Anunt CIRC!!!!

DeletedUser

nu cred ca este posibl ca academiile circ sa iasa de sub tutela circ,nu au tupeu,sunt dependente de circ asa cum este si tsf,care in mod neoficial este tot o academie din moment ce fraiele tribului sunt in mana circarilor

cum le stii tu pe toate ....zici ca esti MAHOMED:)))))))))
 

DeletedUser18134

Felicitari CIRCarilor din partea TSF
clown.gif


Data Eveniment
04.06.
22:23 Tribul a fost întemeiat de leutulmicrevine.


noi suntem cel mai vechi trib de pe 14 credca.... un an si aproape 4 luni :D

02.06.
21:02 Tribul a fost întemeiat de ciufa

se pare ca nu, asa ca sa ne ziceti "nene" - suntem mai "batrani" cu 2 zile
good.gif



nu cred ca este posibl ca academiile circ sa iasa de sub tutela circ,nu au tupeu,sunt dependente de circ asa cum este si tsf,care in mod neoficial este tot o academie din moment ce fraiele tribului sunt in mana circarilor

Amice... de prietenie, incredere si loialitate ai auzit si tu... macar intamplator? Sau tu stii doar cantecul ala cu "iau sate" si "va sparg pe toti"?

marius a mancat cred ultima din neamul ei

restu ...... ti le dau sub forma de tuica cu prima ocazie :D

foarte bune perele de la iulik2
thumbsup.gif


LordKaos consider ca este o persoana importanta in conducerea tribului LegioN,ne bucuram ca il avem alaturi de noi si avem nevoie de experienta lui in domeniul triburile,are toata increderea mea ........... si alte bla-bla-uri
îl "perii" - deci iti e frica sa nu plece

Eu fac parte din istoria mea personala, sunt propriul meu trib.
si propria ta lume 14... nu?
rofl2.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pacat ca nu ai mers si tu cu noi atunci:D


da...sigur daca mergeai tu nu ma mai suna pe mine :))
 

DeletedUser

Nu il perii,asa gandesc si eu din perspectiva ca jucator,apreciez jucatorii cu caracter,LegioN prin asta se diferentiaza de triburile voastre care incearca sa tipizeze modelul de jucator
 

DeletedUser18134

da... da... am mai auzit noi vorbe d'astea
si marmota... cu flacara violet. corect?
tu respecti si apreciezi pe toata lumea... asta pana te vezi cu o piatra in mana. ipocrizia asta....

@Oro, nu fi asa sigur ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lasati cearta si comentariile :)
Circ-ul a implinit 1 an!! Ma bucur ca suntem o familie mare si unita :D

p.s: yanakis, bine ca am ales atunci sa plecam in acvila :)
 

DeletedUser

Brago si pasarila....luativa zborul de aici! faceti cearta in alta parte nu aici!

si mai ziceati de iulia ca e nesimtita...voi sunteti regii nesimtirii :D

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

Data Eveniment
04.06.
22:23 Tribul a fost întemeiat de leutulmicrevine.


noi suntem cel mai vechi trib de pe 14 credca.... un an si aproape 4 luni :D



batista,hai sa radem :))

IA SI CITESTE:

Acest trib a fost infiintat in data de 02.06.09.
Atunci, s-a ridicat primul zid in acest trib, prima resursa a fost consumata pe ascunzatoarea mica dar atat de folositoare... Atunci, s-au inceput recrutarile, nestiind cine va veni in trib... oamenii incepatori dorinici de nou, oameni instariti de pe alte lumi... sau doar niste persoane care mai tarziu vor pleca...
Invitatiile au inceput sa curga... oamenii ne refuzau, fiind un trib doar cu cativa membrii. Dar, o raza de soare a mangaiat tribul, oamenii veneau ca la painea calda, cereau invitatii pentru ei si prieteni... si uite asa, am ajuns mari..
Diplomatia incepea sa creasca, triburi mici si mari doreau ceva cu noi. Experienta noastra dobandita pe alte lumi ne-a facut sa raspundem diplomatic cu da sau nu.
Tot odata, ne-am facut si primii dusmani.
"O fi bine,no fi bine" trebuie sa luptam.
Cu timpul... trei triburi mici [jb]ac si [Jb]2 (~JB~) si [JB]a2 ne-au devenit academii, ei sunt fratiorii nostrii mai mici, noi ii protejam, noi ii ajutam sa creasca

Si povestea tribului [JB] poate sa continue...

Chiar daca ne-am schimbat numele,in CIR-X,Cir-M sau FAME..istoria dim spatele nostru incepe cu [JB]...trib mai vechi pe harta decat CIR...
 

DeletedUser

nici voi nu mai stiti cati stapani a-ti avut,va mai si mandriti cu asta:eek:
ce nu faceti voi sa ramaneti in joc
 

DeletedUser

adevarul spus de ralf36 magnificul

IA SI CITESTE:

Acest trib a fost infiintat in data de 02.06.09.
Atunci, s-a ridicat primul zid in acest trib si prima resursa a fost consumata pe ascunzatoarea mica dar atat de folositoare...stiam de pe atunci ca avem viitor de servitori. Atunci, s-au inceput recrutarile, nestiind cine va veni in trib si cine va fi primul la innobilarile interne... oamenii incepatori dorinici de nou, oameni instariti de pe alte lumi... sau doar niste persoane care mai tarziu vor pleca satui de barbare...
Invitatiile au inceput sa curga... oamenii ne refuzau, fiind un trib doar cu cativa membrii. Dar, o raza de soare a mangaiat tribul,milostivul Circ,stapanul nostru prea iubit ne oferea sansa sa ramanem in joc, oamenii veneau ca la painea calda, cereau invitatii pentru ei si prieteni... si uite asa, am ajuns mari..
Diplomatia incepea sa creasca, triburi mici si mari doreau ceva cu noi dar telul nostru era sa luptam pt circ iar cei care nu doreau asta sa dispara dintre noi. Experienta noastra dobandita pe alte lumi ne-a invatat sa fim mandrii ca servim altor interese,interesul nostru este sa batem recordul la pupici dorsale si matanii
Tot odata, ne-am facut si primii dusmani.
"O fi bine,no fi bine" trebuie sa ne aplecam
Cu timpul... trei triburi mici [jb]ac si [Jb]2 (~JB~) si [JB]a2 ne-au devenit academii, ei sunt fratiorii nostrii mai mici, noi ii protejam, noi ii ajutam sa creasca sa aiba stapanl circar ce papa

Si povestea tribului [JB] poate sa continue ca avem exercitiul functiunii,pupici si matanii...

Chiar daca ne-am schimbat numele,in CIR-X,Cir-M sau FAME..istoria dim spatele nostru incepe cu [JB]...trib mai vechi pe harta decat CIR care nu au vrut sa pupe circ,dorsalul este rezervat de noi,...


jenant jenant:D
 

DeletedUser

Text original batissta
Data Eveniment
04.06.
22:23 Tribul a fost întemeiat de leutulmicrevine.


noi suntem cel mai vechi trib de pe 14 credca.... un an si aproape 4 luni


mi se pare ca si LegioN e mai maricel decat voi cu cateva ore - nu bag mana in foc.

Noi - CIRC - suntem juniorii hartii se pare :D
 

DeletedUser18063

nici voi nu mai stiti cati stapani a-ti avut,va mai si mandriti cu asta:eek:
ce nu faceti voi sa ramaneti in joc....ca si noi cate posterioare am pupat ca sa fim inca pe harta....si cate capete in buric am dat....sunteti copii mici pe langa noi

ai dreptate brago...esti de toata ......ciocolata ...calda.....dute vezi de soldati...

Rang: 26.
Nume: Brago(zis si Jenantul)
Trib: LegioN
Puncte: 10,118,446
Sate: 1,018
Număr mediu de puncte pe sat: 9,940
Schimbări de trib: 13


Rang: 32.
Nume: ralf36
Trib: FAME
Puncte: 9,609,118
Sate: 957
Număr mediu de puncte pe sat: 10,041
Schimbări de trib: 3
Cuceriri: 1056 (+1028-28)
Data înscrierii.: 04th June 200

e o mica mare diferenta,nu?!?! intelectualule...ca sa vezi cine a dat mai mult din cap pe sub birou....din ce se observa tu te-ai chinuit de 10 ori mai mult decat mine sa ramai pe harta....FELICITARI...banuiesc ca esti mai lat decat mine in ceafa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca ma uit pe TWStats la ei prima schimbare de trib apare pe data de 15 iunie 2009
Krygen Joined 15th June 2009 - 19:00 125

Brago ar putea sa ne lamureasca exact daca doreste sa faca acest lucru...
 

DeletedUser

ralf, stii care e faza - brago habar nu are de ce s a intamplat pe harta asta in ultimul an - stie doar de 2-3 continente
de pe langa el acolo :))) - asa ca nu are cum sa aprecieze ceva ce nu stie si nu poate intelege - el intelege
doar de pe alte lumi ce s-a mai intamplat si cum au evoluat etc - el nu respecta framantarile altora si nici efortul altora.

nu te-ai prins din posturile lui de pana acum ca
acum a vazut si el ca lumea e inca rotunta :))
 

DeletedUser

ralf inca mai existi???, tot aici e diferenta: sa zicem ca brago sa chinuit de 10 ori mai mult sa ramana pe harta. Ce insamna asta???? ca a acumulat mai multa experienta decat tine ;) ca sa nu mai zicem ca zona asta a fost in razboi mai tot timpul:D iar tu saracutu ai inobilat intern cu colegii tai:)
Si se mai mira iulik ca v-ati dezvolatat repejor:D pai deaia v-ati dezvoltat repede ca ati inobilat intern ca turicii;) ca daca ati fi crescut din satele luate de la dusmani nu ati fi avut nici un mil;)
 

DeletedUser

de ce zici asta acvila - iar revenim la individualitati ?

nu stiu ce sa zic la ce afirmi tu - poate e asa poate nu e asa - numara si tu la mine cate sate am de la adversari

si cate ai tu sau brogo - daca ai rabdare - si spune ce ai obtinut - daca are asta vreo relevanta : /

asta daca ai cum sa iti dai seama care sunt inamici care in ce trib era la momentul x ..... etc ..care

era activ care nu care era noob care nu etc - foarte greu

este sa sustii ce ai afirmat tu - este foarte greu ...........


mai ales ca unii barbari se fac barbari fortat - nu sunt barbari dati de server ........ e greu de
afirmat ce afirmi tu ...........

sa zici insa ca CIRC trib ce abia a facut un an a ajuns sa detina 45% din harta + L1 la agresor + 2 academii cu numar de membrii complet fara razboaie si fara a lupta - este irealist - ca nu cunosti tu exact ce si cum - asta e altceva ..........

dar nu te arunca in afirmatii jignitoare asa de dragu de a ne jignii aici - pe principiul 'hai sa plesnesc si eu ceva' .

si spune ne si noua cand a fost infiintat tribul LegioN ? ca parca putin inaintea cir ului - parca asa imi aduc aminte

cu toate ca la vremea respectiva eu nici nu eram pe harta ........:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

LegioN sa infiintat in data:

04.09.
17:48 Brago s-a ataşat tribului.
04.09.
17:52 Brago a modificat insuşirile tribului.
 

DeletedUser

s a dus memoria mea - septembrie :))) - cam in septembrie m-am apucat de L14 - si cred ca am confundat LegioN cu Legio 9mai ma jucam si pe alte lumi atunci)

deci tot mai 'tinerei'

inseamna ca avem clasamentul varstei:

1. tsf
2. fame
3. cir

si juniorii

4.legion
5.circ

nu?
 
Sus