Anunt Oficial: Die., Scitii, LS-AX, LR si TDK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salutare,

Am fost insarcinat sa fac acest anunt oficial! Stiu ca pentru multi o sa vina ca un soc si ca o sa mai dispara din farmecul L3, dar asta este hotararea comuna a celor 5 triburi!

Astazi 31.03.2009, orele 23:59, noi

Die.
Scitii
LS-AX
LR
T.D.K.

Am hotarat!

Sa ne unim destinele intr-o mare familie (pentru inceput), urmand ca pana la sfarsitul acestei luni sa fuzionam intr-un singur trib de elite cu o academie.

Pe aceasta cale, noi (cei sus numiti) declaram razboi tuturor triburilor din L3, fara exceptie!

Fie ca satele voastre sa ajunga la noi in cel mai scurt timp si intr-o mare balta de sange!

Semneaza
Die.,Scitii,LS-AX,LR si T.D.K.
prin purtatorul nostru de cuvant Himmler.
 

DeletedUser

dap! chestia a fost gandita de mult, dar... pentru necunoscatori a fost aleasa ziua de azi ca ei, necunoscatorii, sa creada ca e o teapa!

Dar nu e teapa!
 

DeletedUser

E mult mai frumoasa harta acum!
Nu mai e o mare de albastru, e deja ocean!
 

DeletedUser3395

Nu-s sigura ca toti cei care au participat la acesta mare gluma (buna de altfel) au si simtul umorului... tind sa cred ca unora li s-a spart contul...

Oricum, frumoasa faza!
 

DeletedUser

Nu-s sigura ca toti cei care au participat la acesta mare gluma (buna de altfel) au si simtul umorului... tind sa cred ca unora li s-a spart contul...

Oricum, frumoasa faza!

aiaiai spartul contului...?:))asta de unde ai mai aflato?:confused:
 

DeletedUser

Nu e nici un cont spart!

Putem dovedii cu statistici si poze, ca SelenaX din Die. a venit sa inspecteze trupele in Scitii, andurill din Scitii a fost sa inspecteze trupele din Die.!

acum cele doua distinse personaje, sunt in inspectia trupelor prin TDK, LS-AX si LR!

PS: Yettisor, hai tata odata ca ti-a dat Ivan invitatia aia, macar noi astia mari sa migram la inceput ca sa inteleaga lumea ca nu e o gluma!
 

DeletedUser

o mica dovada...

01.04.
14:59 andurill a părăsit tribul.
01.04.
14:41 andurill s-a ataşat tribului.
01.04.
14:41 andurill a fost invitat de către SelenaX.
 

DeletedUser

. A fost spart contul celor doua conducatoare... printr-um procedeu genetic au avut loc niste permutari, astfel ca cei din scitii au de fapt pe Selena sefa si Die pe Andurill..
Banuiesc si Himmler stie dar nu vrea sa spuna, ca transferul s-a facut in eter cand cele doua erau in faza de teleportare...cei care s-au teleportat la fel cred ca li se va intampla
 

DeletedUser

daca este asa cum zice Himmler lumea asta este deja castigata :))
 

DeletedUser

triburile mici ori se supun noua... ori mor intr-o balta de sange sangerie!

YOU ALL GONNA DIE!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus