anunt

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

caut trib...cine ma adopta? :D:D:D promit sa beau bere in timp ce dau atacuri
 

DeletedUser3366

...aaa..cred caai gresit sectiunea..dar te iertam ..ca stim efectele alcoolului asupra organismului si asupra judecatii....sa numai zic si d caldura de afara.....

si eu am cautat trib si nu a vrut nimeni sa ma ia....dar daca ii meninti ca vrei sa cresti in pct pt bunastarea tribului...cu siguranta te vor primi....cel putin majoritatea:D
 

DeletedUser

...aaa..cred caai gresit sectiunea..dar te iertam ..ca stim efectele alcoolului asupra organismului si asupra judecatii....sa numai zic si d caldura de afara.....

si eu am cautat trib si nu a vrut nimeni sa ma ia....dar daca ii meninti ca vrei sa cresti in pct pt bunastarea tribului...cu siguranta te vor primi....cel putin majoritatea:D

asta in mod cert...e demonstrata...si mai bagi si ca esti loial si ca vei face totul ptr trib :))))
 

DeletedUser3366

..pia.la mine dupa ce miam scris profilul personal...au inceput sa curga invitatiile garla..dr din pakte nu prea am avut in ce alege..asa ca am ramas unde am ramas...teoretic de ciuda am vrut sa imi fac eu trib..dar nam vut cu cine..ca iti trebuie si diplomat sa faca aliante cu juma de harta si recruter sa recruteze cat mai multi..si daca nam gasit oameni capabili de asa ceva..pacat pt mine:D
 

DeletedUser

..pia.la mine dupa ce miam scris profilul personal...au inceput sa curga invitatiile garla..dr din pakte nu prea am avut in ce alege..asa ca am ramas unde am ramas...teoretic de ciuda am vrut sa imi fac eu trib..dar nam vut cu cine..ca iti trebuie si diplomat sa faca aliante cu juma de harta si recruter sa recruteze cat mai multi..si daca nam gasit oameni capabili de asa ceva..pacat pt mine:D

facem un trib noi doi...si ii vom da un nume neobisnuit...ND de la Noi Doi
 

DeletedUser3366

eu unul nu m-ar deranja...dar e o singura problema..daca mai vor si alti ...la fel..renegati ca noi..at tre sa schimbam numele..iar si iar...:rolleyes:....
 

DeletedUser3366

..bun..hai ca la nume am stabilit..dar ce fel de politica aplicam..inobilare interna...sau inobilare sate parasite..sau nu e bine sa ne punem si cu aia(barbarii) ca daca ne ataca....


.....apropo sti ca s-ar putea sa primim warn ..sa speram ca mai tarziu:D
 

DeletedUser

aquilla, pentru a cauta trib, ai sectiunea Triburi si Membri. Te rog foloseste-o.
Ceilalti participanti la aceasta discutie lipsita de relevanta se pot considera avertizati in scris.
Topic inchis


1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
4.1. Unele sectiuni au reguli specifice. Va rugam sa le cititi inainte de a posta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus