Anunt..

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Toti cetatenii Republicii Moldova dati sa creem un trim a tarii noastre si sa fim mindri ca suntem romini de peste prut Toti care sunt deacort sa transmita o cerere ca doreste lui ChisinauRM de a intra in tribul MD ,,Moldova"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:confused:
Putem sa si raspundem?
Cred ca locul acestui topic era la "Triburi si membri", nu aici...
Si cred ca incalca si niste reguli...
 

DeletedUser

lolii !!!!

:D
acolo trebuia sa scrii... "cititi toti din moldova "nu "!!!!!!! Anunt!!!!!!!!!! Cititi toti :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "ca spre exemplu eu am intrat si nu-s "moldovean":eek: asha ca nu ma interesa pe mine ce vrei sa faci u cu modovenii tai. ok?
 

DeletedUser

:D
acolo trebuia sa scrii... "cititi toti din moldova "nu "!!!!!!! Anunt!!!!!!!!!! Cititi toti :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "ca spre exemplu eu am intrat si nu-s "moldovean":eek: asha ca nu ma interesa pe mine ce vrei sa faci u cu modovenii tai. ok?

dar urat mai vb tu baiatule...........lasa omu sa faca o propunere sa vedem daca se aproba...cu toate ca nu suntde pe meleagurile respective sunt de acord......:D
 

DeletedUser

mai prietene,in primul rand tara voastra nu exista,sunteti doar niste indoctrinati;)

P.S.-se zice limba romaneasca,nu moldoveneasca,se zice roman,nu moldovean-jet cu propaganda a la Voronin de aici
 

DeletedUser

da man... srry !
m-am enervat si io :))
dar nu am vb urat sa jtii. faptul ca am zis moldovean ? asta nu este o jignire.
omul este moldovean si tre sa se mandreasca, nu? ;)
 

DeletedUser

Din punctul 4 al regulamentului jocului:

Nu este permis să fie întemeiate triburi exclusiv numai pentru o naţionalitate sau limbă vorbită , fapt care ar exclude alţi jucători din cauza naţionalităţii lor.

:)
 

DeletedUser

behemotu, ai fi si mai surprins daca unii si respecta regulamentul? :confused:
 

DeletedUser

sorry, man. a fost o gluma, ok?
shti care este treaba cu regulile, nu?
 

DeletedUser

Topic inchis!

@ChisinauRM :

2.5. Vã rugãm ca înainte de postarea unui topic nou sa va asigurati cã acesta este în sectiunea corespunzatoare, pentru ca moderatorii sã nu fie nevoiþi sã îl mute mai tarziu.
4.2. Va rugam sa folositi un titlu adecvat cand deschideti un topic. Evitati titluri incomplete sau de genul "lol", "intrebare" sau "ATENTIE!!".



@ restul care au postat:1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus