Anunt Circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser3061

Poti sa ma treci in circulare si pe mine, sa nu ma mai chinui sa aflu de la unul, altul.
Si stai linistit ca nu folosesc proxi, nu am folosit niciodata si nici nu voi folosi, eu chiar joc jocul asta, chiar ma joc, in comparatie cu unii dintre voi, desi ati tot batut apa pe aici ca stiti sa faceti diferenta dintre viata reala si joc, insa faptele si ceea ce scrieti pe aici va contrazic.

pai despre ce fapte vorbesti tu mah blaziule.... cu ce sunt eu de vina ca un anume jucator de la voi a venit si mi-a zis coane ia uite ce zice blaziu... cu ce sunt eu vinovat ca un jucator din conducerea voastra a decis ca e mai bine sa ma ajute pe mine si nu pe voi?

oricum imi place de tine si de ceea ce scrii pe forumul comun cu united... nu mai pot de ras.... auzi la el domne hai sa facem si un forum cu toata lumea nu doar cu conducerea celor doua triburi :)))) apropo voi mai aveti conducere in RY ? ca din cate vad eu nu prea :))))))) hauzi la el vorba domne am suflat si in iaurt cand e vorba de spionii.... NA CA NU AI SUFLAT SUFICIENT..... :)))))))))))


va pupa patriarhu !
 

DeletedUser

Ma indoiesc ca cineva din conducerea tribului meu ti-a zis ce am scris eu acolo. Si daca ar fi adevarat intradevar tu nu ai nicio vina, nici eu si nici respectivul, il iert, nu de alta, dar sunt mai mare in rang decat patriarhul si pot ierta pe cine vreau eu. :p
Te iert chiar si pe tine, daca vrei. :D
 

DeletedUser3061

pe mine nu ai cum sa ma ierti ca esti mult sub nivelul patriarhiei... uite spre ex la noobu de doyaru... na poftim .... citez din DOYARU... cel mai cel jucator de triburile NOOBUL SUPREM....

hahahahaha :)))))))))
baghera te astept cu tot aliaul tau sa-mi faci o vizita prin sate,va arde la degete tare de tot si vreti sa umblati la butoane,vad ca tot cate un Batman sau Batmanita posteaza mai nou pe extern dar va arata inactivii de la noi de ce suntem in stare....auzi la ei,mai nou "pisicile" din Circ se numesc sacali :))))))))


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

cumetre relax nu mai fi asa stresat... atat eu cat si toti ceilalti care mai urmaresc L1 stiu ca jucatorii ca tine sunt mult prae valorosi pentru triburile.... sincer ne cerem scuze in fata ta prea marite DOYARULE ... ca ne-am permis sa va anuntam ca vom renunta la alianta cu maria ta..... imi pare sincer rau....

mah doyarul tu esti la fel de noob ca si aly7 mah... dute mai baiatule si dormi nitelus ca am impresia ca ai mintea un pic cam tulburata
 

DeletedUser40316

nu sunteti normali ... in loc sa inchideti lumea impreuna sa declarati united rang 2 circ rang 1 .. si gata
 

DeletedUser2154

incepand cu data de 25 iunie 2011, tribul circ va trece la neutri tribul UNITED.... daca pana pe data de 24.06.2011 ora 23:59 ... asta nu de alta da ca sa nu mai faca fratele meu blaziu forumuri comune aiurea :)))))

ti-am zis mah blaziule ca nu ai cum .... sunt dat dracu rau de tot.... apropo daca tot vrei sa le dai informatii celor din united... de acuma te trec si pe tine in circularele noastre :)))) nu de alta da sa iti fie mai usor... sa nu mai stai sa folosesti proxi sa te chinuii pe urma sa te loghezi :))))) iti dau eu direct tot ce discut cu ei.....

e acuma e timpul sa jucam....sa dam drumul la sacali asa cum zici amicul doyaru....multumesc Prea Sfintia Ta pentru aceasta veste :)
 

DeletedUser40316

ce sacali mai ?:))

Limita - GN: 1955
- GN existente: 439
- GN în producere: 4
- numărul satelor cucerite: 1216
Mai pot fi create: 296

voua chiar nu va este putin mila ?
 

DeletedUser14558

daca se face o alianta mare (toti) contra CIRC ... eu zic ca nu rezista circul ! e o prere nevinovata :)
 

DeletedUser14558

este doar o parere! nu-i musai sa si fie asa.
oricum eu sunt pe langa cu privire la ultimele noutati ... nu mai joc de ceva vreme !
dar sunt tare curios de ce o sa iasa in acest razboi ... daca o sa si fie ! de fapt cred ca o sa fie ... daca tinem cont ca Circul cu Nwo sunt ca fratii si acum pica sate de la Nwo in favoarea United.
 

DeletedUser2247

Mai gasim frati de e cazul....si harta se incinge....
Daca altii sunt prosti si nu stiu asi prezenta corect si loial interesele......merge.
 

DeletedUser3061

daca se face o alianta mare (toti) contra CIRC ... eu zic ca nu rezista circul ! e o prere nevinovata :)

din cate cunosc eu asa din istoria acestei lumii parca s-au mai facut astfel de aliante in trecut... si daca imi aduc bine aminte rezultatul a fost ZERO... de ce ... pai nu are rost sa detaliez aici...

acuma ramane sa vedem ce se va intampla in noul razboi... problema este ca nu ma asteptam ca unele persoane din united sa nu aiba cohones... sa vina si sa zica direct ba nene nu mai fct alianta noi vrem sa ne batem cu voi.... ca asa vrea muschiu nostru...

nu ei s-au gandit ca ar fi mult mai frumos sa o incerce cu mine cu zone de influenta :)))) oricum imi pare rau de dracu si chiar nu il inteleg de ce nu a venit sa imi zica direct... asa cum stabilisem cu el si cu denis ceva timp in urma....

in fine ramane sa vedem ce si cum va fi si cum se va termina....
 
Sus