Anunturi triburi

  • Autor subiect DeletedUser35377
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35377

Se anunta vreun premade pentru lumea 26?

in afara de binecunoscutele glume si pamflete ma refer
 

DeletedUser11240

Hai mă, c-o punem de-un trib. Dați năvală cât-ui pă gratis.
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
nu intru bravule cavaler :rolleyes: viteazule :rolleyes:
sunt pe 25 deja, nu joc pe 100 de lumi ...

LE: aratorn1, nu vrei sa imi zici ca-s un fricos ca nu intru ?! :eek:


Cui te adresezi cu "micutule"?
Lui sau "prietenului" din pantaloni?
Pe care vrei sa-l vezi? :D

pe ... "micutu" :))
 
Ultima editare:

DeletedUser30910

pai nu cred ca vor intra prea multe triburi cunoscute, multi sunt implicati pe l25 si pe alte lumi, unde abia incepe sa fie mai interesant, poate intra scitii...ca pe 25 nu prea au sanse...parerea mea
 

DeletedUser

pai nu cred ca vor intra prea multe triburi cunoscute, multi sunt implicati pe l25 si pe alte lumi, unde abia incepe sa fie mai interesant, poate intra scitii...ca pe 25 nu prea au sanse...parerea mea


Eu din pacate nu :rolleyes: ,cat despre ceilalti ce au de gand sa intre,le urez mult succes.
 

DeletedUser

As vrea sa fac in S-E un trib care sa ajunga la maretia AVALONULUI de pe l18
NUMELE:REBEL AVALON

PRESCURTARE:REBELII

NU SE ACCEPTA INCEPATORII

ASTEPT CERERI
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

il intreb pe ce lumi a mai (jucat min. una) si sa fi avut pe ea min 300k pct si apoi intru e tw stats si verific daca minte sau nu:cool:
 

DeletedUser

pentru nestiutori AVALONUL e asa
topktribes.png
 

DeletedUser6681

si dai vrun test inainte de a intra in trib ca sa dovedesti daca esti noob sau nu?
sau pe ce criteriu iti dai seama
in ce stadiu e jocul in momentu de fata poti sa fi bota,dar sa ai noroc si pp-uri si ajungi sus

dc esti asa rea
 

DeletedUser

il intreb pe ce lumi a mai (jucat min. una) si sa fi avut pe ea min 300k pct si apoi intru e tw stats si verific daca minte sau nu:cool:


dc esti asa rea

ca sa ii dau dreptate lu vis3z , destroyer ,tw e actualizat "recent" sa memoreze lumile de joc pe care ai jucat ,la jucatorii mai vechi am observat ca nu da toate lumile de joc si sunt memorate date pana la un anumit punct.
Conditiile care le impui tu nu dovedeste cu nimic ca playeru respectiv e noob sau nu ,pt ca poate sa iti dea numele unui cont care nu i.a apartinut pana in momentul respectiv si sa zici vai ce jucatr bun, iar 300k ii poti face usor din barbare, dar asta nu atesta ca ai fii un jucator bun.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus