Anunt NIPPON

  • Autor subiect DeletedUser15975
  • Data de început

DeletedUser15975

Tzepeshgr astăzi la ora 23:12
Dragi colegi, dupa cum ati vazut in ultimele zile se incearca desfasurarea unui protest al tuturor jucatorilor de pe L1. Daca ne sustin si altii (de pe alte lumi, de pe alte servere) sau nu, nici nu mai conteaza.

Am rugamintea ca incepand de la ora 00:00, toti jucatorii NIPPON sa nu mai faca nimic pe conturi - nu se innobileaza, nu se trimit atacuri, nu se bat taleri, nu se recruteaza trupe, nu se cresc sate.

De asemenea, am rugamintea sa dezactivati contul premium pentru a nu mai intra automat. Nu se merita ca noi sa platim pentru a fi pacaliti pe fata. Picatura care a umplut paharul a fost scumpirea mascata a punctelor premium.

Acest protest va dura cat va fi necesar. Nu recurgeti la masuri drastice de stergere a contului (ii ajutam sa inchida L1, scad costurile cu mentinerea serverului, deci protestul nostru ar fi inutil).

Din acest moment nu mai avem dusmani pe harta. Daca ei vor sa ne atace, sunt liberi sa o faca. Asa isi arata onoarea si solidaritatea fata de cei alaturi de care au coexistat pe harta de cand am inceput sa jucam si pana acum. Acum vom vedea adevaratele caractere.

Sarbatori fericite alaturi de familie, vesti cat mai bune si multa sanatate! Un Paste fericit!

Cu respect,

Tzepeshgr!

Din acest moment, orice razboi anterior dispare pana la revenirea la o situatie normala. Multumim!
 

DeletedUser

uxini astăzi la ora 22:34
dragi colegi,


avand in vedere situatia in care ne aflam la ora asta, doresc sa va anunt ca incepand cu noaptea aceasta (2 aprilie 2010), ora 00:00, noi, tributile hd si legio, nu vom ataca pe absolut nimeni, nu vom innobila intern cu riscul aparitie satelor de barbari, nu vom trimite mesaje (exceptie circulara in care va voi anunta data exacta pt stergerea conturilor), nu vom bate taleri, nu vom recruta armata, nu vom mai cumpara cp, vom dezinstala cp aflat la ora asta in activitate!


pentru noi jocul va sta in stand-by pana cand vom avea un raspuns la protestul nostru! Pana atunci protestul continua!


daca vom fi atacati de alte triburi, vom considera ca am ramas singuri in acest protest si vom finaliza aceasta disputa contra sistemului, ca atare (stergerea conturilor)!


iar la final urarile:

Iepurasul mustacios e de paste norocos.
Nu-ti lasa cadou in ghete,
are el alte secrete:
Pasca, oul innrosit, cozonacul, mielul fript
si un paste fericit!

Sarbatori fericite tuturor!


Paste fericit si din partea moderatorilor. Multumim.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2032

Tribul REPB. in acest moment nu mai are nici un razboi ! Tribul CIRC a fost trecut la PNA !
Protestul continua
 

DeletedUser

Anunt SOFIA

Asa cum am convenit, in sustinerea protestului initiat de uxini incepand din acest moment tribul SOFIA a trecut la PNA triburile ReB si RoD

Sarbatori Fericite tuturor.
 

DeletedUser8343

Tribul ROD a trecut la PNA triburile NEWAGE si SOFIA si se alatura celorlalti prieteni in vederea pacii in semn de protest.
Ca sa il citez pe Gabi " Din acest moment nu mai avem dusmani pe harta. Daca ei vor sa ne atace, sunt liberi sa o faca. Asa isi arata onoarea si solidaritatea fata de cei alaturi de care au coexistat pe harta de cand am inceput sa jucam si pana acum. Acum vom vedea adevaratele caractere."
 

DeletedUser3061

Tribul CIrc a trecut la Pna toate triburile cu care era in razboi.
 

DeletedUser

ProtestulContinua.jpg
 

DeletedUser

REST în data de 01.04. la ora 10:17
Buna ziua

Intr-o miscare fara precedent pentru lumea 1, toate triburile mari au facut o coalitie contra scumpirii premiumului de care foarte multi dintre noi depindem pentru a juca eficient, prin urmare din data de 2 aprilie 2010 tribul ReB intra in greva alaturi de toata lumea 1
Ce inseamna aceasta greva va intrebati probabil, greva inseamna ca nu mai inobilam nici un sat, nu mai cumparam nici un punct premium, nu mai construim, nu mai dam la facut trupe, intram doar pe cont ca sa nu se stearga.
Va rog respectati acest protest

Cu respect,

REST,

Intemeietor ReB



Protestul continua
 

DeletedUser13417

In momentul de fata tribul SOF nu mai are dusmani decat aliante...sustinem si continuam protestul..:)
 

DeletedUser12762

La fel si tribul NewAge are trecuti la PNA pe ROD si CIRC cu care era in razboi...

Paste fericit tuturor!


Protestul continua!
 

DeletedUser6798

ptiu..tocmai acum cand am reluat si eu jocul..:D
YKZ sustine miscarea de protest!
 
Sus