Anunt ~LEON~

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început

DeletedUser523

Avand in vedere ca destui jucatori din ambele tabere din razboiul Avalon vs. ~TLD~ nu doresc sa-si atace vechii aliati si sa participe la acest razboi, tribul ~LEON~ anunta pe toti acesti jucatori care doresc sa-si exprime public dezaprobarea fata de acest conflict gresit prin non-combat, ca sunt bine primiti la noi in trib, unde vor fi cu adevarat protejati de ororile unui razboi fratricid si isi pot exprima in deplina siguranta sentimentele, deoarece noi suntem aliati cu triburile combatante si/sau avem PNA cu altele ce participa la acest conflict + k ne-am declarat public neutralitatea ca trib!Pe durata razboiul ai primim cu bratele deschise la noi pe membri ex. CA , k si oaspeti, iar la terminarea conflictului se pot intoarce in deplina siguranata la triburile lor!
Daca, sunt de acord cu propunerea mea, ai rog pe conducatorii celor 2 triburi sa faca aceasta solutie publica pe forumurile interne ale celor 2 triburi!precizez, inca o data, k sa fiu cat se poate de clar, pt. toata lumea, ca prin aceasta propunerea nu doresc decat sa protejez cat mai bine membri celor 2 parti de efectele acestui razboi, pt k toata lumea stie in razboi sunt f multe victime colaterale; dupa incetarea razboiul se vor intoarce la triburile lor; noi vom fi doar gazde pe timp de razboi!
In acest fel dorim sa ne exprimam recunostiinta fata de CA, cand in momente grele ale tribului~LEON~ s-au oferit sa ne protejeze membri in sanul triburilor lor!

Avand in vedere ca am spus tot ce era de spus si oricum nu voi da nici o replica celor din afara acestei situatii, daca e cazul voi vb personal cu lideriii celor 2 triburi prin mp; DORESC sa se inchida imediat acest topic, care nu se vrea a fi, decat un simplu anunt umanitar!
 

DeletedUser

Eu doresc ca incepand de azi sa nu se mai inchida niciun topic care nu incalca regulile !!!


In legatura cu anuntul tau ... voi face un rezumat : "Primim refugiati,poate poate ajungem si noi in top20 :( "
 

DeletedUser

mam invartit pe jos de ras ce ai putut sa zici , las`o naibii de treaba , protejarea celor 2 care se cunosc intre ei si nu se vor ataca? sau mai bine zis cand unu e prea "uscat" de atacuri o sa il trimita la leon pt refacere :)) eventual mai creste si leon-u sau eventual ii luati la voi si sprijiniti cu sushtã , tzepesu`le ai inceput rau ca lider :))))
 
Sus