam nici un cuvant. Vrei sa stii ca eu ma certam cu rechini si mladie ca rezervau sate in K53 si wild4soul lua sate in voie,si ca de il cunosteam si dupa aceea veniti voi si rezervati in nesimtire sate de barbari in batjocura cu rezervari de 15 zile ca numai ii ajungeau lui wild4soul rezervarile. SA MA JUDECE COLEGII MEI NU TU !Ce mai vrei sa stii domnule hetfield ?
 

DeletedUser

P.S. Puyut cand faceai parte din SOF cu cine aveai PNA?? Cumva uxini si piticvan?
 

DeletedUser2154

P.S. Puyut cand faceai parte din SOF cu cine aveai PNA?? Cumva uxini si piticvan?

eu cu uxini nu m-am atacat in viata mea...eram chiar prieteni...dar nu s-a pus niciodata problema unei discutii de acest gen...ca sa facem pna...a fost o coincidenta ca nu eram tinta lor...au facut 2 actiuni pe mine si nu au reusit sa sparga satele si uxini nu a mai bagat nobili...atata tot!
cred ca am fost unul dintre cel care l-am atacat cel mai mult pe piticvan...deci iar te inseli
 

DeletedUser

Si dupa intalnirea de la munte l-ai mai atacat cumva, ca sigur nu ma insel. Asa si care e problema ca aveam PNA cu unii mebri din HD , macar tu trebuia sa taci care aveai si tu PNA cu ei.
 

DeletedUser2154

Si dupa intalnirea de la munte l-ai mai atacat cumva, ca sigur nu ma insel. Asa si care e problema ca aveam PNA cu unii mebri din HD , macar tu trebuia sa taci care aveai si tu PNA cu ei.

cred ca te inseli si dupa ce m-am intors de la munte l-am atacat impreuna cu grupa mea!
 

DeletedUser13417

ba zici ca sunteti nebuni...pana acum ne vedeam la bere si alte nebunii si acum din cauza la un amarat de joc va scoateti ochii cu tot felul de kkt-uri....zici ca sunteti copii mici si va luati jucariile unul la altu...pacat ca ati ajuns in halu asta...:(
 

DeletedUser8678

ba zici ca sunteti nebuni...pana acum ne vedeam la bere si alte nebunii si acum din cauza la un amarat de joc va scoateti ochii cu tot felul de kkt-uri....zici ca sunteti copii mici si va luati jucariile unul la altu...pacat ca ati ajuns in halu asta...:(

am zis ca nu mai scriu pe aici dar nu ma pot stapani: jocul asta a ajuns un rahat, unde sunt vremurile cand nu existau injuraturi?
Stau si ma minunez asa ca prostu' cum un amarat de joc pe un amarat de server ne face sa devenim niste amarati de stresati ... iar baietii cu cap din germania isi incaseaza banii si isi bronzeaza blondele si brunetele cu craci lungi pe plajele din SPANIA sau ITALIA ...
 

DeletedUser8678

scuza-ma, nu se injura, se acuza unul pe altul mai ceva ca la procesul de la timisoara
 

DeletedUser8678

bine, imi cer scuze ca am intervenit, mi-am luat talpasita, nu o sa mai comentez pe aici
 

DeletedUser12762

vezi poate nu te tii de promisiune si sa am eu pentru ce sa te acuz:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus