Apel catre moderatori si jucatori!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Este ciudat, fiindca in joc lumea 4 este una din cele mai interesante in termeni de politica :)
 

DeletedUser14245

dupa ce inchideti topicuri aiurea vreti sa stam cumineti?:|
daca era asa mult spam trebuia sa il stergeti si sa pastrati topicul curat iar cei care faceau spamul sa fie advertizati
 

DeletedUser

bisquit data viitoare cand te mai iei de moderatori si jucatori o sa iei o vacanta prelungita
" zisem noi cei cu un iq cu o cifra"
 

DeletedUser8343

Eu am propus sa se deschida topicuri cu relevanta de genul politica si propaganda vizand un anumit razboi ..sau anumite tabere ...asa cum sunt de ex pe celelate lumi ..astfel ar fi dezvoltat subiectul
Un topic in care numele este un nume oficial care doar sarbatoreste un an de la nastere si unde fiecare vine si posteaza ce are chef, poate fi curatat intr-una si degeaba fara ca membrii sa inceteze si oricum care ar fi subiectul? am atras atentia inchizand acel topic.
se poate discuta facandu-se un topic in care subiectul sa denote ceva ..
sunt membrii aici care-s foarte inteligenti si care au un cuvant de spus ..am citit cu mare interes postarile lor de pana acum ..dar daca regulile usnt incalcate frecvent atunci se aplica regulile!
 

DeletedUser

Master, Official Thread
Asta e titlul acelui topic. Eu nu vad nimic care sa indice faptul ca e facut doar ptr aniversarea unui an de Master. Faptul ca a fost facut exact atunci, ca aceea este prima postare e alt lucru. Daca inchizi toate topicurile pe motiv de spam atunci de ce mai e nevoie de un moderator (nu cred ca a fi moderator presupune doar sa inchizi teme)? Mereu vor exista persoane care fac spam, pedepseste=le pe ele, nu pe restul.
 

DeletedUser8343

Pentru ca lumea 4 este plina de membrii care doresc sa se afirme si pentru ca avem nevoie de animarea acestei lumi, dar in afara de cateva teme nu prea se posteaza ...ma rog nici topicuri nu au fost, haideti sa facem in felul urmator...veniti aici cu idei, si postati idei pentru a reusi sa facem politica si propaganda pe aceasta lume si sa o facem un loc placut in care sa putem discuta.
Impreuna vom lua fiecare idee in parte si o vom discuta daca va fi sau nu pusa in aplicare. Am rugamintea insa sa fiti seriosi si sa nu facem o tema de spam ori o tema cu tot felul de prostii

De asemenea, voi redeschide topicul Master, Official Thread insa am rugamintea sa va abtineti de la a face spam acolo. Va veti putea da cu parerea legat de acest trib si jucatorii de acolo, veti purta discutii, membrii si liderii de acolo vor face anunturi,..etc

Mai am de asemenea o rugaminte la voi..atunci cand sesizati o neregula..folositi triunghiul acela cu REPORT POST pentru a raporta orice incalcare de regula.

Va multumesc si haideti sa contribuim impreuna la reactivarea acestei lumi!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus