Anunt SH

  • Autor subiect DeletedUser4933
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Lasa tu RIP-ul in pace. RIP-ul si-a conservat pozitia cand a luptat cu 3 triburi mari. De SH se alege praful cand e supus la aceeasi incercare.
Cat despre vechiul SOF, nu a fost nici o tradare. Ne cunosteam de prea mult timp atat in joc, cat si in afara si am fost aliati mult prea buni ca sa fie vorba de o tradare.
 

DeletedUser4933

v-ati conservat excelent...la fel de proaspeti ca in prima zi, si in medie cu acelasi punctaj ca acum 3-4 luni...Noi suntem de sprint ca sa zic asa....un sprint rapid...cateva razboaie scurte majoritatea castigate sau dominate clar,...si acum o iesire glorioasa...chiar si tu spuneai ca te-ai plictisit si saturat....dar acum eu te intreb...nu e normal sa te plictisesti? ca actiune nu am vazut de la tine decat e 2 ori, cate o zi, in 3 luni de zile...ai atacat cate o singura data in fiecare razboi...ai reusit sa iei 3 sate, ti le-am luat, si gata, ai cedat, unii cred ca e o performanta sa reziste pe harta cat mai mult timp..chiar si cu un sat...intra de 2 ori pe zi si se uita doar sus in colt...am sabiile? nu...e ok..si ies...atat!! eu zic ca e pierdere de vreme. joaca frate atat cat joci...o luna...un an...da joci!...dupa care te apuci de altceva...ca au aparut jocuri si mai performante...pentru cei care au timp...desigur.:)
 

DeletedUser

Eu personal sunt de acord cu principiul enuntat de tine ca decat sa joci prost mai bine nu mai joci. Insa cu urmatorul lucru nu sunt de acord. Nu sunt de acord ca intr-un maraton, intr-o competitie de anduranta cum este triburile sa sprintezi primul kilometru, sa iti dai obstescul sfarsit din cauza epuizarii si pe urma sa pretinzi ca ai fost "invingator temporar". Faptul ca ai dat ortul popii inseamna ca ai pierdut. Nimic mai mult.
Cat despre ce s-a intamplat in ultimele 3 luni, explicatia este simpla si probabil ti-o voi spune pe messenger. Acele 3 sate pe care le-ai cucerit de la mine au fost sate recuperate de fapt (le luasem cu o zi inainte de la Romanov si erau in mijlocul vostru) si recunosc ca aceea nu a fost cea mai buna actiune a mea.
Am fost si eu hiperactiv destula vreme si nu am primit nici macar un atac de la voi atunci.
 

DeletedUser

Mai bine sa domini cateva razboaie si sa te retragi onorabil, decat sa fi precum RIP, sa piarda majoritatea razboaielor dar totusi sa continue pe principiul ca poate poate se retrag toate triburile mari de pe lumea 1 si castiga lumea :)))
 

DeletedUser

pai man, poate daia ne cam si lasam multi, ca nu suntem pt jocul asta.. eu nu ma vad stand si batand taleri ca sa nu pierd ritmul .. sau chestii de genul. Sa joc 2 ani de zile in care sa nu atac decat la inceput si sa astept sa se lase x si y sau sate de barbari.. pai la noi de multe ori nu avea cine sa preia useri lasati sau sate parasite, ca armate se faceau nonstop. Asta e, noua ne-a placut jocul pt razboaie.. si am avut din plin, ca imi aduc aminte in primele zile de existenta SH, cam cum aratam:

L1rmk.png


Si SH a fost creat cand celelalte triburi erau deja de ceva vreme , so ne-am dezvoltat in plin razboi mereu, si am si depasit pe multi. Sunt si de parere ca ma las cam de aiurea.. ca dasta nu am facut-o pana acum, dar decat sa te chinui in razboi luni in sir sa castigi acolo teren, si sa ii vezi pe altii cum cresc ca ei nu ataca pe nimeni si au taleri.. e dea dreptul demoralizant de multe ori + sa discuti cu cineva 2 luni de zile ceva si sa se intample altceva ca sunt fel de fel de oameni pe jocu asta si nus in stare sa joace corect.. macar aici unde nu e pe bani, etc etc toate kkturile zilnice. mai bine te lasi.

Scrie la mine la profil ca ma las, azi dim inainte sa dau stergere am citit ce mesaje mai erau.. unu imi oferea 5 euro pt cont =)) tare amuzant, atata munca pt 1 cont premium de o luna :)), oricum amuzant tipul.

So liviu.. degeaba spui, cred ca cea mai bataioasa de la voi a fost alisuca, care a renuntat si ea intr-un final, in rest ripul ala de era un pic teroare pe l1 din ce auzeam eu la un moment dat.. nu am avut placerea sa il cunosc cat ne-am razboit.

A, si vorbesc in numele meu de user :)) sa nu se mai trezeasca **** cine ca zic **** ce, da oricum acuma nu mai are unde sa dea de mine sa ma injure
 

DeletedUser

ti-a oferit prea mult ....eu iti dadeam 1 ban ;)


nu prea meriti tu ca persoana !
Numai numele asta ....wldsnk nu merita 2 bani dar 5 euro
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Avand in vedere ca spui ca pentru tine s-a incheiat jocul pe lumea 1 .. pot crede ca nu are niciun sens sa amintim de ce a fost aici..oricum, mi se pare aiurea ca un topic in care s-a incercat un anunt ..s0a transformat in spam si rautati gratuite.

Draguta mea, iti doresc numai bine si numai impliniri in viata reala, Sarbatori Fericite si un An Nou plin de succese si realizari!

Sa ne revedem cu bine pe vreo alta lume de joc ..poate candva te va mai tenta "microbul asta" cu triburile ;)



 

DeletedUser

o sa imi dea sarpele acum un raspuns academic...ca de el * ****prin zona regie :))) e student
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2829

Multa bafta mazare si multa bafta celor din SH care se lasa de joc, toate cele bune si Sarbatori Fericite.

Si apropo b79dyv, daca RIP si-a conservat pozitia luptand cu 3 triburi, atunci CIRC ce a facut cand sa luptat cu tot C.A. singur?? Toate triburile au trecut prin greu, asa ca nu zi ca tribul x a trecut prin mai multe.
 

DeletedUser

sunt fel de fel de oameni pe jocu asta si nus in stare sa joace corect.. macar aici unde nu e pe bani, etc

aici ai mare dreptate wlsnk , dar din pacate pt voi astfel de oameni au existat si la voi in trib!
 

DeletedUser

Doi jucatori si-au anuntat retragerea. Le uram mult succes in ceea ce si-au propus in viata reala si sarbatori fericite.

Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus