Anunturi Matrimoniale

DeletedUser

Deci pana la urma cine cu cine sa casatoreste? Ca s-a strans lumea ca la urs in fatza blocului, dar a fugit blocul (avand rulmenti sub el probabil) !
 

DeletedUser4610

Ne-am intalnit astazi , pe acest forum , ca sa ii unim pe intrinsecu ( za betzivu ) si pe Mater Dolores ( Mama ... ) .
Bla bla bla !
Daca cineva are vreun motiv pentru care cei doi sa nu se casatoreasca , sa il spuna acum sau sa taca pe vecie ! Hai..ala eu , ala eu !
Bla bla bla !
Va declar betiv si..moderatoare !
 

DeletedUser3366

Nuuuuuu!!!Eu sunt impotriva acestei uniuni,n stiu ink motivul dar gasesc eu unul.:p
 

DeletedUser

ha!!! no chance for the little man!!! mater ie deja vrajita de inelul cu diamante tip turba calitatea I.
 

DeletedUser

In cazul in care nu stiati, aveti nevoie de popa pentru asta...si cum eu am fost pe la seminar cativa ani, la mine tre sa veniti sa va marit fetelor:p
 

DeletedUser13067

Fata stresanta, certareata, nationalista (imi imprumuta aquilla steagul lui ca sa faca lumea misto si de mine), iubesc muntele si mon amis, caut placere in afara de tigari ( sau cum zice raduleasca... in fine....)
caut metode de abtinere de la fumat ca seminte nu pot manca la birou, unghiile nu mi le rod ....
sunt stresataaaaaa ... si stresanta, stiu:D
(ce-mi place:p)
 

DeletedUser

Fata stresanta, certareata, nationalista (imi imprumuta aquilla steagul lui ca sa faca lumea misto si de mine), iubesc muntele si mon amis, caut placere in afara de tigari ( sau cum zice raduleasca... in fine....)
caut metode de abtinere de la fumat ca seminte nu pot manca la birou, unghiile nu mi le rod ....
sunt stresataaaaaa ... si stresanta, stiu:D
(ce-mi place:p)

daca iti raspund eu aici ma va bate cineva rau de tot
 
Sus