Apasă te rog în cercul întrerupt:

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salutare din nou,
Dragi admini, game operators,... somebody, ... everybody
Revin cu problema mea sesizata cu ceva timp in urma:
Sunt pe lumea 1. Nu imi functioneaza vederea grafica deloc. Nici harta nu pot sa o vad. Pana acum m-a ajutat sa-mi fac sate un fost coleg de trib. El imi zicea unde sa trimit nobili,... Insa acum nu mai pot sa mai fac nimic. De ce? Mi-a aparut acel ecran cu "Protecţie contra Bot" si trebuie sa apas in cercul intrerupt. Sa-mi spuna si mie cineva unde sa apas cand mie imi arata imaginea asa:
[img=http://img187.imageshack.us/img187/7370/26364706yj4.th.jpg].

????
?? ... ????
???

Sau macar cand dispare poblema.

Caut postarile anterioare legate de problema mea si incerc sa le adaug prin edit la acest post.

In speranta ca si problema mea va fi rezolvata fara dezinstalari si reinstalari inutile de programe si/sau windows va multumesc pentru orice sfat (legat de cerc sau cercuri ca eu nu le vad).


Revin cu editul promis:
"
#1 05.10.2008, 16:25:01
salut,
de 1 ora satul meu are stricata vederea grafica a satului
stie cineva ce se intampla?
"
si
"
#1 05.10.2008, 21:22:30
Sper sa nu devin o pacoste, de fapt sper sa-si revina grafica la normal.
Vederea grafica a satului nu si-a revenit la normal si mai frumos acum e ca nici harta nu se mai vede... deloc
Click image for larger version Name: bug triburile_5.jpg Views: 15 Size: 66,4 KB ID: 168
O sa incerc inca ceva: ma deloghez si restartez calcu
revin
"
Daca cineva vrea sa vada si discutiile legate de aceasta problema de la acel moment le gaseste pe acest forum la datele indicate in citatele de mai sus.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15142

uuu doamne si ma gnadema k sunt isngurul asta nui nimik la mien pe lumea 4 apare imagina unde nu trb de ex X= satul meu y satul colegului ordine normala xyxxyy sa vedzi cum apare yyyxxx
si numia mie imi este asa si trebuyie sa faceti ceva cu adeziunea pff cred k ar trebu sa depun un tiket am coborat la - 34 si satul este de barbari {????]LOOL
 

DeletedUser

noob nu cred ca ne aude nimeni la ora asta.
Dae vezi ca satul tau de barbari s-ar putea sa fie deja al tau si nu trebuie sa-i schimbi decat numele satului.
Incearca la vederea generala sa vezi daca-ti apare (chiar cu numele "sat de barbari"). Daca este acolo schimba-i numele cum vrei tu si gata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pateam treba asta cu internet explorer,acum cu mozilla nu am probleme
 

DeletedUser

mozilla

Eu am mozilla si tot am patit-o.
Sa stiti ca atunci cand intru cu ie nu am nicio problema. Doar ca de acasa nu pot intra cu ie.
 

DeletedUser15142

am incercat mozila opera tot IE 7 6 etc am icnercat charoome TOT si se vede la fel faza este ca atunci cand imi da cineva sittier harta este la fel :| doar cu unele buguri de ex in loc de harta scrie \\\\---a\\--=-=- sau asa ceva se schimba la pozitionare nu am acea casuta unde sa scriu nuemle jucatrului dar , daca scriu acolo scrisul tot apare si etc probleme :|X(

m0byz: nu satul este de barbari am icnercat to nu il al am la privire generala !

si joc de la varmiu bine ca suntem vecini =)))
 

DeletedUser

uuu doamne si ma gnadema k sunt isngurul asta nui nimik la mien pe lumea 4 apare imagina unde nu trb de ex X= satul meu y satul colegului ordine normala xyxxyy sa vedzi cum apare yyyxxx
si numia mie imi este asa si trebuyie sa faceti ceva cu adeziunea pff cred k ar trebu sa depun un tiket am coborat la - 34 si satul este de barbari {????]LOOL

Doamne ce gramatica....
 

DeletedUser

idei???!!!

Deci nu ma poate ajuta nimeni?
Nu are nimeni idee ce s-a intamplat?
Si cum se poate rezolva?

Si eu ce fac acum? Gata cu triburile pt mine pana maine?


Doamne ce gramatica....


Da, ai dreptate. Dar nu el a deschis discutia ci eu... si aveam o problema mai importanta decat gramatica unora dintre jucatori, zic eu.
Deci daca nu-i cu suparare as vrea sa dezbatem problema ridicata aici.

Cum trec de momentul cercului intrerupt?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deci nu ma poate ajuta nimeni?
Nu are nimeni idee ce s-a intamplat?
Si cum se poate rezolva?

Si eu ce fac acum? Gata cu triburile pt mine pana maine?





Da, ai dreptate. Dar nu el a deschis discutia ci eu... si aveam o problema mai importanta decat gramatica unora dintre jucatori, zic eu.
Deci daca nu-i cu suparare as vrea sa dezbatem problema ridicata aici.

Cum trec de momentul cercului intrerupt?

incearca mai multe browsere iar in caz ca nici asa nu merge depune un ticket
 

DeletedUser

multumesc indiana,

Dar nu pot instala browsere pe calc. Asta e, intru maine din alta parte cu ie si merge.
Ramane sa vedem daca se va rezolva in viitor si pentru mozilla meu partea grafica.

Partea cea mai interesanta e ca la inceput a mers perfect pe acest calc cu mozilla, dupa o perioada nu mai vrea. Nu am instalat nimic, nu am dezinstalat nimic in toata aceasta peioada. Probabil ca merge in functie de temperatura exterioara: sub 4 grade C exista posibilitatea sa se produca mazga. O fi vreo alta protectie si iarasi ma-ntorc de unde m plecat, adica la cercurile care nu le vad sa dau click, cine stie...?

Anyway.. speranta moare ultima, astept un raspuns satisfacator din partea unui game operator (scuze daca denumirea nu-i corecta).

incearca mai multe browsere iar in caz ca nici asa nu merge depune un ticket
Cum se depune ticket?
 

DeletedUser

ie

Azi am reusit sa intru cu ie din alta parte.
Am aflat ca am fost atacat cat timp nu mi-a mers. Noroc ca aveam armata si nici celalalt nu era prea impresionant. Daca ma ataca in alte sate cat timp nu am putut sa intru ce faceam...
Pai daca asa merge treaba cu triburile nu cred ca are rost sa-mi mai bat capul. Cred ca nimeni nu se intereseaza de aceste probleme de fapt.
Poate ma las si gata.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus