Anunt Fuziune Bodu & flamer

  • Autor subiect DeletedUser816
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser816

Dragi colegi in acesta nebunie a fuzionarilor tin sa anunt ceva ce planuiam de mult si va schimba soarta L1. Pe baza relatiei dezvoltate de a lungul existentei L1 cu amicul flamer,relatie bazata in primul rand pe cuvinte ce nu le puteti gasi in DEX si cu adanci conotatii in arborele genealogic am hotarat de comun acord sa ne unim si sa schimbam tot ce a fost pana acum.Astfel toate satele lui flamer vor fi denumite Rezervat Bodu .
Va rog sa treceti respectivul trib la Aliati direct.Noi nu vom avea razboi cu nimeni decat dupa ce ne aliam cu toata lumea (conform binecunoscutei tactici L1) si apoi dam afara cate un trib din magnifica noastra alianta si ne punem toti pe el ( nu inainte de a recruta maj jucatorilor din el ).
Spun de la inceput ca nu o sa primim ferme si fugari... decat cei peste 100k de puncte sau nume importante gen h3r0
Ah uitasem tribul se va chema..Inchiriez Gogosi..
PS rog un moderator sa inchida acest topic dupa ce vom cuceri L1:)
 

DeletedUser

Ghinion, amice, flamer are o intreaga lista de asteptare pt satele sale. Te-ai trezit cam tarziu:D
Insa oricum, admirabila intentia, keep it up, nici nu stii de unde sare iepurele...sau fuziunea :rolleyes:
 

DeletedUser1282

Ghinion, amice, flamer are o intreaga lista de asteptare pt satele sale. Te-ai trezit cam tarziu:D
Insa oricum, admirabila intentia, keep it up, nici nu stii de unde sare iepurele...sau fuziunea :rolleyes:

Niena nu ai treaba la bucatarie?
 

DeletedUser

ce spiritual esti bodule:)
dar credeam ca esti suparat p mine mai ales ca in joc nu ai vrut sa-mi raspunzi la mesajele in care ma interesam d soarta ta:D
 

DeletedUser

Oricum am auzit din surse sigure ca Elite va fuziona cu CD

nici asta nu cred
nu vezi ca nu mai fuzioneaza nimeni?
mai dau oamenii o circulara in trib sa o vada spionii ca sa mai anime forumul extern;)
dar,bodu d ce ai plecat din elite?.......ajunsesem si noi vecini:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1195

Niena nu ai treaba la bucatarie?

Misogimismul invadeaza forumul.:)
Desi,sa stii ,nanel,o tigaie bine plasata poate face aceleasi ravagii ca o sulita sau un topor.Asa ca si din bucatarie poti avea rezultate intr-o batalie.:)
 

DeletedUser

Misogimismul invadeaza forumul.:)
Desi,sa stii ,nanel,o tigaie bine plasata poate face aceleasi ravagii ca o sulita sau un topor.Asa ca si din bucatarie poti avea rezultate intr-o batalie.:)

va rog,fara offtopic
aici discutam doar despre cea mai importanta fuziune d p L1
 

DeletedUser1282

Misogimismul invadeaza forumul.:)
Desi,sa stii ,nanel,o tigaie bine plasata poate face aceleasi ravagii ca o sulita sau un topor.Asa ca si din bucatarie poti avea rezultate intr-o batalie.:)

Sunt constient de asta, ba chiar mai mari cateodata... partea proasta e ca nici nu tre sa dea cu ea, e de ajuns sa o foloseasca pentru ce trebuie si sa-ti creeze neplaceri mari ;))
 

DeletedUser

Fara suparare...intreb si eu...asa...ménage à trois...este permis?:D
 

DeletedUser37

Niena nu ai treaba la bucatarie?

Sincer sa spun...nu prea pot exprima altceva decat compasiune pentru persoanele care gandesc asa:).

Misoginismul este doar o dovada a inferioritatii unor indivizi,....pacat ca se resfrange neplacut asupra altora.
 

DeletedUser

In 2 luni cu siguranta nu vor exista mai mult de 10% dintre jucatorii inscrisi...vor prima sittingurile si preluarile de parola :))
Acum procentul e cam de 35%, cred :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser816

logic ca nu mai joc,am fost sedus si abandonat de Desire (de altfel cum crezi ca are SH membrii) si mi a luat luat contul si nu mai imi da parola. Noroc cu forumul si cu flamer
 

DeletedUser

de ce esti rau bogdane .. cine ....eu v'am sedus ? neah .. niciodata.... minti cu nerusinare :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus