Apel la toate taberele ce duc diferite razboaie

DeletedUser37

Dragi colegi de joc de pe lumea 3.:rolleyes:

Cu totii am fost entuziasmati cand au aparut pe twstats acele statistici referitoare la razboaie.Este un lucru foarte fain acea evidenta.:)


INSA am observat un trend general pe aici..se deschide un oarecare topic de razboi si apoi ambele parti incep sa spameze cu c/p-uri in diferite zile,combinatii etc din twstats(evident acelea care ii fac sa arate mai cocosi in respectivul razboi:) ).Oricine poate intra!!!Daca vrem sa vedem o anumita statistica ..putem.Nu e nevoie de acest spam.Este chiar de-a dreptul enervant pentru ca nu se mai poarta discutii de nici un fel legate de razboaie ,90% fiind acest spam care arata vezi Doamne "munca" si mai precis da motiv de umflare in pene.;)

Castigati?(oricine ati fi ca vorbesc la modul general) Felicitari,umflati-va in pene ,in baloane ,in ce vreti dar terminati cu spamul cu statistici.


Mersi..in speranta ca nu veti ignora toti si total ce am spus aici:))
 

DeletedUser4863

Eu te contrazic....fiecare face ce vrea cu timpul lui si posteaza de cate ori are placere ...ca doar este un forum deschis pt toata lumea.(parerea mea):cool:

Dupa cum ai obs unu posteaza ceva celalat il injura si tot asa :)treb sa mai avem si un pic de amuzament ;)
Ai Fa :cool:
 

DeletedUser

loveisintheair interesant intelegi tu notiunea de amuzament... Ce este asa amuzant in a ne jigni..?:confused::confused:
 

DeletedUser4863

Jeralu domnisoara sau domnitza...:confused:

Daca nu exista forumul si opinile diferite dintre jucatorii nu ne-am fi aflat aici.
.
1.Vrei sa-mi mai spun ceva din 193233 jucătorii Doar 30% din ei stiu de acest forum ..Din 30%, 25% il folosesc pt a comunica .

2.Fiecare are dreptul de a scrie ce crede el ca este de spus in Topicul respectiv.


Si ca sa-ti raspun si la intrebare:Ce este asa amuzant in a ne jigni..?

N-am spus ca jignesc eu ! Dar cand vad pe altu ca o face creste inima in Mine ca-s mai multi prosti prin zona :cool:
 

DeletedUser

N-am spus ca jignesc eu ! Dar cand vad pe altu ca o face creste inima in Mine ca-s mai multi prosti prin zona :cool:
lol=)))
mi-a placut:))
dar totusi e enervant sa vezi pe toti cum posteaza aceleasi chestii de 10 ori intr-un topic si cred ca la asta se referea si topicul asta
 

DeletedUser

Forumul a devenit o mare statistica in care e mai complicat sa gasesti si o discutie. Ce e prea mult, strica.
 

DeletedUser

Si ca sa-ti raspun si la intrebare:Ce este asa amuzant in a ne jigni..?

N-am spus ca jignesc eu ! Dar cand vad pe altu ca o face creste inima in Mine ca-s mai multi prosti prin zona :cool:

Daca asa ceva te bucura... well.. nu stiu de ce ma mir... traim in romania si se pare ca coeficientul de inteligenta treptat dar sigur tot scade... asta ca sa nu mai vb de respect... Nu spune nimeni ca nu se poate purta o discutie in contradictoriu... dar de aici pana a ne jigni sau a ne amuza pe seama acestor lucruri... Trist... Mai lasati TV'ul luati o carte si cititi...

Si deoarece am deviat de la tema acestui topic... ma voi opri aici cu aceasta discutie.
 

DeletedUser

Eu te contrazic....fiecare face ce vrea cu timpul lui si posteaza de cate ori are placere ...ca doar este un forum deschis pt toata lumea.(parerea mea):cool:

Dupa cum ai obs unu posteaza ceva celalat il injura si tot asa :)treb sa mai avem si un pic de amuzament ;)
Ai Fa :cool:



nu inteleg ce gasesti tu amuzant in asta...dar in fine,am incetat sa va mai inteleg!
Bafta....
 

DeletedUser4863

Daca asa ceva te bucura... well.. nu stiu de ce ma mir... traim in romania si se pare ca coeficientul de inteligenta treptat dar sigur tot scade... asta ca sa nu mai vb de respect... Nu spune nimeni ca nu se poate purta o discutie in contradictoriu... dar de aici pana a ne jigni sau a ne amuza pe seama acestor lucruri... Trist... Mai lasati TV'ul luati o carte si cititi...

Si deoarece am deviat de la tema acestui topic... ma voi opri aici cu aceasta discutie.


Eu nu mai traiesc in romania :rolleyes: `poate am sa revin in tara peste 10-15 anishori ....

Pai domnisoara sau doamna mai vazut pe mine sa jignesc pe cineva?:confused: Daca am un post facut pe acest forum cu o jignire eu ma las de postat pe aici.

Cat despre mintea celorlalti nu o pot controla eu...Si pe mine sincer sa fiu ma amuza cand ii vad viteji ...Daca pe voi va deranjaza asta e ! Citeste in continoare o carte ... :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4058

mereu se gaseste un novice care sa faca pe proful de romana.
zi-mi si mie ca am gresit, te provoc.
Prea multe statistici strica. O statistica la finalul saptamanii e mai mult decat ok. Exista twstats sau wartools pentru cine vrea in detaliu ce se intampla.
:rolleyes:
 

DeletedUser

Dragi colegi de joc de pe lumea 3.:rolleyes:

Cu totii am fost entuziasmati cand au aparut pe twstats acele statistici referitoare la razboaie.Este un lucru foarte fain acea evidenta.:)


INSA am observat un trend general pe aici..se deschide un oarecare topic de razboi si apoi ambele parti incep sa spameze cu c/p-uri in diferite zile,combinatii etc din twstats(evident acelea care ii fac sa arate mai cocosi in respectivul razboi:) ).Oricine poate intra!!!Daca vrem sa vedem o anumita statistica ..putem.Nu e nevoie de acest spam.Este chiar de-a dreptul enervant pentru ca nu se mai poarta discutii de nici un fel legate de razboaie ,90% fiind acest spam care arata vezi Doamne "munca" si mai precis da motiv de umflare in pene.;)

Castigati?(oricine ati fi ca vorbesc la modul general) Felicitari,umflati-va in pene ,in baloane ,in ce vreti dar terminati cu spamul cu statistici.


Mersi..in speranta ca nu veti ignora toti si total ce am spus aici:))

Mie mi-e lene sa ma duc pe tw-xxx sa vad statistica aia, si daca respectivu o mai si pune pe forum ca sa isi motiveze pct de vedere cu atat mai bine.

Citind forumul unii mai afla ca exista astfel de statistici.
 
Sus