Anunt CIRC!!!!

DeletedUser

batista,hai sa radem :))

IA SI CITESTE:

Acest trib a fost infiintat in data de 02.06.09.
Atunci, s-a ridicat primul zid in acest trib, prima resursa a fost consumata pe ascunzatoarea mica dar atat de folositoare... Atunci, s-au inceput recrutarile, nestiind cine va veni in trib... oamenii incepatori dorinici de nou, oameni instariti de pe alte lumi... sau doar niste persoane care mai tarziu vor pleca...
Invitatiile au inceput sa curga... oamenii ne refuzau, fiind un trib doar cu cativa membrii. Dar, o raza de soare a mangaiat tribul, oamenii veneau ca la painea calda, cereau invitatii pentru ei si prieteni... si uite asa, am ajuns mari..
Diplomatia incepea sa creasca, triburi mici si mari doreau ceva cu noi. Experienta noastra dobandita pe alte lumi ne-a facut sa raspundem diplomatic cu da sau nu.
Tot odata, ne-am facut si primii dusmani.
"O fi bine,no fi bine" trebuie sa luptam.
Cu timpul... trei triburi mici [jb]ac si [Jb]2 (~JB~) si [JB]a2 ne-au devenit academii, ei sunt fratiorii nostrii mai mici, noi ii protejam, noi ii ajutam sa creasca

Si povestea tribului [JB] poate sa continue...

Chiar daca ne-am schimbat numele,in CIR-X,Cir-M sau FAME..istoria dim spatele nostru incepe cu [JB]...trib mai vechi pe harta decat CIR...

ralf...inainte de JB sa numit altfel tribul....si de acolo parca zic eu ca era acel profil pus!

Oricum cand eram in Pr. nu dadeam nici o sansa CIR-ului sa ramana pe harta(si o parte din JB) dar se pare ca au avut noroc lafel ca si SH
 

DeletedUser

Legio era pe L1,dar dupa ce am renuntat,(urmat fiind de aproape toti din cei care am facut Legio) dragos a facut din trib academia celui pe care pe cand eram ii tocam,pacifistii astia...
 

DeletedUser5151

ralf...inainte de JB sa numit altfel tribul....si de acolo parca zic eu ca era acel profil pus!

Oricum cand eram in Pr. nu dadeam nici o sansa CIR-ului sa ramana pe harta(si o parte din JB) dar se pare ca au avut noroc lafel ca si SH

noroc?

las ca te vad eu pe tine in curand.. stai la mama dracu in spatele granitei.. nu vi inspre noi ? ca eu vin inspre tine...
 

DeletedUser

istoria se repeta...legion dispare, Circ-ul o sa fie ca o floare,nu dispare...ii baga iulia apa cat ii trebuie :D



ca sa fie si cu rima :D





noroc?

las ca te vad eu pe tine in curand.. stai la mama dracu in spatele granitei.. nu vi inspre noi ? ca eu vin inspre tine...



=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


eu stau in spate...daca ma colorezi putin cred ca sunt unul dintre putinii jucatori care detin sate la ore bune de granita in centrul CIR-ului :D
 

DeletedUser

Legio era pe L1,dar dupa ce am renuntat,(urmat fiind de aproape toti din cei care am facut Legio) dragos a facut din trib academia celui pe care pe cand eram ii tocam,pacifistii astia...

da stiu - dar uite ca abia acum aflu ca sunteti de acolo veniti - si m am mai intrebat daca e vreo legatura

si nu cumva ati facut si o oprire pe L3?
 

DeletedUser

daca iti zic ca esti p...t nu ma crezi :D


dai un mesaj lui batissta sa te lamureasca care e treaba ca eu daca iti zic o sa zici ca mint...exact ca la raportul ala :))

Sa stii ca daca nu pui toate literele nu inseamna ca nu imi dau seama ce vrei sa zici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de asta nu aveti tupeu sa le declarati in fata razboi ?

Kaos - ce tot vorbesti acolo ? de aproape o luna de zile stim ca va inceta intelegerea intre mine si leutulmicrevine

si e treaba stabilita

de ceva timp - ei joaca de partea voastra contra noastra si tsf

dar lasa ne sa depanam amintiri de pe vremea cand erai si tu prin CA cre :))
 

DeletedUser5151

daca iti zic ca esti p...t nu ma crezi :D


dai un mesaj lui batissta sa te lamureasca care e treaba ca eu daca iti zic o sa zici ca mint...exact ca la raportul ala :))

Ma tu ai noroc cu satele de barbari ca altfel mai mult de 1-2 milioane de puncte nu aveai. de fiecare data cand te credeai mare smecher te taxau aia din God cu cateva zeci sute de sate :))
 

DeletedUser5151

Kaos - ce tot vorbesti acolo ? de aproape o luna de zile stim ca va inceta intelegerea intre mine si leutulmicrevine

si e treaba stabilita

de ceva timp - ei joaca de partea voastra contra noastra si tsf

dar lasa ne sa depanam amintiri de pe vremea cand erai si tu prin CA cre :))


Pai si inca nu a inceput? Hai ca iti transmit si eu acuma ca de revelion te atac.. Ba nu, in Noaptea Invierii cum atacam acum 1 an jumate
 

DeletedUser

Ma tu ai noroc cu satele de barbari ca altfel mai mult de 1-2 milioane de puncte nu aveai. de fiecare data cand te credeai mare smecher te taxau aia din God cu cateva zeci sute de sate :))

cum anume ma taxau ca nu inteleg... baiatu nu am participat niciodata la interne! niciodata nu am postat vreo rezervare la interne nici in TRB nici in Pr., nici in GOD,nici in Circ si nici nu voi posta vreo rezervare pe acolo sau pe alte lumi! asa ca gura mica!


totusi explicam cum ma taxau ca eu nu inteleg...
 

DeletedUser

Pai si inca nu a inceput? Hai ca iti transmit si eu acuma ca de revelion te atac.. Ba nu, in Noaptea Invierii cum atacam acum 1 an jumate

nope - asteptam sa se consume termenul intelegerii

nu ai decat sa ataci cand vrei tu - nu prea ma intereseaza
 

DeletedUser

cum anume ma taxau ca nu inteleg... baiatu nu am participat niciodata la interne! niciodata nu am postat vreo rezervare la interne nici in TRB nici in Pr., nici in GOD,nici in Circ si nici nu voi posta vreo rezervare pe acolo sau pe alte lumi! asa ca gura mica!


totusi explicam cum ma taxau ca eu nu inteleg...



taci ma ca te taxau....:)))))
 

DeletedUser5151

cum anume ma taxau ca nu inteleg... baiatu nu am participat niciodata la interne! niciodata nu am postat vreo rezervare la interne nici in TRB nici in Pr., nici in GOD,nici in Circ si nici nu voi posta vreo rezervare pe acolo sau pe alte lumi! asa ca gura mica!


totusi explicam cum ma taxau ca eu nu inteleg...

erai afara din trib si se ingramadeau in satele tale.

Barbarele nu sunt interne?

Aaa nu, stai sunt o rasa aparte de jucatori, ca natarii din travian :))
 

DeletedUser18063

ralf inca mai existi???, tot aici e diferenta: sa zicem ca brago sa chinuit de 10 ori mai mult sa ramana pe harta. Ce insamna asta???? ca a acumulat mai multa experienta decat tine ;) ca sa nu mai zicem ca zona asta a fost in razboi mai tot timpul:D iar tu saracutu ai inobilat intern cu colegii tai:)
Si se mai mira iulik ca v-ati dezvolatat repejor:D pai deaia v-ati dezvoltat repede ca ati inobilat intern ca turicii;) ca daca ati fi crescut din satele luate de la dusmani nu ati fi avut nici un mil;)


Se pare ca la scoala ai lipsit la orele de logica....findca luandui apararea lui brago...te-ai umplut si tu de ciocolata...:p
 

DeletedUser

erai afara din trib si se ingramadeau in satele tale.

Barbarele nu sunt interne?

Aaa nu, stai sunt o rasa aparte de jucatori, ca natarii din travian :))

ia uitate cat timp am stat eu fara trib si cate sate am pierdut eu in acea perioada...si mai uitate si cat am crescut la inamici invinsi :D

daca ai fi fost in locul meu era contul sters demult :))
 

DeletedUser5151

Daca eram aici la mine fara trib se rugau vecinii de mine sa fac un trib si sa ii invit.
 
Sus