Are cineva primul artefact?

  • Autor subiect DeletedUser2956
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

creste in functie de activitate momentan..poti sa dai si o mie de atacuri de farmare pe zi ca tot atat creste...cam toti jucatorii au la fel..sa vedem cand o sa se inceapa a omori trupe cum va depinde de OD rank cum se spune in setari..

nu prea conteaza activitatea....joc de 2 zile pe l4....am dat vreo 5-6 atacuri si am 27% ....deci mai au de lucru la noua versiune
 

DeletedUser

Pai si eu am dat in jur de 50 de atacuri si am 31:))..deci tu totusi stai mai bine:D

da...dar totusi parca conta activitatea...am dat 5 atacuri ieri si pac la 27%....si nu e corect asa....eu din 5 atacuri in 2 zile sa am cat unul care ataca de o saptamana incontinuu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aici ai dreptate.

sar tot s va face o diferentza, nu? intre activi si mai putin activi
 

DeletedUser3633

bai baieti tin sa va anunt k am 78% ataca-ti si distrugeti alti paladini si atunci vedeti diferenta nu sate bonus si alceva;)
 

DeletedUser3721

eu nu stiu cum functioneaza da dupa doua atacuri nesemnificative al meu a crescut la15%:confused:
 

DeletedUser

creca ai dat undeva la 2,3 atacuri:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mi se pare cã se face update la procentaj 1 datã pe zi, nu dupã fiecare atac.
 

DeletedUser

am observat si eu. ca nu se incarca imediat dupa atac.

acuma am o noua metoda. am trimis trupele si paladinul intr`un sat bonus ca sprijin. si cineva o muschat momeala si a atacat. am avut aproape jumate trupe pierderi si ma gandesc ca au fost trupe multe care au atacat. sper ca a fost si un paladin. :D o sa aflu.

PS: daca am omorat un paladin, cti inamici invinsi se pun??? :confused:
 

DeletedUser

PS: daca am omorat un paladin, cti inamici invinsi se pun??? :confused:

10,in general...dar daca omori trupele fiind suport in alt sat,nu ti se pun tie punctele,se pun celui care este atacat(satul unde ai tu suportul trimis),in cazul aceste nu se pun puncte pt nimeni.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus