Anunt SH

  • Autor subiect DeletedUser4933
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu macar nu am dubii in ceea ce priveste sexualitatea mea :D

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4933

Mai baiatule...asta este un topic cu si despre joc care se numeste triburile...despre sexualitatea ta iti jur ca nu ne intereseaza...nu m-ar deranja daca ti-ar place suzeta sau nu...aici vorbim despre joc sau despre calitatile tale ca jucator...ai vreuna??
 

DeletedUser

Spre deosebire de tine, "baietel" ce te-ai dat fetitza un an de zile, eu nu ma laud singur...pentru mine jocul este o modalitate de a-mi petrece placut timpul liber...daca o sa si reusesc sa fac ceva demn de remarcat aici cu atat mai bine
Realizarile mele sunt in Lumea Reala...cea de care fugi tu ascunzandu-te in acest joc...
In toate posturile tale esti patetic: "Eu, mazare cel mai bun", "eu mazare numarul 1 la atacuri". "eu, mazare cel mai mare strateg"...chiar mi-e mila de tine pentru ca imi dau seama ca esecurile din viata reala te-au adus in stadiul asta...intr-adevar o sa incetez sa mai zic ceva la adresa ta pentru ca deja ai fost destul pedepsit de soarta.
 

DeletedUser4933

Spre deosebire de tine, "baietel" ce te-ai dat fetitza un an de zile, eu nu ma laud singur...pentru mine jocul este o modalitate de a-mi petrece placut timpul liber...daca o sa si reusesc sa fac ceva demn de remarcat aici cu atat mai bine
Realizarile mele sunt in Lumea Reala...cea de care fugi tu ascunzandu-te in acest joc...
In toate posturile tale esti patetic: "Eu, mazare cel mai bun", "eu mazare numarul 1 la atacuri". "eu, mazare cel mai mare strateg"...chiar mi-e mila de tine pentru ca imi dau seama ca esecurile din viata reala te-au adus in stadiul asta...intr-adevar o sa incetez sa mai zic ceva la adresa ta pentru ca deja ai fost destul pedepsit de soarta.

Eu cred ca nu realizezi nimic, nici aici, nici in viata reala,...pentru ca pentru asta iti trebuie perseverenta si un pic de inteligenta...ori din cate am observat iti lipsesc cu desavarsire.
 

DeletedUser

Eu cred ca nu realizezi nimic, nici aici, nici in viata reala,...pentru ca pentru asta iti trebuie perseverenta si un pic de inteligenta...ori din cate am observat iti lipsesc cu desavarsire.

Trebuie sa recunosc ca pentru un om atat de mic cum esti tu, spui niste cuvinte foarte mari. Probabil ca ai facut febra musculara de la DEX-ul pe care
il tii in brate.
In cazul tau superioritatea este un defect macabru.
Daca doresti pot aprinde o lumanare si ma pot ruga pentru insanatosirea ta grabnica. :D
 

DeletedUser3061

Spre deosebire de tine, "baietel" ce te-ai dat fetitza un an de zile, eu nu ma laud singur...pentru mine jocul este o modalitate de a-mi petrece placut timpul liber...daca o sa si reusesc sa fac ceva demn de remarcat aici cu atat mai bine
Realizarile mele sunt in Lumea Reala...cea de care fugi tu ascunzandu-te in acest joc...
In toate posturile tale esti patetic: "Eu, mazare cel mai bun", "eu mazare numarul 1 la atacuri". "eu, mazare cel mai mare strateg"...chiar mi-e mila de tine pentru ca imi dau seama ca esecurile din viata reala te-au adus in stadiul asta...intr-adevar o sa incetez sa mai zic ceva la adresa ta pentru ca deja ai fost destul pedepsit de soarta.


anta mane fara sa te superi pe mine...dar acuma ce mai ai cu omul a zis ca se lasa bravo lui eu chiar nu va inteleg de ce tot aruncati niste sageti total ******* si aiurea.....

lasati fratilor omul sa faca ce doreste el....ce naiba ati ajuns din cauza la un joc sa incercati sa dicatati viata unui om...ba ala ca s-a lasat de firca ba ca nu stiu cum.... intrebare de baraj va incalzeste cu ceva daca s-a lasat de frica...

anta iar pentru tine un mic sfat incearca sa te legi de jucatorul mazare si nu de omule din spatele numelui mazare...parerea mea este ca gresesti si sa nu se inteleaga sau sa intelegi ca vreau sa-i iau apararea insa cu ce ai scris in acest posturi am impresia ca si tu ai devenit la fel ca EL LIDER MAXIMO.... sincer sper sa fie doar o aparenta....


bafta multa in real life mazare si sarbatori fericite desi ne-am cam contrat noi ultimele datii....insa asta nu are nici o legatura cu viata reala....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

anta mane fara sa te superi pe mine...dar acuma ce mai ai cu omul a zis ca se lasa bravo lui eu chiar nu va inteleg de ce tot aruncati niste sageti total ampulea si aiurea.....

lasati fratilor omul sa faca ce doreste el....ce naiba ati ajuns din cauza la un joc sa incercati sa dicatati viata unui om...ba ala ca s-a lasat de firca ba ca nu stiu cum.... intrebare de baraj va incalzeste cu ceva daca s-a lasat de frica...

anta iar pentru tine un mic sfat incearca sa te legi de jucatorul mazare si nu de omule din spatele numelui mazare...parerea mea este ca gresesti si sa nu se inteleaga sau sa intelegi ca vreau sa-i iau apararea insa cu ce ai scris in acest posturi am impresia ca si tu ai devenit la fel ca EL LIDER MAXIMO.... sincer sper sa fie doar o aparenta....


bafta multa in real life mazare si sarbatori fericite desi ne-am cam contrat noi ultimele datii....insa asta nu are nici o legatura cu viata reala....

Man, iti inteleg perfect punctul de vedere si ti-as da dreptate...numai ca daca te uiti un pic mai sus ai sa vezi ca el a fost cel care a inceput din nou primul cu jignirile si cu aluziile la viata reala.

Eu doar faceam caterinca strict de joc spunand ca mancam coliva SH-ului...la fel cum glumeam mai de mult cu mutu si timo ca facem parastasul RoD-ului...si am urat tuturor Sarbatori fericite la modul cel mai serios...apoi el a reactionat asa cum poti vedea...normal ca am ripostat cu aceeasi moneda
 

DeletedUser3061

Man, iti inteleg perfect punctul de vedere si ti-as da dreptate...numai ca daca te uiti un pic mai sus ai sa vezi ca el a fost cel care a inceput din nou primul cu jignirile si cu aluziile la viata reala.

Eu doar faceam caterinca strict de joc spunand ca mancam coliva SH-ului...la fel cum glumeam mai de mult cu mutu si timo ca facem parastasul RoD-ului...si am urat tuturor Sarbatori fericite la modul cel mai serios...apoi el a reactionat asa cum poti vedea...normal ca am ripostat cu aceeasi moneda



da acuma fara sa te superi pe mine daca nu ripost-ai tu crezi ca gresai cu ceva eu zic ca nu si sincer te inteleg perfect.... insa de la un joc sa ajungi sa zici anumite chestii te ia durerea de cap...

crede-ma de cand au facut anuntul cei din sh de fapt mazare am urmarit in permanenta ce s-a scris aici si toata lumea a dat cu nori sau a incercat sa faca bascalie....ajung la impresia ca multi dintre voi sunteti doar niste copii care credeti ca daca nu stiu terminati jocul pe L1 veti castiga banii ce veti castiga....

TREZITI-VA LA REALITATE MACAR ACUMA DE SARBATORI si intelegeti odata pentru totdeauna SA NU MAI FACETI LEGATURA CU VIATA REALE..... treziti-va din mirajul acesta virtual si puneti-va la loc capul pe umerii....

si apropo din cate vad eu tu ai inceput spunad ceva legat de coliva.... sincer nu imi pasa de ce te certi cu mazare sau ce si cum insa de la tine ma asteptam sa vezi altfel lucrurile....

Crede-ma si eu hulesc personal Sh pentru toate magarile care le-au facut cu cei din ykz cel putin aici pe 46 insa asta nu imi da dreptul sa vorbesc despre viata privata a altcuiva....


apropo ai zis ca timp de nu stiu cat timp mazare s-a dat femeie.... pot sa te intreb ce te-a facut sa crezi ca este femeie....?
de la a crede pana la a fi si a spune ca eu sunt ceea ce tu doar iti doresti sa fii sau ceva de genul asta e cale lunga anta prietene....eu sper ca tu sa nu devi un al doilea lider maximo si sa uiti ca viata reala este cu mult mai speciala si mai placuta decat cea virtuala....

bafta multa inca o data mazare si sarbatori fericite iar pentru cei din Sh care vor ramane bafta multa in continauare si sarbatori fericite tuturor....sa ne auzim cu bine si cu drag si la anul....
 

DeletedUser

Nu aveti minte unii.
daca vrea omu sa isi dea delete la cont ce va intereseaza pe voi? e munca voastra?
cu siguranta si voua v-ar convenii sa va critice altii, niste nimeni pt voi, munca, nu?
vedeti-va de conturile voastre de viata voastra etc etc. ca nu cred ca nici una din cele doua mentionate nu sunt asa roz
 

DeletedUser

Succes in RL,Ionut,si felicitari pentru ceea ce ai facut pe aici!Restul....e can can!:D
 

DeletedUser

@wldsnk Chiar nu ma pun la mintea ta, crezi ca mie imi convine sa innobilez sute de sate de barbari sau sa ii pun pe colegii mei ca o prioritate sa incercam sa terminam odata cu blestematele astea de sate de barbari care ne-au fost lasate de fosta conducere si pe care i-a durut undeva ca si-au parasit colegii in mijlocul unui razboi si au crezut ca daca isi sterg conturile au sa dispara cu demnitate de pe acest joc. Singurul care va ramane un conducator adevarat a fost eugenman, care s-a lasat cu demnitate si merita tot respectul. Eu cu colegii mei am reusit sa redresam situatia si sa o stabilizam. O sa vreau sa te vad pe tine mare lider care esti ce vei face cu SH si cum vei redresa situatia si cum le vei tine moralul sus colegilor tai. Am tot respectul pentru mazare care a facut parte dintr-un trib dusman si care a condus dupa parerea mea bine tribul vostru, dar pentru tine din seara asta am numai dispret pentru ca esti cel mai slab lider de trib pe care l-am intalnit vreodata. Cand au aparut satele de barbari ale lui vadimash , parca am vazut ca te-ai infipt si tu in ele, sa inteleg ca ai prins si tu gustul satelor de barbari si numai iti place razboiul.


Cu tot respectul,dar nu este frumos sa te legi de fosta conducere SOF.Ei au dus tribul unde este acum.Si erau jucatori nu gluma.
 

DeletedUser

@piscupeasca Si tie ti se pare normal ca un coleg din fosta conducere, dupa ce au sters conturile sa dea informatii dusmanilor atacati acolo, ca am retras sprijinul, atacati dincolo ca jucatorul ala e pe sitter. Tot respectul pentru ceea ce au facut pentru SOF, dar ca sa iti lasi colegii la inceputul unui razboi nu cred ca e mai vorba de demnitatea, il respect pe eugenman si pe manuextrem desi am fost o perioada suparat si pe el.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Imi plac topicurile noi, oamenii nu se mai sinchisesc sa se ascunda in spatele unor masti de frica adminilor si isi fac iesirea la rampa cu ce sunt ei mai capabili :) semne bune ptr anul ce vine, discutii tot mai colorate :)

Succes in rl celor care se retrag din joc si bafta celor din SH care vor ramane!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mult succes, mazare, in viata reala! in viata fiecarui razboinic vine un moment cand trebuie sa isi puna armura si katana in cufar:)
 

DeletedUser787

Mazare, bafta in RL si Sarbatori Fericite. Imi pare rau ca nu am avut timp sa ma implic mai mult ;)
 

DeletedUser8573

Cu parere da rau, anunt ca a sosit si pentru mine, momentul trist, in care ma vad nevoit sa spun "adio triburi", motivele sunt complexe, cele mai multe legate de lipsa de timp, timp pe care, imi doresc sa il aloc in proportie mult mai mare sotiei mele si nu numai, decat evitarii atacurilor sau strangerii de sprijin :) Ca o paranteza...sunt suporter Dinamo si pana acu ceva timp mergeam la toate meciurile, de cand cu toate razboaiele pe "triburi" nu am mai mers decat la meciul cu steaua :))

Respect pt toti aceia care au inteles jocul asa cum trebuia inteles, respect pt cei din circ care si-au respectat alianta si nu au declarat razboi atunci cand eram jos, respect vecinilor din alte triburi carora nu le pot da numele, dar care au dovedit o doza de onoare deosebita...respect de asemenea, tuturor acelora ce cunosc si isi insusesc, atat in joc cat si in rl, notiunea de respect si onoare...un singur regret, tradarea SOF si faptul ca ne-au scapat din gheare RIP :)

Ma rog, prea multe texte...va urez tuturor spor la joaca, succes in rl si sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

Mandru de-a fi luptat in GD si SH alaturi de cei mai buni tovarasi de arme :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus