Anunt Circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser3061

Conducerea tribului circ doreste sa anunte ca incepand cu data de 06.10.2010, ora 12:00 va reincepe razboiul cu tribul de pagani Sof.
Motivul principal al acestui razboi este ca asa vrem noi.


Ps: Datorita amenintarilor continue, la adresa membrilor Circ. TRIBUL CIRC NU A TOLERAT SI NU VA TOLERA NICIODATA ACEST LUCRU.

Acestea fiind spuse patriarhul impreuna cu Soborul va ureaza Delete placut.
 

DeletedUser

Previzibil.
Chiar era de asteptat..
-razboiul SOF-Gradi,se „lungeste”.

Hai la treaba baieti,era cam mult plictis p-aci !
 

DeletedUser

Incepand cu data de 06.09.2010 ora 00.00 va inceta razboiul cu tribul CIRC. Orice atac dupa aceeasta data va fi interzis.

Conditiile incheierii acestui PNA cu tribul CIRC sunt urmatoarele:
1 daca am prins un jucator cu sprijin la ry... va ceda 10% din cont tribului CIRC.
2 a doua oara daca este prins va ceda 20% din cont
3 a treia oara se inobileaza 50-50 contu jumate sof jumate noi.
4 daca cei din sof cedeaza sate spre ry in granita cu circ sau interiorul tribului icrc, acel jucator se da afara de catre sof, si se inobileaza 50-50. Astea sunt conditiile celor din CIRC.

Conditiile care se vor aplica in caz ca nu va abtineti sa nu va implicati in razboaiele altor triburi si sa nu ne vedem interesul tribului nostru sunt:
1 daca am prins un jucator cu sprijin la ry... va ceda 10% din cont tribului CIRC, iar restul contului se va innobila direct de catre colegii din SOF, nu vreau sa aud ca e prima data, innobilare directa scrie pe voi.
2. daca am prins vreun jucator cu sprijin la circ impotriva RY si aviz amatorii care stiu ca ii mananca pielea, innobilare directa ca si in primul caz.
Vor fii verificari permanente de catre membrii conducerii, iar cei care refuza sa dea sitter vor fi scosi la innobilat deoarece consideram ca au ceva de ascuns.
Acestea fiind spuse, va urez joc placut.

Conducerea SOF


Ce a facut CIRC? A trimis sprijin Ingerasei si baghera a fost prins cu sprijin. Trebuia sa cedeze 10% din sate conform intelegerii pe care tocmai el a redactat-o, negru pe alb.
Acum vorbeste de amenintari... Mai baiete, amenintarile vin doar din partea voastra. Noi am cerut fix ce s-a stabilit.
 

DeletedUser3061

deci ca sa incep cu primul punct pitic de ce a fost data afara din sof... era pe contul lui jucatorul uscatu sau nu ? cand v-amz si sa il dati afara pe pitic din sof ca are atacuri de la no ati ridicat din umerii... bun acolo voi nu ati gresit...

si dupa cum am spus si in TITLUL ACESTUI ANUNT FACEM RAZBOI CU VOI CA ASA VREM NOI (PRINCIPALUL MOTIV).... ce atat o taraganaim acuma ca de ce a zis baghera de ce a facut baghera.... eu nu am facut altceva cu acel sprijin decat sa provoc un razboi... ce atata tamtam ca de ce a facut aia ca de ce nu a cedat sate... astept ca cele 160 de sate sa mi le luati pe harta... le voi goli in zona de K36... dar dupa vreo 50 de ani o sa le luati moca de la mine..... asa ca nu are rost sa o mai degiversam atata

deci pictard lasa gargara asta proasta pentru cei din sof te rog eu mult de tot ... sunteti mult mai buni decat noi si asteptam sa ne luati satele, tocmai si de aceea am facut acest razboi.

Cat despre acele conditi pai ele s-au dus dracu in momentul in care nanmarius a facut ceea ce a facut fiind inca la aceea vreme lidreul tribului sof. ba mai mult decat atat pe vremea acee am anuntat atat pe DOG cat si pe NOHH care era in fct de conducere la acel moment ca pentru ceea ce a facut nanmarius vor fi REPERCUSIUNII... iar daca e neovie ca sa dovedesc in vreun fel acest lucru avem discutieile din joc cat si de pe skype cu cei doi mai sus mentionati.



ca sa nu mai spunem ca tamam conducatorul vostru avea cam toate satele la uscatelu... insa astea sunt detalii care pe noi nu ne intereseaza... NOI CEI DIN CIRC VREM SA NE BATEM CU TRIBUL SOF. restul sunt povesti...v-am si spus ca facem acest lucru nu pentru ca ati fi facut voi nu stiu ce sau nu situ cum CI PENTRU CA ASA VREM NOI.

iar noi am ajuns la concluzia asta datorita magariilor pe care uni jucatori de sims city de la voi le fac.

iar acuma am sa fac aroganta maxima... Primul jucator din sof care ne va parasi in perioada urmataore va fi casanova....sa vedem cat de mult poate rezista un jucator ca, el atat de maret. sunt tare tare curios....


deci draga pictard nu are rost sa ne cotim dupa deget sau mai stiu eu ce.... multi din sof o vor intinde in ry ca atare daca noi tot avem razboi cu ry am zis sa avem razboi si cu sof..... nimic mai mult s nimic mai simplu....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Hai sa iti explic Pictard ceva...astia mai nesimtiti tot ca ei o dau...conform declaratiilor colegilor tai din conducere....ei sustineau sus si tare cand i-am intrebat nu domle nu avem razboi cu Gradi...foarte bine nu aveti razboi cu Gradi atunci nu stiu de ce comentezi...
Doi la mana pana ca baghera sa trimita sprijin Ingerasei voi ati facut urmatoarele chestii :
ati permis celor din Ry sa ia sate de la PG in granita cu noi...
ai permise celor din Ry sa ia sate de barbari in k 36/45/46 in zona granitei...
ati permis celor din Ry sa coboare in K 54 pe satele lui nanmarius de barbari cat mai jos spre CIRC
Ati permis celor din RY sa ia sate in K 53 un K care cica pe voi va interesa expre...dar tocmai ca uscatu sa vina langa Wild4soul nu ati facut nimic....
Ati permis jucatorului MArinela sa se duca in Ry...si lista poate continua!

asa ca nu pot decat sa va urez un Delete PLACUT!
 

DeletedUser

ma intreb cat va tine acest razboi? tot a-ti avut incepute si le-ati incheiat :d

ps : bafta ambelor triburi
 

DeletedUser34253

iar acuma am sa fac aroganta maxima... Primul jucator din sof care ne va parasi in perioada urmataore va fi casanova....sa vedem cat de mult poate rezista un jucator ca, el atat de maret. sunt tare tare curios....

De astea suntem satui, ai m-ai zis si de altii ca ii mancati, dar sunteti zmei numai la innobilat inactivi si aburit pe altii din alte triburi sa intre la voi ca sa le luam noi satele(cred ca ii cautati pe aia care vor sa se lase de joc :D). Ai grija, ca stii ce se intampla cu cei care sunt curiosi. :)
 

DeletedUser35819

Voi vorbiti care pt JJOHN sate ati vrut razboi cu gradi ? :))) Fomisti
Na, era un trib si este u trib de nivelul vostru ;)
 

DeletedUser

am tot citit diverse postari ale tale,ai o problema grava
mai incapi pe un singur scaun de cate fite ai in cap ?auzi la tine,arogante :))
am intalnit conducatori de triburi care aveau demnitate,onoare si o doza enorma de altruism
cand mai citesc din greseala o postare a ta ,intalnesc doar gunoi,flegme,arogante de margine de cartier si mult noroi
stiu ca este greu sa te ridici la nivelul superior, dar fa un efort, te rog
aroganta suprema dpmdv ai bagat pe DRACU (INGERASA) IN CASA
sa vezi acum gramezi de arogante :)
spor la treaba!

Unde sunt conducatorii altruisti cu demnitate si onoare ???? s-au evaporat pentru ca nu exista asa ceva in razboi, gandirea voastra va elimina unul cate unul noi ne jucam cu scoica aia din capul vostru.

Semnat familia Rockefeller
 

DeletedUser12991

crezi ca baiatul cu seminte are nevoie de avocati ??
ai ramas la fel de infumurat ca inainte,pacat

Au existat Adi,stii bine.
Din cate stiu nu esti genul care sparge seminte si nici avocat nu esti.
Lasa in seama mea discutiile cu colegii tai de trib.Este borsul meu.
Te rog.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Au existat Adi,stii bine.
Din cate stiu nu esti genul care sparge seminte si nici avocat nu esti.
Lasa in seama mea discutiile cu colegii tai de trib.Este borsul meu.
Te rog.

Cand e vorba de colegii mei am tot dreptul sa le tin spatele.
 

DeletedUser

Odata cu declaratia de razboi a circului asupra sof..pe nepusa masa..ca sa zicem asa..;)))..din multimea de simpatii atrase dealungul timpului,tribul circ risca sa atraga multe antipatii...

Sa fie si o legatura cu intrarea Ingerasei in tribul Circ..?..ceva de genul.„ia vezi draga,au iesit fraierii pe extern”,sau „atacati acum cat jucatorul respectiv(Planetahok) este banat pe atacabil si nu se poate apara”.
Noi restul,suntem prea mici,chiar insignifianti pentru a ne ridica la inaltimea „jocurilor” distinsei supermoderatoare..;)))))
-multi dintre noi au pierdut din cauza asta interesul pt acest joc..si eu ma numar printre acestia,asa ca nu imi mai pasa daca voi fi banat sau indiferent ce s-ar intampla ,dar munca colegilor si prietenilor nostri de ani de zile si ajunsa bataie de joc a Ingerasei-nu a fost uitata !!!

(asta la prima vedere..tinand cont de faptul ca supermoderatoarea ,a distrus triburile in care a pretins SI A PRIMIT,drepturi de conducere...).

Desigur,TIMPUL REZOLVA TOATE PROBLEMELE !!!-asa ca nu merit vreun raspuns din partea vreunui adept ....
(cu siguranta se va simti vreunul cu musca pe caciula)

Respectele mele !
 

DeletedUser2154

Ingerasa nu are nici un drept in CIRC....si daca urmareai tw stats ai fi observat ceva...dar nah...
 

DeletedUser3061

Odata cu declaratia de razboi a circului asupra sof..pe nepusa masa..ca sa zicem asa..;)))..din multimea de simpatii atrase dealungul timpului,tribul circ risca sa atraga multe antipatii...

Sa fie si o legatura cu intrarea Ingerasei in tribul Circ..?..ceva de genul.„ia vezi draga,au iesit fraierii pe extern”,sau „atacati acum cat jucatorul respectiv(Planetahok) este banat pe atacabil si nu se poate apara”.
Noi restul,suntem prea mici,chiar insignifianti pentru a ne ridica la inaltimea „jocurilor” distinsei supermoderatoare..;)))))
-multi dintre noi au pierdut din cauza asta interesul pt acest joc..si eu ma numar printre acestia,asa ca nu imi mai pasa daca voi fi banat sau indiferent ce s-ar intampla ,dar munca colegilor si prietenilor nostri de ani de zile si ajunsa bataie de joc a Ingerasei-nu a fost uitata !!!

(asta la prima vedere..tinand cont de faptul ca supermoderatoarea ,a distrus triburile in care a pretins SI A PRIMIT,drepturi de conducere...).

Desigur,TIMPUL REZOLVA TOATE PROBLEMELE !!!-asa ca nu merit vreun raspuns din partea vreunui adept ....
(cu siguranta se va simti vreunul cu musca pe caciula)

Respectele mele !



sefu din cate stiu eu tu nu faci parte din conducerea newage.... asa ca de data asta am sa trec peste acest mesaj insa data viitoare nu te vad prea bine... asa ca eu iti sugerez sa iti vezi frumusel de catunele si satele tale si sa ne lasi pe noi in pace ok?
 

DeletedUser

LUMINATIA VOASTRA.....
„Patrairhule!”
....sper ca nu te-ai suparat f. tare incat sa nu ma vezi asa bine..
Ori poate nu ma vezi asa bine din cauza aureolei care te inconjoara....
-tinand cont ca nu prea ai vederea buna,sa fie din cauza „batranetii”..???
;););):cool:
 

DeletedUser3061

LUMINATIA VOASTRA.....
„Patrairhule!”
....sper ca nu te-ai suparat f. tare incat sa nu ma vezi asa bine..
Ori poate nu ma vezi asa bine din cauza aureolei care te inconjoara....
-tinand cont ca nu prea ai vederea buna,sa fie din cauza „batranetii”..???
;););):cool:

eu sincer iti dau un sfat cat se poate de prietenesc abtine-te de la alte declaratii atat legate de tribu circ cat si de mine... ca fara sa vrei s-ar putea sa te trezesti urat rau de tot peste noapte si sincer nu doresc sa ai inca cosmaruri... asa ca fa bine si abtine-te data viitoare voi considera ca vorbesti in numele tribului in care te afli.

o sa am si eu o vorba cu cei din conducerea newage sa vedem daca esti au ba purtatorul de cuvnatu al celor de acolo... insa mi-e tare greu sa cred ca un pantofar ca tine poate sa fie purtator de cuvant... e deja prea mult pentru tine.
 

DeletedUser

Te tii gura in....gard cu mine si ma faci sa intru tot mai des pe joc
Baghe...tu ma denumesti pantofar..desi nu am vreo legatura cu meseria asta.
Deoarece tu te ocupi cu lucrurile murdare de pe la tine din zona
Eu as putea sa te numesc pe tine cacanar(cacanar-dex=vidanjor),dar nu ma lasa sufletul sa ma cobor acolo la subsol......

Lasand gluma deoparte(la care ne pricepem majoritatea-fiind latini,demni urmasi ai lui Traian si ai Mioritei),nu cred ca am vorbit vreodata urat la adresa tribului Circ sau chiar si a ta..ci din contra, ai avut parte de toata admiratia mea,cat pt unul care isi aloca timpul liber,pt binele tribului si al numarului mare de prieteni virtuali si\sau reali pe care ii detine cu siguranta...
Respecta si vei fi respectat !

Cu asta cred ca am incheiat „polemica” cu tine..pe care tu ai inceput-o la vreun indemn pardalnic de seara.
No offense,Baghe ,chiar tin la tine bruta mica !
 

DeletedUser3061

amice sincer nu am nevoie de admiratia unui ca tine... tine-o pentru cei din alte triburi... eu doar ti-am zis si mi-am facut datorita sa anunt conducerea ca la primul tau mic deraiaj vin peste tine... atata tot.... restu deja e cancan
 
Sus