Anunt SOF

  • Autor subiect DeletedUser13417
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2154

Conducerea tribului SOF a luat la cunostinta declaratia de razboi venita din partea tribului CIRC cat si retragerea acestei declaratii si facem urmatoarea precizare:
Dat fiind faptul ca nu este prima data cand conducerea tribului CIRC declara razboi tribului nostru , asta fiind a treia oara , in primele doua cazuri acestia declarandu-ne razboi de pe pozitia de aliati , iar acum de PNA si in toate aceste cazuri fara un motiv bine intemeiat , va aducem la cunostinta ca atata timp cat la conducerea CIRC vor ramane aceeasi membrii , se intrerupe statutul de trib aflat in PNA cu noi si se exclude posibilitatea unei noi aliante , vor fi trecuti la neutrii incepand cu data de 17.05.2010 cum au anuntat cei din conducerea lor in tema anterioara acesteia.

Acesta fiind un anunt oficial va rugam sa va conformati la cele spuse mai sus.
Va dorim un joc placut !

Pana acuma s-a spus ca CIRC face si CIRC drege...desi s-a vorbit ceva cu voi s-a ajuns la altceva...de data asta nu ne mai puteti arata pe doi cu degetul ca v-am tras-o...am ajuns la o intelegere pe care nu ati respecatat-o....deci dupa neutralitate sa nu va asteptati din partea mea sa ma uit la voi pe harta...si asta doar pt ca nu ati respecatat ceea ce ati spus....
 

DeletedUser

''decat ca tine''?
Asta e ceva in genul 'agramaticalitatilor' lui Costi (H)Ionita :D
 

DeletedUser4650

da tu faci parte din lumea 1...acuma intradevar nu pot sa fac altceva decat sa ma bucur si mai mult si sa astept si cu mai mare interes acest conflict...

da fac ..am aflat imediat dupa Post cine e Lipi ;) ...ne bucura faptul ca decizia noastra este bine primita de Voi ... Distractie placuta
;))
 

DeletedUser4650

Pana acuma s-a spus ca CIRC face si CIRC drege...desi s-a vorbit ceva cu voi s-a ajuns la altceva...de data asta nu ne mai puteti arata pe doi cu degetul ca v-am tras-o...am ajuns la o intelegere pe care nu ati respecatat-o....deci dupa neutralitate sa nu va asteptati din partea mea sa ma uit la voi pe harta...si asta doar pt ca nu ati respecatat ceea ce ati spus....

Despre ce ** Puyut-ule lumineazane si pe noi ...
 

DeletedUser13059

lol dupa atata timp nu ai invatat ca nu ii voie sa faci dublu post ? :| nici atat nu sti vai vai .... vezi ca pe forumu extern nu gasesti ceva ce sa iti ingrase contu adica moca alea alea , pregatestele sa cedezi sate ca cica am 150 nobili si foame de sate la maxim
 

DeletedUser13059

nu dar asa ii nu ii bine sa faci oamenii sa sufere mai ales ca el vrea sa para barbat dar nu stie cum sa o faca .. si ma abureste ca nu are timp ... ca 100 % sta in casa pe triburi ca doar nu sta afara sa il bata soarele asta in cap mai face naibi si insolatie de apoi ajunge prin spital .. asa daca ramane si pe joc la cum o sa pice satele lui tot in spital ajunge dar aici cu alta problema ... inima alea alea ... acuma sa il lasam in pace poate o sa dispara in ceata inainte de primu atac :|
 

DeletedUser4650

nu dar asa ii nu ii bine sa faci oamenii sa sufere mai ales ca el vrea sa para barbat dar nu stie cum sa o faca .. si ma abureste ca nu are timp ... ca 100 % sta in casa pe triburi ca doar nu sta afara sa il bata soarele asta in cap mai face naibi si insolatie de apoi ajunge prin spital .. asa daca ramane si pe joc la cum o sa pice satele lui tot in spital ajunge dar aici cu alta problema ... inima alea alea ... acuma sa il lasam in pace poate o sa dispara in ceata inainte de primu atac :|

Prietene nu ai ce face vorbeste cu cineva care Chiar ma cunoaste numai face speculatii aiurea nu ma cunosti asa ca pastreaza comentariile pentru tine mai ...apostole :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

pai eu am scris mai sus aia pentru ca asta am auzit de la toti care te cunosc :| acuma ce vrei sa pun ceva de la mine ca nu ii frumos , mi sa zis ca de tine sunt internele si cand vine vorba de razboi iti bagi capu intre picioare si tremuri tot pana se termina totul bine sau nu pt tine .... de apar stiu ca te aperi bine ;)


ai 10 sate in granita , 100 k in ele nu te face nimeni esti prae bun ... mai departe poate mai imi zici u daca am uitat ceva ...


PS: iar ai facut dublu post , eu cred o sa fi avertizat imd :)
 

DeletedUser2154

pai eu am scris mai sus aia pentru ca asta am auzit de la toti care te cunosc :| acuma ce vrei sa pun ceva de la mine ca nu ii frumos , mi sa zis ca de tine sunt internele si cand vine vorba de razboi iti bagi capu intre picioare si tremuri tot pana se termina totul bine sau nu pt tine .... de apar stiu ca te aperi bine ;)


ai 10 sate in granita , 100 k in ele nu te face nimeni esti prae bun ... mai departe poate mai imi zici u daca am uitat ceva ...


PS: iar ai facut dublu post , eu cred o sa fi avertizat imd :)

eu cred ca nohh a transpirat sub limba :)
 

DeletedUser13059

Nu mai radeti de el ca isi da delete:)))

nohh.jpg


stai linistit nohh ii la loc sigur ;)
 

DeletedUser4650


Prietene nu ai ce face vorbeste cu cineva care Chiar ma cunoaste numai face speculatii aiurea nu ma cunosti asa ca pastreaza comentariile pentru tine mai ...apostole :)

pai eu am scris mai sus aia pentru ca asta am auzit de la toti care te cunosc :| acuma ce vrei sa pun ceva de la mine ca nu ii frumos , mi sa zis ca de tine sunt internele si cand vine vorba de razboi iti bagi capu intre picioare si tremuri tot pana se termina totul bine sau nu pt tine .... de apar stiu ca te aperi bine ;)


ai 10 sate in granita , 100 k in ele nu te face nimeni esti prae bun ... mai departe poate mai imi zici u daca am uitat ceva ...


PS: iar ai facut dublu post , eu cred o sa fi avertizat imd :)
Ai auzit prost am mai mult de 10 sate in granita ...
daca te referi la alea din 65 alea sunt goale si asa vor ramane

esti odihnit si de aia nu ma cert cu tine :)))
pot sa rada linistiti ...rasul e sanatos ...delete nu ai sa vezi :))
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Daca inchid acest topic pentru ca se posteaza pe langa subiect promiteti ca nu faceti spam in alta parte ?
Chiar asa, ar fi o idee buna un thread de off-topic pe aceasta sectiune, asa cum este pe altele ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus