Are cineva cont pe serverul corean?

  • Autor subiect DeletedUser4833
  • Data de început

DeletedUser

``Frustreisian!``
Te-a innobilat Moni? :D

Daca nu stii cu cine stai de vorba, abtine-te.. Prin interventia ta nu demonstrezi decat ca esti un lingusitor cu un pronuntat caracter de turma..
Scuzati-mi off-topicul, dar am fost provocat.

Numai bine!
 

DeletedUser

``Frustreisian`` din nou!
Si nu stiu cu cine stau de vorba din moment ce nu te prezinti!
Si nici nu o cunosc pe Moni asta, insa tind sa cred, din frustrarea ta, ca ai cam fost trimis de ea prin alte parti de harta! :D
``Numai bine``!!!
P.S: Hai ca deviem si se inchide tema!
Saracutul, ai fost provocat! Oare nu tu ai inceput?
Lasa-ne, te rog!


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

``Frustreisian`` din nou!
Si nu stiu cu cine stau de vorba din moment ce nu te prezinti!
Si nici nu o cunosc pe Moni asta, insa tind sa cred, din frustrarea ta, ca ai cam fost trimis de ea prin alte parti de harta! :D
``Numai bine``!!!
P.S: Hai ca deviem si se inchide tema!
Saracutul, ai fost provocat! Oare nu tu ai inceput?
Lasa-ne, te rog!

Amice iti bagi nasul unde nu iti fierbe oala. Pe tine nu te-a bagat nimeni in seama si cred ca de-asta suferi. Cersesti atentie prin fiecare comentariu patetic pe care il faci pe topicurile forumului... Peste tot esti penibil si numai tu nu vezi ca te faci de cacao.
Monica Columbeanu si-a facut un renume din ineptiile pe care le debiteaza, insa tu nici macar un astfel de renume nu ai... Tu esti un no-name...
Si pentru ca m-ai jignit, iti recomand, cu caldura sa il faci frustrat pe tatal tau inainte de a iti permite sa discuti cu mine neintrebat, om de mahala spurcat si gras ce esti..
 

DeletedUser

Unde dai si unde crapa! :)
Desi credeam ca esti cat de cat cu capul pe umeri, acum sunt sigur ca nu ai mai mult de 13 ani!
Eu nu te voi jigni, pentru ca am o varsta fata de tine, fiule!

Spun adevarul: Moni este o jucatoare, face, sparge, realizeaza!
Tu!!! Esti un nimeni! Nu te prezinti! Nici nu ma chinui sa te caut pe twstats!
Din moment ce injuri se pare ca intr-adevar esti``FRUSTREISAN!!!!!!!!!``:eek:
 

DeletedUser21652

daca vreti sa va certati certati-va pe privat
nu mai deviati de la subiectul temei
 

DeletedUser

Sfatul meu ar fi să nu mai încercaţi vreo înregistrare la Coreeni ; dacă vă place provocarea de a juca şi printre asiatici, puteţi încerca alte servere (chinez, japonez, etc.)
Sau vă puteţi redirecţiona atenţia spre altele mai europene.
A fost cândva o participare pe cel grecesc din partea unor români... caracterele sunt mai clare, uşor de citit.
A mai fost o participare a unor români pe cel italian, am fost şi eu, în momentul apariţiei, însă acolo era de furcă cu unii admini, dacă erai român - dacă ajungea vestea la mulţi jucători erai deja o celebritate - aşa s-au afirmat câţiva.
Dar , în caz că ar exista vreun server rus , te-aş ruga să nu participi sau să nici nu te afirmi ca român, deoarece poţi da de vreun simpatizant guvernamental tip anti-UE / anti-americanizare ... eu ştiu... şi nici la sârbi.... (aceştia din urmă te-ar cataloga valah, chiar de nu eşti pe alte meleaguri) ... au fost unii străini de acest tip şi pe la noi prin joc...

Însă de vreţi totuşi să participaţi pe vreun "asemănător" server , recomandabil european / american (engleză, spaniolă), va trebui să adunaţi inşi pe acelaşi scop, nu câţiva, dintre care unii măcar să poată şti ceva lingvistică străină... veţi colabora în echipă, va face jocul mai interesant (printre străini) şi veţi avea câteva şanse... dacă ştiţi să vă coordonaţi / organiza...
 

DeletedUser21652

Sfatul meu ar fi să nu mai încercaţi vreo înregistrare la Coreeni ; dacă vă place provocarea de a juca şi printre asiatici, puteţi încerca alte servere (chinez, japonez, etc.)
Sau vă puteţi redirecţiona atenţia spre altele mai europene.
A fost cândva o participare pe cel grecesc din partea unor români... caracterele sunt mai clare, uşor de citit.
A mai fost o participare a unor români pe cel italian, am fost şi eu, în momentul apariţiei, însă acolo era de furcă cu unii admini, dacă erai român - dacă ajungea vestea la mulţi jucători erai deja o celebritate - aşa s-au afirmat câţiva.
Dar , în caz că ar exista vreun server rus , te-aş ruga să nu participi sau să nici nu te afirmi ca român, deoarece poţi da de vreun simpatizant guvernamental tip anti-UE / anti-americanizare ... eu ştiu... şi nici la sârbi.... (aceştia din urmă te-ar cataloga valah, chiar de nu eşti pe alte meleaguri) ... au fost unii străini de acest tip şi pe la noi prin joc...

Însă de vreţi totuşi să participaţi pe vreun "asemănător" server , recomandabil european / american (engleză, spaniolă), va trebui să adunaţi inşi pe acelaşi scop, nu câţiva, dintre care unii măcar să poată şti ceva lingvistică străină... veţi colabora în echipă, va face jocul mai interesant (printre străini) şi veţi avea câteva şanse... dacă ştiţi să vă coordonaţi / organiza...


din cate mi se pare mie serverul sarbesc a fost dezactivat sau ceva de genu
 

DeletedUser

Fara a umple aici de teme inutile, propun sa inchizi acest topic! Jackass, sau oricare altu`!!!!
 
Sus