Anunturi triburi

  • Autor subiect DeletedUser35377
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

imi da si numele de la vechiul cont ca eu nu am jucat pe asta pana acum am avut altul pe l18 dar am renuntat
 

DeletedUser

si daca am 100 de conturi vechi le vrei pe toate ?
ar trebui mai bine sa ceri parola sa le verifici
 

DeletedUser

vis3z a spus:
dc esti asa rea
rea te´ai facut beatrice draga

:eek:euuuu[-( never
bunatea intruchipata :rolleyes:
25.gif



voi v.ati vorbit sa ma intitulati pe mine in seara asta "aia rea" ,urat din partea voastra
46.gif
 

DeletedUser

ca sa ii dau dreptate lu vis3z , destroyer ,tw e actualizat "recent" sa memoreze lumile de joc pe care ai jucat ,la jucatorii mai vechi am observat ca nu da toate lumile de joc si sunt memorate date pana la un anumit punct.
Conditiile care le impui tu nu dovedeste cu nimic ca playeru respectiv e noob sau nu ,pt ca poate sa iti dea numele unui cont care nu i.a apartinut pana in momentul respectiv si sa zici vai ce jucatr bun, iar 300k ii poti face usor din barbare, dar asta nu atesta ca ai fii un jucator bun.

nu stiu la jucatorii care nu mai exista dar daca contul exista inca pe unul dintre servere iti arata toate serverele pe care a jucat , e un butonas 'mai mult' ce trebuie apasat
 

DeletedUser

nu ma refeream la alte lumi domnu ,stiu sa folosesc tws...ma refeream la buguri ,la un player x ,pe lumea y ii arata ce a facut pana la un anumit punct ...si de acolo pauza ,adica daca apogeu contului a fost la 800k[de exemplu] ii arata ce a facut pana la 500k inclusiv schimbarea de trib :p

doamne va iubesc pe astia care va dati mari destepti
 

DeletedUser

pe mn ma intereseaza doar un cont sa vad ca nu e nub si gata nu 100:p
 

DeletedUser

Se anunţă un trib pe l26 jucători de pe l21, l5 :) .

Restu shht.com : ))
 

DeletedUser40250

This is Sparta(300)


Se anunţă crearea unui trib,participant si pe alte lumi(top 15).Recrutam membrii seriosi capabili sa detina o armata numeroasa.Se va alege si coordonatori,co-owner etc...

Astept cereri invitatii.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus