Anunt UNITED

DeletedUser

eu daca eram ca si tin conducator ai bagam direct la dusmani cas slaby de numa si nu va stricau niste sate in plus

Mai ruti nu confunda UNITED-ul cu forta Circ-ului sa se razboiasca cu toata harta :)
asa mai incet si noi :p stai sa mai invatam
 

DeletedUser34253

Mai au circarii pana sa se bata cu toata harta, nu fac ei fata in razboiul cu noi, dar cu toata harta???? :eek:
 

DeletedUser1136

Mai au circarii pana sa se bata cu toata harta, nu fac ei fata in razboiul cu noi, dar cu toata harta???? :eek:

Nu facem fata? Daca nu faceam fata mai delcaram razboi la sof? Daca nu facem fata nu incercam sa mai bagat un trib in razboi cu voi?
 

DeletedUser34253

azzido, vrei sa pun iar o statistica sa vada lumea cum faceti fata in razboiul cu noi? Aaa, am uitat ca pe voi nu va intereseaza statisticile, dar deocamdata staistica este singura relevanta.
 

DeletedUser

azzido, vrei sa pun iar o statistica sa vada lumea cum faceti fata in razboiul cu noi? Aaa, am uitat ca pe voi nu va intereseaza statisticile, dar deocamdata staistica este singura relevanta.

vasic scuza-ma ca ma bag,sau am gresit eu prima oara aducand Circ-ul in discutie insa vezi ca aici Topicul se numeste UNITED si nicidecum Razboi RY VS Circ :)
 

DeletedUser13059

azzido, vrei sa pun iar o statistica sa vada lumea cum faceti fata in razboiul cu noi? Aaa, am uitat ca pe voi nu va intereseaza statisticile, dar deocamdata staistica este singura relevanta.

hombre daca pui atunci pune si membri cei au fost concediati de la voi ok ? sa vedem cum arata asa statistica....
 

DeletedUser

Buna seara,

Consiliul tribului United a hotarat ca incepand cu data de 5 decembrie, ora 00.00, diplomatia dintre triburile United si RY să se incheie si tribul Ry sa fie trecut la neutralitate.

Decizia de reconfigurare a diplomatiei vine ca o urmare a conflictului izbucnit intre ry si newage. Deoarece formam o relatie de sistertribes cu newage, conducerea united se simte obligată moral şi colegial să intrerupă diplomatiile incongruente cu situatia diplomatica a newage.
 

DeletedUser

Cu aceasta Salutam Fratii nostrii din NewAge...succes in razboiul ce-l purtati si cat mai multe sate ! :=))
 

DeletedUser8343

Felicitari pentru intentie si la cat mai multe sate pierdute de RY :cool:
 
Sus