Anunt circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2147

ba zici ca sunteti nebuni...pana acum ne vedeam la bere si alte nebunii si acum din cauza la un amarat de joc va scoateti ochii cu tot felul de kkt-uri....zici ca sunteti copii mici si va luati jucariile unul la altu...pacat ca ati ajuns in halu asta...:(

ei ne injuram, ne contrazicem si noi putin asa, de ochii lumii :D
Asta nu inseamna ca, cand vin la AC/DC nu ne putem vedea la o bere ;))
 

DeletedUser2154

ba zici ca sunteti nebuni...pana acum ne vedeam la bere si alte nebunii si acum din cauza la un amarat de joc va scoateti ochii cu tot felul de kkt-uri....zici ca sunteti copii mici si va luati jucariile unul la altu...pacat ca ati ajuns in halu asta...:(

bine ai sa imi dai 10 flacoane de bere :))
 

DeletedUser

Devine tot mai interesanta lumea 1, prin urmare caut cont in apropierea unei granite, nu conteaza cate sate are contul, conteaza in schimb numarul de nobili...:)
 

DeletedUser5151

Hai ca ti-l dau eu pe al meu.. 300 de nobili

oricu sunt pe sitting de naiba stie cand....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Acest razboi nu mai este de actualitate...si razboiul nu va mai avea loc...rog un moderator sa inchida tema!
 

DeletedUser12762

Acest razboi nu mai este de actualitate...si razboiul nu
va mai avea loc...rog un moderator sa inchida tema!


Imi place tare faza asta... Sa dovedit a cita oara ca Bagheruta numai latra aiurea si ceea ce latra nu conteaza si nici nu se ea in seama de nimeni....;)
 

DeletedUser8343


Hihi. Na ca am avut dreptate. Nici macar nu a inceput razboiul si s-a terminat. Am zis eu ca e doar de fatada si ca va fi ca cel de la inceputul anului :cool:
 

DeletedUser3061


Hihi. Na ca am avut dreptate. Nici macar nu a inceput razboiul si s-a terminat. Am zis eu ca e doar de fatada si ca va fi ca cel de la inceputul anului :cool:

pai de nu vreau sa stric placerea de a te ataca si de a ma ataca... e mai frumos asa...
 

DeletedUser2154

Imi place tare faza asta... Sa dovedit a cita oara ca Bagheruta numai latra aiurea si ceea ce latra nu conteaza si nici nu se ea in seama de nimeni....;)

NU e vorba de nici o bagheruta nimic...pur si simplu s-a discutat si ne-am inteles...daca citeai mai cu atentie mesajul lui doggermanu de aseara intelegeai ceva...dar asa vorbesti mult prost si fara rost!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus