Anunturi Matrimoniale

DeletedUser

Bre, tin sa iti aduc la cunostinta ca in urma analizarii atente a sivi-urilor primite, tu esti candidatul cu cele mai multe sanse sa imi devii barbat, struti stii sa mulgi, la imperechiere ajuti cu cea mai mare placere cat despre munca fizica, stiu ca niciodata nu te-a speriat asta :D
Am uitat sa mentionez, spawn e pe locul doi insa ma gandesc sa il pun pe picior de egalitate cu tine pentru ca el stie cat de mare este un ou mic :D

Darling eu nu pot fi atat de sus pe lista aia a ta..5 motive pentru care nu sunt bun sa-ti fiu barbat:
1. Nu ti-am trimis C V-ul meu.
2. Nu stiu,nu vreau si nu pot sa mulg struti..[daca vrei iti "mulg" cateva "laptarese"]
3. Munca fizica nu e de mine...decat daca implica si placere.
4. Sunt prea tanar ca sa-mi mananci tu zilele de acum...si tu esti mult prea trecuta prin viata pentru mine.. :D
5. Femeile care vor sa aiba o relatie cu mine trebuie sa-mi trimita o "sex tape"...sau un web chat..[inca astept sa faci dovada ca mai poti]

Cu respect si multa stima,
adorabilul Bogdan.
 

DeletedUser

Bre, la numarul 4 sunt perfect deacord cu tine, esti prea mic ca sa iti "manance zilele" cineva :D trebuie sa te coci nitel :D
 

DeletedUser

Si eu sunt de acord cu mine la nr. 4...tu esti prea coapta :)))

Ma uit cu stupoare la postarea asta a ta si nu pot sa imi explic cum se face ca ai acces la P C la orele 22:45 cand tu deja ai fost bagat , obligat fortat, in scutece si in pijamalutele cu nave spatiale, ti s-a dat laptic cald ca sa ai somn linistit si ti s-a si spus o poveste cu flori de miozotis, zane bune, unicorni, curcubeie, elfi si pitici fantastici :D trag concluzia cea mai logica si anume ca incalci niste reguli si vei fi pus la colt maine, in genunchi pe coji de nuci :D
 

DeletedUser

Ma uit cu stupoare la postarea asta a ta si nu pot sa imi explic cum se face ca ai acces la P C la orele 22:45 cand tu deja ai fost bagat , obligat fortat, in scutece si in pijamalutele cu nave spatiale, ti s-a dat laptic cald ca sa ai somn linistit si ti s-a si spus o poveste cu flori de miozotis, zane bune, unicorni, curcubeie, elfi si pitici fantastici :D trag concluzia cea mai logica si anume ca incalci niste reguli si vei fi pus la colt maine, in genunchi pe coji de nuci :D

Si la ora 3 de ce credeai ca sunt treaz...daca tu crezi ca sunt in pijamalute cu broscute la 22:45? :))
Ciudat specimen esti darling...pe cale de disparitie :p
 
Scor reacție
209
Exista o expresie romaneasca, de argou copilaresc, care suna asa: „a avea ciunga in par”. Desigur, a*ceasta expresie nu este extrem de veche. In copilaria mea, ciunga in par se punea copiilor mai slabuti, care nu se puteau apara de baietii mai mari si rai. Intrucit guma de mestecat nu mai poate fi scoasa decit cu par cu tot, cei care beneficiasera de aceasta gluma cruda veneau a doua zi tunsi. Cind cineva intreaba „Dar eu de ce nu primesc ce au si ceilalti? Ce, am ciunga in par?”, inseamna ca se simte discriminat.

Nu stiam expresia :eek:.
 

DeletedUser

Pai am fost pe 15 la Cluj si n-a vrut sa ma primeasca...eu am vrut sa-i ofer cel mai frumos cadou din viata ei.. :D
 

DeletedUser

Pentru spawn15 :D
shut up.jpg

Si ca sa fiu on topic, inca imi mai caut ajutor la ferma de struti, am gasit trei si astia au facut o treaba atat de buna cu strutii incat s-au inmultit nebunii intr-o veselie deci, mai am nevoie de ajutoare :D
 

DeletedUser39099

La joc sunjt magnific, am demonstrat-o in repetate randuri..n-am avut niciodata rival atata timp cat am jucat triburile si asta consider ca reprezinta ceva mult..dar, un singur regret am avut si inca il am : nu reusesc sa imi gasesc o prietena. Asa ca, m-am decis sa apelez si la aceasta rubrica, cine stie, poate am noroc :D Astept PM cu oferte din partea doritoarelor .
Al vostru zeu, Valjan :rolleyes:
 

DeletedUser39099

Pinky? Vrei sa te culci cu mine o singura noapte? Iti ofer o noapte de amor cu o legenda. Bine, daca te culci cu mine,dormi cu toti prietenii mei.
 
Sus