Anunt STF

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser2154

Din CDac in CD tu ne-ai mutat si ai distrus o academie care ajunsese mai de temut ca tribul mama. Iar plecarea din CD... e deja istorie.

daca ajunsesem de temut asta inseamna ca v-am condus bine!!!
legat de nippon varu corleone nu a zis ca NIPPON va disparea...am spus cu totul altceva...ca prevad un razboi STF vs RY
Ry a ramas cu o academie de inactivi!
 

DeletedUser13059

Hristos a inviat :) si nippon a fuzionat .... mai astept sa marea fuziune FMM ( Fratia marilor marionete ) - se stiu ei :) sau MM ( Micul MuC ) , sunt printre putinele noi familii ( fuziuni ) ce or sa apara...
 

DeletedUser15975

daca ajunsesem de temut asta inseamna ca v-am condus bine!!!
ca prevad un razboi STF vs RY

Nu cred ca erai singur in conducerea CDac, dar erai unul dintre lideri. Oricum, erau destui oameni acolo care au pus suflet... cred ca este singurul trib de pe L1 de care imi pare rau ca a disparut. Dar asta a fost decizia voastra! Cum am spus anterior, e istorie...

Cat despre razboi STF - RY - atata timp cat eu si colegii mei suntem acolo, nu ai sa vezi asta. Dar daca ajungi prin RY sau STF si iti bagi codita asa cum numai tu stii s-o faci, nu m-ar mira nici asta. Insa la momentul respectiv eu nu voi mai fi!
 

DeletedUser2154

pai daca nu stiai eu sunt peste tot...si acuma suntem colegii...nu mai zic de relatiile mele de "prietenie" cu anumiti conducatori din marea voastra familie!
 

DeletedUser13059

Nu cred ca erai singur in conducerea CDac, dar erai unul dintre lideri. Oricum, erau destui oameni acolo care au pus suflet... cred ca este singurul trib de pe L1 de care imi pare rau ca a disparut. Dar asta a fost decizia voastra! Cum am spus anterior, e istorie...

Cat despre razboi STF - RY - atata timp cat eu si colegii mei suntem acolo, nu ai sa vezi asta. Dar daca ajungi prin RY sau STF si iti bagi codita asa cum numai tu stii s-o faci, nu m-ar mira nici asta. Insa la momentul respectiv eu nu voi mai fi!

puyut ii cel mai mare multiaccount de pe lumea 1 stim toti asta ;)))
 

DeletedUser14558

logica fuziunea ! numele tribului putin cam neortodox ...
 

DeletedUser

poi daca te gandesti numai la prostii :p

"Incepand cu data 01.05.2010 a luat fiinta tribul FUCK OFF(STF) prin unirea a doua triburi traditional prietene, ROD si NIPPON."

Adevaru e ca FUCK OFF ala inseamna "de bine"!:))) app...care-i fuck si care-i off ?:D
 

DeletedUser14558

oricum ... interesant nume ... precis o sa fiti mantuiti :)))))))) acum sa cerem si parerea preotului de rang inalt de pe harta ! e pacat? ... nu e pacat? mergeti in rai ? mergeti in iad? cine stie ? ... oricum sunteti simpatici :)
 

DeletedUser12762

Cafe...lasal pe preotul nostru vestit acolo unde sta...nu de alta dar preotul asta e cam unic la alui:D,stiti si voi ca poate injura si altele, deah lui i se earta:p
 

DeletedUser3061

Cafe...lasal pe preotul nostru vestit acolo unde sta...nu de alta dar preotul asta e cam unic la alui:D,stiti si voi ca poate injura si altele, deah lui i se earta:p


crezi ca ai putea sa spui si tu o fraza sa intelegem si noi... dar de stii vorba aia atata stii atata poti.

2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:
Sus