Anunt UNITED

DeletedUser

Incepand de azi, 5 august 2010, tribul SOF-United cu prescurtarea SOFIA va reveni la numele United Kingdoms cu prescurtarea UNITED. Decizia a fost adoptata de conducerea in urma sondajului realizat printre membrii tribului.
 

DeletedUser

Nu mai suntem de multa vreme academie SOF ingerasa, aveam de ceva timp inainte diplomatie total diferita.
 

DeletedUser8343

Nu mai suntem de multa vreme academie SOF ingerasa, aveam de ceva timp inainte diplomatie total diferita.

De fapt, cam toti stiam ca nu mai sunteti academie...insa SOF va folosea sa isi spele rufele murdare. Eram curioasa cum stau treburile pana la urma...
 

DeletedUser2247

Nu vad la ce rost explicatii...Cine stie concret cum merge treaba pe L1(iar cine joaca stie..)...nu cere asa ceva.
Felicitari ptr decizie.Trebuia de mult luata.
 

DeletedUser13737

Hai salut la vechii osteni din UNITED & INDIA....mai dati-va si delete ca se maresc pensiile;) Ce vremuri, ce emotii, ce placeri...hehehe...joc placut!
 

DeletedUser

nu trage dom' Semaca...
sa traiasca lastarica. si noua ne e dor de tine.
 

DeletedUser

Hai salut la vechii osteni din UNITED & INDIA....mai dati-va si delete ca se maresc pensiile;) Ce vremuri, ce emotii, ce placeri...hehehe...joc placut!

Ma bucur sa aud de tine mai lastarica dar nu lua in derandere tribul din care fac parte :p
P.S : Pe L2 cum merge treaba pentru Atlantis.
 

DeletedUser

Ma bucur .United-ul inca exista.Poate cineva sa-mi spuna daca delfinul, framwhite, almaimic sau maximus mai joaca?
 

DeletedUser

te anunt eu :dintre toti cei 4 mentionati de tine doar framwhite mai joaca :)
 

DeletedUser

Ei bine, ma bucur sa aud asta.Transmite-i salutari si la cat mai multe sate din partea Aryadnei.Sunt invitata sa preiau contul unui prieten care are probleme si atunci vom fi iar colegi, sper.;):)
 

DeletedUser


De fapt, cam toti stiam ca nu mai sunteti academie...insa SOF va folosea sa isi spele rufele murdare. Eram curioasa cum stau treburile pana la urma...

D-asta nu mai intru eu pe acest forum, ca se spun numai pareri, nici un adevar. De la altii ma asteptam, dar de la tine sincer nu ma asteptam sa exprimi asemenea pareri. Poti sa argumentezi treaba cu rufele daca tot ai postat-o?
SOFIA doar la inceput a beneficiat de ocrotirea SOF, dupa aia au fost independenti chiar daca si-au pastrat titlul de academie SOF.
Ei au fost academia SOF doar in timpul cat au avut diplomatie comuna cu SOF. Cand au hotarat sa aiba diplomatie diferita, chiar daca la profil apareau ca academie, nu mai erau. Si noi si ei stiam asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ca urmare a repetatelor incalcari ale diplomatiei de catre tribul Ry mai exact repetatele recrutari din triburile cu care noi suntem in conflict, precum si a nerezolvarii unor probleme mai vechi din zona de nord care implica si tribul NewAge cu care avem famile, va anuntam ca tribul United va trece tribul Ry la PNA, pana la clarificarea aspectelor prezentate.
 

DeletedUser

eu daca eram ca si tin conducator ai bagam direct la dusmani cas slaby de numa si nu va stricau niste sate in plus
 
Sus